Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaylah

Dlaczego ludzi tak szokuje mój wygląd i poglądy

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Brak nazwy napisał:

Nie wierzę w to ze szokuje ,nie schebiaj sobie.Teraz w Pl jest podobnie jak na świecie.

Niestety nie jest, autorka ma 100% racje. Jestem od niej pare lat mlodsza, ale tez to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przecież wiadomo że człowiek wychowany przez jednego tylko rodzica bez ojca czy matki odczuwa swego rodzaju tęsknotę przez całe swe życie. Tak samo dzieci z rozbitych rodzin. Dlaczego umniejszacie rolę matki i ojca w rodzinie do rangi czegoś nieważnego i niepotrzebnego ?

Prawda jest taka, że nie chodzi tu o żadne dobro dziecka tylko chodzi o interes dorosłych, aby dorosłych kaprys spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Patrzą bo kojarzysz się z tandeta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Przecież wiadomo że człowiek wychowany przez jednego tylko rodzica bez ojca czy matki odczuwa swego rodzaju tęsknotę przez całe swe życie. Tak samo dzieci z rozbitych rodzin. Dlaczego umniejszacie rolę matki i ojca w rodzinie do rangi czegoś nieważnego i niepotrzebnego ?

Prawda jest taka, że nie chodzi tu o żadne dobro dziecka tylko chodzi o interes dorosłych, aby dorosłych kaprys spełnić.

Dlatego, ze jedna osoba nie moze zapewnic tej samej opieki co dwie. Dzieci samotnych matek sa z zasady samotne bo matce brak godzin w dniu zeby pracowac na dwa etaty i miec energie zeby zajmowac sie dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Patrzą bo kojarzysz się z tandeta. 

I to dla ciebie wymowka? Jak bylam mala mama uczyla mnie, ze to brak klasy patrzec na innych niezaleznie od ich wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja mama wychowała się bez taty .Dziadek zmart  jak mama miała 2 latka. Mama zawsze mówi, ze dziecko potrzebuje mamy i taty. Bo mimo tego że w domu była mama,babcia i pra babcia to ojca  zawsze brakowalo. 

Dlatego uważam, ze legalizacja par homo i adopcja dzieci przez takie pary jest zwyczajnie głupim pomysłem.  No i nie zgodne jest to z naszą natura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dowiem sie na czym polega madrosc zyciowa? 

Mam tatuaze i do niedawna mialam rozowe wlosy. Ubiera sie tez...ciekawie. Do tego mam dobre wyksztalcenie, prace, dobre relacje z rodzina i wspanialych przyjaciol. Moj wyglad w zaden sposob nie wplywa negatywnie na moje zycie czy to zawodowe czy prywatne. Wiec w jaki sposob swiadczy on o pustocie czy braku madrosci zyciowej? Dla mnie madrosc zyciowa to umiejetnosc poukladania sobie zycia tak by byc szczesliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka88
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Mówiłam o dorosłych dzieciach, nie o 10-latkach które jeszcze dobrze nie wiedzą co się dzieje. To, że ktoś jest szefem firmy nie świadczy o mądrości życiowej.

Pa

Aleś Ty ciemna.

jutro niedziela, idź do kościola. i daj dzieci księdzu obmacać  w zakrystii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie ja mieszkam ludzie nie zwrociliby na Ciebie uwagi, ale z drugiej strony to cos mi tu nie gra, czy przypadkiem nie dlatego nosisz sie tak zeby wlasnie sie gapili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, używammózgu napisał:

Tu gdzie ja mieszkam ludzie nie zwrociliby na Ciebie uwagi, ale z drugiej strony to cos mi tu nie gra, czy przypadkiem nie dlatego nosisz sie tak zeby wlasnie sie gapili?

Nikt nie bedzie sie tatuowal zeby inni sie gapili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Niestety nie jest, autorka ma 100% racje. Jestem od niej pare lat mlodsza, ale tez to widze

Zalezy gdzie to napewno.  Nie wiem jednak dlaczego autorka w ogole sie dziwi.  Jak sie widzi skinhead'a czyli ekstrymalny wyglad i mozna powiedziec poglady tylko w druga strone to ludzie rowniez sie gapia.  Jak widzisz muzulmanke zakryta od stop do glow to rwoniez sie dziwisz.  Ludzie, ktorzy nosza swoje poglady na zewnatrz jak wizytowke i sie tym szczyca nie powinni sie dziwic, ze inni je zauwazaja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nikt nie bedzie sie tatuowal zeby inni sie gapili

Naprawde?  To znaczy, ze chodza z lusterkami i sie swoim tatuazom np. na placach przygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość gosc napisał:

Zalezy gdzie to napewno.  Nie wiem jednak dlaczego autorka w ogole sie dziwi.  Jak sie widzi skinhead'a czyli ekstrymalny wyglad i mozna powiedziec poglady tylko w druga strone to ludzie rowniez sie gapia.  Jak widzisz muzulmanke zakryta od stop do glow to rwoniez sie dziwisz.  Ludzie, ktorzy nosza swoje poglady na zewnatrz jak wizytowke i sie tym szczyca nie powinni sie dziwic, ze inni je zauwazaja.  

 No wyobraz sobie, ze sie nie gapie. Moze ukradkiem zerkne, ale nie bede sie chamsko patrzec, to sie nazywa dobre wychowanie. Mialam sytuacje, ze ktos malo, ze patrzyl to bardzo otwarcie tracal znajomych zeby palcem pokazac jak patologiczne dziecko. Poza tym podalas przyklad chorych pogladow skina i...religii. nie wiem co masz w glowie, ze te dwa porownujesz. Co ci kobieta w burce przeszkadza? Na zakonnice tez tak patrzysz?

Poza tym ani jedno ani drugie nijak ma sie do tatuazy. Zadnych moich pogladow nie poznasz patrzac na nie. Z wiekszoscia tatuazy jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość gosc napisał:

Naprawde?  To znaczy, ze chodza z lusterkami i sie swoim tatuazom np. na placach przygladaja?

Czesto zerkam w lustro. Troche taki narcyz ze mnie :) oczywiscie jak wiekszosc ludzi (przynajmniej tych bez wiekszych zaburzen na tle samooceny) swoj wyglad bazuje na swoim guscie, a nie na tym co inni mysla lub na co zwracaja uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze taka uwaga, ze w wiekszosci krajow na zachod od polski kolorowe wlosy predzej zwroca uwage niz kolorowe tatuaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDD

Ja zauważyłam że ci niby oryginalnie ludzie i tak wyglądają tak samo. Jak był zlot jakiś lewackich aktywkstsk to prawie każda miała czerwone krótkie włosy jakieś kolczyki etc no klonu. 

Wczorjs jakąś baba broniła w autobusie pijanego smierdzsxeho menela po tym jak kierowca kazał mu opuścić autobus. Ze to człowiek i może jechać xD odwracam się i co, czerwone krótkie włosy, torba w teczce, no wypisz wymaluj 

Jak słyszę taki bełkot to na 90% ta osoba będzie wyglądała jak ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbhs

Ja jak widzę taka kolorowa osobę to na bank będzie to osoba popierajacsa, LGBT, adopcje, ogólnie o takich poglądach. 

Więc taki wygląd dla mnie nie jest już czymś szokującym, raczej to taka moda, a i tak wszyscy wyglądają tak samo. 

Ja też jestem liberalna ale nie manifestije tego całemu światu 🙂 ale co ktoubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość XDD napisał:

Ja zauważyłam że ci niby oryginalnie ludzie i tak wyglądają tak samo. Jak był zlot jakiś lewackich aktywkstsk to prawie każda miała czerwone krótkie włosy jakieś kolczyki etc no klonu. 

Wczorjs jakąś baba broniła w autobusie pijanego smierdzsxeho menela po tym jak kierowca kazał mu opuścić autobus. Ze to człowiek i może jechać xD odwracam się i co, czerwone krótkie włosy, torba w teczce, no wypisz wymaluj 

Jak słyszę taki bełkot to na 90% ta osoba będzie wyglądała jak ww

Ludzie naturalnie kopiuja to co im sie podoba. Wez pod uwage, ze chec bycia oryginalnym narzucaja ludzie ktorym te wlosy i tatuaze przeszkadzaja. Zapytaj tych z kolorowymi wlosami i powiedza, ze tak im sie podobalo i juz. Chec wyrozniania sie to kolejna cecha ludzi z obsesja na punkcie tego co mysla o nich inni. Ja mam gdzies czy jestem oryginalna i wiekszosc osob ktore znam tez sie nad tym nie zastanawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

robisz z siebie dziwoląga, a potemm sie dziwisz ludziom? zresztą celowo to robisz by zwracać na siebie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

robisz z siebie dziwoląga, a potemm sie dziwisz ludziom? zresztą celowo to robisz by zwracać na siebie uwagę.

Kolejny co wie lepiej :D jak autorka nie mieszka w polsce i tam gdzie mieszka nikt  nie zwraca na nia uwagi to jaki sens ma twoj argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka

Też lubie tatuaze  (choc sama ich nie mam ) i kolorowe wlosy  (choc moje są mocno wypadajace to boje sie je tak katowac,  inaczej juz dawno bylyby jakies niebieskie bądz czerwone ). Wiek tu nie ma nic do rzeczy. Ja np pierwszy kolczyk w uchu nabylam jak skonczylam 20lat a nie jako nastolatka. 

I jeszcze jedno... nigdy nie dajcie sie nabrac na stereotyp zero jak ktos wyglada normalnie to jest dovrym czlowiekiem a jak ktos odbiega od normy to jest jakims psycholem.

Najwredniejsze baby i najwieksi mizigini jakich spotkalam w zyciu,  wygladali niepozornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Kolejny co wie lepiej :D jak autorka nie mieszka w polsce i tam gdzie mieszka nikt  nie zwraca na nia uwagi to jaki sens ma twoj argument?

tak jasne, nikt nie zwraca uwagi, chyba że  taki sam dziwoląg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

tak jasne, nikt nie zwraca uwagi, chyba że  taki sam dziwoląg.

Mieszkam od lat za granica. Naprawde nie zwracam niczyjej uwagi moim wygladem. Moze ktos czasem zerknie, ale tego nie mozna porownac do tego co sie dziene w polsce. Z natury jestem dosc niesmiala i nie lubie jak ktos w ogole zwraca na mnie uwage. Tylko w polsce mam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Jest ogladanie sie i jest natretne patrzenie. I nie ma znaczenia czy to niebieskie wlosy czy dziecko z porazeniem mozgowym. Polak katolik bedzie gapil sie jak ciele na malowane wrota."

A skąd wiesz ze to katolik ?  robisz jakiś wywiad? 

Ja do Kościoła  nie chodzę a na ludzi chętnie patrzę. Tak już mam:)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliiiiaa
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

tak jasne, nikt nie zwraca uwagi, chyba że  taki sam dziwoląg.

Mieszkam za granicą od 11 lat. Tu naprawdę ludzie nie patrzą się na innych. możesz mieć zielone dready do pasa , możesz mieć różową ...enkę w kwiatki a do tego żółte kalosze,  możesz być kolorowy, możesz byc kobietą idącą za rękę z inną kobieta, lub facetem idącym za rękę z innym facetem - ludziom to tutaj zwisa.

spojrzą się może starsi ludzie czasem i wiesz kto jeszcze ?  Polacy. no ale nie wszyscy, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

"Jest ogladanie sie i jest natretne patrzenie. I nie ma znaczenia czy to niebieskie wlosy czy dziecko z porazeniem mozgowym. Polak katolik bedzie gapil sie jak ciele na malowane wrota."

A skąd wiesz ze to katolik ?  robisz jakiś wywiad? 

Ja do Kościoła  nie chodzę a na ludzi chętnie patrzę. Tak już mam:)  

Jedni jedna trzymajac lokcie na stole, inni dlubia w nosie i zjadaja to co znajda, a jeszcze inni maja tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i? Patrzę sobie na ludzi i nikt mi nie zabroni:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No i? Patrzę sobie na ludzi i nikt mi nie zabroni:) 

No nie, ale to ty jestes problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

 No wyobraz sobie, ze sie nie gapie. Moze ukradkiem zerkne, ale nie bede sie chamsko patrzec, to sie nazywa dobre wychowanie. Mialam sytuacje, ze ktos malo, ze patrzyl to bardzo otwarcie tracal znajomych zeby palcem pokazac jak patologiczne dziecko. Poza tym podalas przyklad chorych pogladow skina i...religii. nie wiem co masz w glowie, ze te dwa porownujesz. Co ci kobieta w burce przeszkadza? Na zakonnice tez tak patrzysz?

Poza tym ani jedno ani drugie nijak ma sie do tatuazy. Zadnych moich pogladow nie poznasz patrzac na nie. Z wiekszoscia tatuazy jest tak samo.

Ja wcale nie powiedzialam, ze gapienie sie jest w dobrym smaku, ale jak cos odstaje od normy to ludzie patrza i takie sa realia czego ja osobiscie nie robie i rowniez uwazam za brak wychowania, powiedzialam ogolnie.  Co do pogladow to wlasnie narzekasz, ze innych dziwia lub sie nie podobaja czyli dla nich twoje poglady sa chore.  Ja akurat mam gdzies kto z kim spi (nie kupuje biletow do ich sypialni) czy wychowauje dzieci, o ile te dzieci wychowuje i kocha, ale tak jak napisalam spotykasz sie ze zdziwieniem poniewaz dla nich twoje poglady sa nie do przyjecia.  OCzywiscie poniewaz sa to twoje poglay to uwazasz je za odpowiednie i najlepsze, ale inne mocne poglady w innych kierunkach wydaja sie dobre i oczywiste dla osob, ktore je wyznaja.

Kobieta w burce mi nie przeskadza, jak tylko mi mignie przed okiem to odwracam glowe w druga strone i udaje, ze jej nie widze poniewaz one zakrywaja wszystko, zeby nie byc widoczne, nie wiesz z kim masz do czynienia poniewaz nawet twarzy nie widzisz wiec po prostu robie to czego one oczekuja i do czego daza swoim wygladem.  

Jedno i drugie ma sie duzo do tatuazy.  Ludzie patrza poniewaz tatuaz tak jak ogolona glowa czy burka przedstawiaja cie w taki czy nie inny sposob swiatu.  Tatuaz jeszcze kilka dekad wczesniej najczesciej byl widziany na mezczyznach z recydywy.  Gdy widzialas faceta z tatuazem ( a niektore nadal wyraznie wskazuja na pobyt w wiezieniu lub przynaleznosc do roznych grup przestepczych) to najczesciej oznaczalo, ze spedzil czas w wiezieniu.  To, ze obecnie tatuaz stal sie dostepny kulturowo dla wszystkich nie zmienia faktu, ze nadal cos on reprezentuje.  Takze twoje zdziwienie jest nieuzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czesto zerkam w lustro. Troche taki narcyz ze mnie 🙂 oczywiscie jak wiekszosc ludzi (przynajmniej tych bez wiekszych zaburzen na tle samooceny) swoj wyglad bazuje na swoim guscie, a nie na tym co inni mysla lub na co zwracaja uwage.

Nie o tym byla mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×