Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzzzzz

Miłość = poświęcenie, a dzisiejsze to rozczeniowe egoistki

Polecane posty

Gość bzzzzz

twierdzą że szukają miłości ale nie chcą się poświęcić, co za durne stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

W miłości nie ma poświęcenia, wszystko robi się z przyjemności obdarowywania. Nawet talerze się same zmywają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość bzzzzz napisał:

twierdzą że szukają miłości ale nie chcą się poświęcić, co za durne stworzenia

Ja kocham kogoś kilka lat,nie jestem z nim..Ale potrafię poświęcić mu swój czas, swoje emocje,myśli, i wiele poświęciłam dla niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
5 godzin temu, Gość bzzzzz napisał:

twierdzą że szukają miłości ale nie chcą się poświęcić, co za durne stworzenia

Dzisiejsze kobiety jak mówisz miłość, to myślą o dupczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość bzzzzz napisał:

twierdzą że szukają miłości ale nie chcą się poświęcić, co za durne stworzenia

 

Kobiety miały przez całe wieki dobrych nauczycieli.

Nauka nie poszła w las drodzy panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Dzisiejsze kobiety jak mówisz miłość, to myślą o dupczeniu.

Krzywdzące uogólnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może cyfry napisz

Startowy ty łachudro już nie piszesz o wieczornej  zmień nik na buahahaha ty zwyrodniały z chora psychika pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa

Ale jak mialyby sie dla ciebie poświęcac? To moze ty sie wpierw poświęć? W. Życiu trzeba zacząć od siebie. Proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te, ktore się poświęcają dla was wychodzą na tym jak Zabłocki na mydle. Nie smędż autorze, wy się w ogóle nie poświęcanie. Hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodyl
8 godzin temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Dzisiejsze kobiety jak mówisz miłość, to myślą o dupczeniu.

głupie pipy, dupczą to się zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistki

dzisiejsze kobiety to egoistki, leniwe i wygodne, chcą tylko brać i dostawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Czyli panowie, zacznijcie się wy poświęcać w imię miłości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co to dla was wlasciwie znaczy poswiecac się? Ze dziewczyny nie chca juz rzucac wygodnej pracy biurowej i fajnych, tanich w utrzymaniu mieszkan na rzecz pieterka u tesciowej, roboty w polu i faceta, ktory ma ja za robota z funkcja seksualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach
8 minut temu, Gość Ula napisał:

Czyli panowie, zacznijcie się wy poświęcać w imię miłości 🙂

Cały czas to robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon

dzisiejsze baby to rozczeniowe kurrfy, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość pravda o kobietach napisał:

Cały czas to robimy 🙂

Chyba tylko we wlasnym mniemaniu:) i sa to poswiecenia typu: zjadlem watrobke, ktora ona ugotowala, choc wolalbym żołądki. Nawet pochwale, niech ma od zycia, poswiece sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chyba tylko we wlasnym mniemaniu:) i sa to poswiecenia typu: zjadlem watrobke, ktora ona ugotowala, choc wolalbym żołądki. Nawet pochwale, niech ma od zycia, poswiece sie.

Nie o takie poświęcenia mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chyba tylko we wlasnym mniemaniu:) i sa to poswiecenia typu: zjadlem watrobke, ktora ona ugotowala, choc wolalbym żołądki. Nawet pochwale, niech ma od zycia, poswiece sie.

To oświeć nas, chętnie posłucham na czym ma polegać wspominane poświęcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adis

Co WY kobiety robicie dla facetów pokazując im miłość? Macie tylko nigdy nie kończącą się sterte wymagań, nic pozatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, taki_tam_ja napisał:

To oświeć nas, chętnie posłucham na czym ma polegać wspominane poświęcenie?

Na czym ma polegać? To nie wiesz w koncu? No przeciez wy sie poswiecacacie caaaaaly czas podobno wiec to raczej wy powinniscie opisac te poswiecenia... I to z palcem w dopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na czym ma polegać? To nie wiesz w koncu? No przeciez wy sie poswiecacacie caaaaaly czas podobno wiec to raczej wy powinniscie opisac te poswiecenia... I to z palcem w dopie

jak sie poświęca facet? Choćby poświęca swoją twarz, gdy podrywa dziewczyne, nie ma żadnej pewności że ona odwzajemni flirt, że zgodzi sie na randke. Facet ryzykuje bycia poniżonym przez kobiete, bycia wyśmianym lub olanym. To jest poświęcenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopp

nie wszystkie nie uogólniajmy - ale te co na kafe piszą to w większości takie są - i jeszcze sie dziwia czemu są same OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopp
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak sie poświęca facet? Choćby poświęca swoją twarz, gdy podrywa dziewczyne, nie ma żadnej pewności że ona odwzajemni flirt, że zgodzi sie na randke. Facet ryzykuje bycia poniżonym przez kobiete, bycia wyśmianym lub olanym. To jest poświęcenie. 

jak startuje do tych poza zasięgiem to nie wiem czemu się potem dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na czym ma polegać? To nie wiesz w koncu? No przeciez wy sie poswiecacacie caaaaaly czas podobno wiec to raczej wy powinniscie opisac te poswiecenia... I to z palcem w dopie

Gdyby wiedzial to nie zadawalbym pytania, wiec nie wiem. Jak mam sprawic, zeby kobieta byla szczesliwa skoro nie wiem co i w jaki sposob mam poswieci ? Mechanizm "domysl sie" uważam za mało rozgarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość ooopp napisał:

jak startuje do tych poza zasięgiem to nie wiem czemu się potem dziwi

a bzdura, wy kobiety wysyłacie sprzeczne sygnały, najpierw uśmiechacie sie gadacie żartujecie, a jak przyjdzie co do czego ,to "ja tylko tak flirtowałam to nic takiego" i rżniecie ch wie co i kogo, żałosne kreatury.

faceci nigdy tak nie robią, nigdy nie dają znaków dziewczynie która nie ma u nich szans, a mimo to wy jesteście drewaninymi kłodami które "nie chcą sie narzucać bo to facet ma zdobywać" i to całe zdobywanie, te wasze chore popierdaczone gierki teorie przyciągania odpychania, zdobywania, a niech sie postara bardziej a pies wam morde lizał ....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosz
26 minut temu, Gość gosc napisał:

jak sie poświęca facet? Choćby poświęca swoją twarz, gdy podrywa dziewczyne, nie ma żadnej pewności że ona odwzajemni flirt, że zgodzi sie na randke. Facet ryzykuje bycia poniżonym przez kobiete, bycia wyśmianym lub olanym. To jest poświęcenie. 

Skonczyles juz szesnascie lat? Jaką twarz?! Sasiedzi ci sie nie beda klaniac jak sie z toba jakas kolezanka nie umowi? Szef odmowi awansu? Moze zamiast traktowac wszystko per-so-nal-nie i bardzo serio potraktowac to swobodnie? Nie to nie, trudno. Bez obrażania się. Odmowa randki nie pozbawia cie honoru. Choc rozumiem, ze powoduje u ciebie dysonans poznawczy i lagodzisz go sobie stawiajac sie w oozycji ofiary, a z kobiety robiac oprawcę. Nie jesteś ofiara holocaustu, po prostu ktos nie chce isc z Tobą na randke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosz
26 minut temu, Gość gość napisał:

a bzdura, wy kobiety wysyłacie sprzeczne sygnały, najpierw uśmiechacie sie gadacie żartujecie, a jak przyjdzie co do czego ,to "ja tylko tak flirtowałam to nic takiego" i rżniecie ch wie co i kogo, żałosne kreatury.

faceci nigdy tak nie robią, nigdy nie dają znaków dziewczynie która nie ma u nich szans, a mimo to wy jesteście drewaninymi kłodami które "nie chcą sie narzucać bo to facet ma zdobywać" i to całe zdobywanie, te wasze chore popierdaczone gierki teorie przyciągania odpychania, zdobywania, a niech sie postara bardziej a pies wam morde lizał ....!!!

Frustrat?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość ooopp napisał:

jak startuje do tych poza zasięgiem to nie wiem czemu się potem dziwi

Dla was każdy jest "poza zasięgiem". Nawet u tych na swoim poziomie nie mamy szans, bo nawet brzydka chce przystojniaka, a innych odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość ech napisał:

Dla was każdy jest "poza zasięgiem". Nawet u tych na swoim poziomie nie mamy szans, bo nawet brzydka chce przystojniaka, a innych odrzuca.

Bosz znowu te incelowskie brednie o hypergamii... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bosz znowu te incelowskie brednie o hypergamii... 

To nie brednie, tylko prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×