Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anieta

Pęknięta gumka...

Polecane posty

Niech mnie ktoś pocieszy

...

Gumka pekla w 18 dniu cyklu. Ostatnie pół roku to cykle od 28 do 33 dni...smutne:( stres już jest na takim poziomie że mam mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

A który jest dziś dzień cyklu? Może niepotrzebnie się zamartwiasz. Wcale nie jest tak, że musiałaś zajść w ciążę. Najlepiej po prostu zrób test ciążowy. Jeśli okaże się, że jesteś w ciąży, to najlepiej zadzwoń pod nr tel 58 691 59 15 (w godz. 18.00-23.00), tam są ludzie, którzy chętnie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Witam , jestem w 19 dniu cyklu okres miałam 24 lipca i mam 24dniowe cykle. Dziś odczuwam zwiększoną ilość bardziej wodnistego śluzu,  czy jest to możliwe że to początek ciąży , dodam że odrobinę powiększyły  mi się  piersi  i dziś pobolewał mnie brzuch jak przed okresem A teraz odczuwam małe pobolewanie prawego jajnika,  czy może mi ktoś  powiedzieć co się ze mną dzieje, pozdrawiam i czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Czy ktoś może mi odpowiedzieć , pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowany okres mam teraz środa/ czwartek. W poniedziałek nad ranem zrobiłam test (28 dc) odrazu wyszła jedna kreska, aczkolwiek po kilku godzinach doszedł jakiś bohomaz.... Ale mówi się że po 10 min test do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Jak widać jest tu więcej czytających niż piszących, tak trudno coś napisać by komuś podpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jen

Autorko a miałaś wtedy śluz świadczący o owulacji?Może nie potrzebnie się martwisz,mogło być już po owulacji.Test zrób we środę rano.A jak będziesz w ciąży to będziecie się cieszyć?Pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jen

Nie miałam, śluz taki super byl w poniedziałek gdy miałam ten ból przed owulacja, a gumka pekla w piątek i to byl ostatni dzień płodny. Nie wiem ile trwa droga plemników. Ja po sobie uważam że owulacja była koło środy,apka flo pokazuje czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica.asica

dziewczyno. ja nie wiem naprawde na co ty czekasz. idz do lekarza pierwszego kontaktu i popros o pigulke 'po'. nie patrz na te owulacje i sluzy itd. po co ryzykowac skoro nie chcesz miec dziecka. tak bedziesz miala spokojna glowe. chyba, ze masz w domu pigulki antykoncepcyjne to wez na raz 4 i po 12 godzinach kolejne 4. to sie nazywa metoda yuzpe. poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam, już po czasie jest...a wydarzenia które opisuje odbyły się z początkiem sierpnia. Apka pokazuje że okres koło środy, tej jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

I jak Ci wyszło ciąża czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki
Dnia 12.08.2019 o 08:27, Gość Miki napisał:

Czy ktoś może mi odpowiedzieć , pomocy

Ponawiam moje pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Wszystko okaże się jak zrobisz test ciążowy, ale jak teraz się uda to pomyślcie nad inną anty, ja również mechanicznie się zabezpieczam ale diafragmą caya, i jeszcze mnie nie zawiodło takie rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam okres w czwartek wieczorem (takie silne plamienie), w piątek było lepiej, dzisiaj sobota jest, ale już tak skromniej. Dalej jakieś takie nerwy mnie męczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten pseudo okres trwał trzy dni:( zrobiłam test i jedna kreska?! Ten stres mnie wykończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia
5 minut temu, Anieta napisał:

Kurde ten pseudo okres trwał trzy dni:( zrobiłam test i jedna kreska?! Ten stres mnie wykończy...

Skoro zrobiłaś test i dostałaś okres to nie ma się czym martwić. Okresy są różne i nie zawsze muszą być tak samo obfite 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrób beta hcg w laboratorium będziesz wiedzieć na 100 %  koszt ok 30 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa jest i tyle! Czuję że wpadłam, mam wszystkie możliwe objawy, lecę z wagi, czuję się taka rozwalona, non stop mnie mdli. Zrobiłam dzis betę,miały być do 2h to nie ma do teraz. Ale jak tylko o tym pomyśle to już mam nerwa. I jeszcze cały ten pseudo okres zaczal się wcześniej, był dziwny - jeden dzień byl ok a reszta kij wie. Jeszcze zmienialam klimat i miałam biegunki. Wszystko się nałożyło na siebie. Ale gumka pekla w 18 dniu cyklu więc pozamiatane...a to że test wyszedł nega wcale mnie nie pociesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 19.08.2019 o 15:53, Gość Gosc napisał:

Zrób beta hcg w laboratorium będziesz wiedzieć na 100 %  koszt ok 30 zł 

Dali wreszcie, jest poniżej 0,1 - test zrobiony w 4 dniu pseudo okresu. Nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wez wyluzuj, w ciąży nie jesteś a objawy sobie wkręcasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.08.2019 o 12:29, kamil.naborny07 napisał:

Chciałbym dowiedzieć się od was
- czy czesto wam pęka guma, co robicie, jaka jest tego zawodnosc?

Pęka 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po moich przejściach teraz gumka nie jest dla mnie zabezpieczeniem, to równie dobrze możemy się bawić w stosunek przerywany bo szanse są takie same a przyjemność większa!!! Mi pękła druga w ciągu chyba 12 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde wpisałam sobie daty w kalkulator ciąży i wynika że jeśli wpadka to jest (mniej więcej) 5 tydzień. No to bez jaj że beta tego nie wylapala? I czwarty test zrobiony dziś, ale z drugiego moczu..  tak to jest jak człowiek żyje w nerwach i budzi się o 4 rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Ty autorko masz problem, że nie chcesz mieć dziecka? To jak nie chcesz zajść w ciążę, to nie uprawiaj seksu. Ja prowadzę kalendarzyk, ale uprawiam seks tylko w dni płodne i proszę Boga żeby zaciążyć i jakoś nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz rozumiem cię i życzę ci jak najlepiej, ale ja osobiście mam już dzieci i swoje lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro nie chcesz mieć już nigdy dzieci, to możesz się wysterylizować, będziesz mogła uprawiać seks dowoli i nie będziesz musiała się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia

Jeśli sądzisz, że możesz być w ciąży, choć jej nie planowałaś...

....masz obawy, pytania...

... czujesz się osamotniona w swojej sytuacji....

Skontaktujn się z nami!

Przez telefon, chat lub e-mail.

www.kobietawpigulce.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 10.08.2019 o 17:52, Anieta napisał:

Niech mnie ktoś pocieszy

...

Gumka pekla w 18 dniu cyklu. Ostatnie pół roku to cykle od 28 do 33 dni...smutne:( stres już jest na takim poziomie że mam mdłości

i jk tam? ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

przewalone, dlatego właśnie ja juz nie stosuję gumek, bo nigdy nie wiadomo, raz też miałam taką sytuacje, że się niemiłosiernie stresowałam i w końcu postawiłam na pigułki niskodawkowe vines i jest okej, teraz zero stresu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×