Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Mój facet nie akceptuje mojej rodziny

Polecane posty

Gość Gość
58 minut temu, Gość gość napisał:

No to powodzenia w życiu. Ja tam widzę, jak ktoś z rodziny np. źle traktuje mojego partnera i staję wtedy po jego stronie. Nie zamierzam być ślepo zapatrzona w rodzinę tylko dlatego, że wiążą nas więzi krwi. Rodzina rodziną ale trzeba być obiektywnym.

Nie zauważyłaś że w tym wątku chodzi o coś zupełnie odwrotnego???

To partner źle traktuje matkę autorki a nie matka jego!!!

Może zanim się wypowiesz przeczytaj wątek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Strasznie obrażalski ten twój facet, ja rozumiem że można kogoś nie lubić, ale być kulturalnym i jako tako się tolerować to niestety ale trzeba. Przemyśl to poważnie, w związku trzeba rozmawiać i dojść do jako takiego porozumienia a jak on zlewa Twoje prośby albo staje okoniem nie bo nie, to tylko daje przesłanki ku temu że w innych sprawach w których się nie zgadzacie będzie się zachować tak samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie zauważyłaś że w tym wątku chodzi o coś zupełnie odwrotnego???

To partner źle traktuje matkę autorki a nie matka jego!!!

Może zanim się wypowiesz przeczytaj wątek!!!

A co Ty taka nerwowa, że tak krzyczysz?  Skoro z ojcem autorki facet potrafi mieć normalne stosunki (z alkoholikiem! ), a z matką nie to znaczy, że musiała mu zajść za skórę. Może warto się zastanowić co do takiego stosunku do jej matki doprowadziło i czy facet nie ma przypadkiem racji, że chce odciąć się od patologicznej rodziny swojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdsfgdsgs

Facet powinien uciekać jak najdalej od teściowej, zerwać z nią kontakt i tyle, tak jak laski co marudzą na teściów i wszyscy im każą zerwać kontakt on tak samo powinien wiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×