Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anieta

Pęknięta gumka...

Polecane posty

Gość Ewa
Dnia 21.08.2019 o 07:00, Gość Gość napisał:

Pęka 50/50

Ja prdle co wy z tymi gumkami robicie że wam tak pękają? 5 lat związku na gumkach i nigdy w życiu nam nie pękła. Durex xl  bez żadnych smaków i zapachów. Może właśnie przez to wam pękają że za małe kupujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Ja prdle co wy z tymi gumkami robicie że wam tak pękają? 5 lat związku na gumkach i nigdy w życiu nam nie pękła. Durex xl  bez żadnych smaków i zapachów. Może właśnie przez to wam pękają że za małe kupujecie? 

Pęka, bo w kiosku siedzi taka pani i igiełką przebija. Powiedz gdzie Ty swoje kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 10.08.2019 o 17:52, Anieta napisał:

Niech mnie ktoś pocieszy

...

Gumka pekla w 18 dniu cyklu. Ostatnie pół roku to cykle od 28 do 33 dni...smutne:( stres już jest na takim poziomie że mam mdłości

ale co mam cie pocieszać ? to przez to nie zajdziesz w ciąze? nie chce dziecka - po co czekałaś na mdlosci idzie sie do lekarza po tabletkę po i problem z glowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva

Jesli tym razem to nie ciażą, to zastanów się nad inną antykoncepcją. Ja zabezpieczam się diafragmą caya. Łatwa w zakładaniu, nie uczula i nie truje, nie ma możliwości że się zsunie lub wypadnie, a stosuje się ją łącznie z żelem plemnikobójczym więc nawilżenie również jest na wysokim poziomie- zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×