Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie układa mi się z facetami, nie wiem co jest ze mną nie tak

Polecane posty

Gość gość

Moi znajomi twierdzą, że jestem fajną dziewczyna, z poczuciem humoru, nie jestem tez kłótliwa. Wiadomo, nie jestem chodzącym ideałem, ale myślę, ze nie mam najgorszego charakteru.

Z wygladu cięzko mi siebie ocenić, mam duże kompleksy czasami, ale wiele razy słyszę od facetów, ze jestem ładna, więc może nie jest z tym tak najgorszej.

Jestem raczej introwertyczką, więc nie mam okazji do poznawania wielu osob, raczej obracam się w kręgu moich znajomych, w pracy ludzie ciagle ci sami.

Za to czasem poznaje obcych facetów na jakichs kursach, czy wyjazdach i mnie tam podrywają. Niestety albo szybko tracą zainteresowanie np. po pierwszej randce , choć wydawali się bardzo zainteresowani, albo na poczatku wydają sie byc oczarowani, a po kilku miesiacach mnie olewają.

Serio nie wiem, co jest ze mną aż tak nie tak, że mam taki problem 😞 Nie jestem osoba kłotliwą, wiele razy słyszałam, że jestem miła, czy ładna.

Teraz kolejny facet mnie olał i się podłamałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petr

Nie wiem jak bardzo jesteś Introwertyczką, może jesteś bardzo zamknięta w sobie, może jesteś trochę odbierana jaka chłodna osoba, a faceci tego nie lubią. Albo po prostu nie trafiłaś na swój typ. 

Ja mam np. ten problem, że mi się podobają kobiety, którym ja się nie podobam i odwrotnie. Także, też łatwo nie mam 🙂 z tą różnicą, że ja już rozgryzlem, że to jest właśnie przyczyną moich niepowodzeń 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Petr napisał:

Nie wiem jak bardzo jesteś Introwertyczką, może jesteś bardzo zamknięta w sobie, może jesteś trochę odbierana jaka chłodna osoba, a faceci tego nie lubią. Albo po prostu nie trafiłaś na swój typ. 

Ja mam np. ten problem, że mi się podobają kobiety, którym ja się nie podobam i odwrotnie. Także, też łatwo nie mam 🙂 z tą różnicą, że ja już rozgryzlem, że to jest właśnie przyczyną moich niepowodzeń 🙂

Ok, a możliwe, że facet mnie sam z siebie podrywa i adoruje ( kiedy nie jest pijany, czy na imprezie), ale mu się nie podobam?

A może im coś nie przypasowało w rozmowie ze mną, w moim charaterze, nie wiem...

jestem introwertyczką, choć  w sprzyjających okolicznościach np. wsrod znajomych, potrafie byc nawet przebojowa.

Ale nie traktuje raczej facetow chlodno,ani w ogole ludzi bo slyszę czasami od ludzi, ze jestem miła

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petr
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Ok, a możliwe, że facet mnie sam z siebie podrywa i adoruje ( kiedy nie jest pijany, czy na imprezie), ale mu się nie podobam?

A może im coś nie przypasowało w rozmowie ze mną, w moim charaterze, nie wiem...

jestem introwertyczką, choć  w sprzyjających okolicznościach np. wsrod znajomych, potrafie byc nawet przebojowa.

Ale nie traktuje raczej facetow chlodno,ani w ogole ludzi bo slyszę czasami od ludzi, ze jestem miła

 

No raczej jak Cię podrywa, to musiałaś go w jakiś sposób zainteresować. Wiadomo, że na początku, gdy ludzie nic o sobie nie wiedzą, to jest wygląd. Potem rozmowa weryfikuje wiele rzeczy. 

Nie myl też zwykłej rozmowy z podrywaniem. Na kursach, niektórzy po prostu nawiązują nowe znajomości, ale bez jakiś oczekiwań. Czasem to też zwykły nieznaczący flirt. 

Może, tak być. Nie znam Cie nie mogę się wypowiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Petr napisał:

No raczej jak Cię podrywa, to musiałaś go w jakiś sposób zainteresować. Wiadomo, że na początku, gdy ludzie nic o sobie nie wiedzą, to jest wygląd. Potem rozmowa weryfikuje wiele rzeczy. 

Nie myl też zwykłej rozmowy z podrywaniem. Na kursach, niektórzy po prostu nawiązują nowe znajomości, ale bez jakiś oczekiwań. Czasem to też zwykły nieznaczący flirt. 

Może, tak być. Nie znam Cie nie mogę się wypowiedzieć. 

A czemu kończy się to na flircie jeśli dziewczyna spodobała sie facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petr

Bo flirt nie zawsze do czegoś poważniejszego prowadzi 🙂

Koleżanko, chyba masz za duże parcie na związek, może faceci to widzą i ich odstrasza, odpuść trochę 🙂 samo przyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak mnie zaprszał na wspólny wyjazd, to też forma flirtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jak chcesz wiedzieć gdzie popełniasz błąd w kontaktach z facetami, co zrobić aby być z kimś na stałe i czy taki mężczyzna jest Tobie pisany, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×