Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karl

Moja żona daje innym facetom

Polecane posty

Gość Karl

Autor sie chwali a kobiet samarytaninek nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karl

Chyba ze poznam tu kogos konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karl
5 minut temu, radek.hero napisał:

Kogo? 🙂 Napisz na priv

Jakas kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Karl napisał:

Jakas kobiete

Myślałem że chcesz kumpla żeby razem zer...nąć żonę... A Ty wolisz zrobić to co ona 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas
5 godzin temu, Gość Szpilka napisał:

Czasem nie chodzi o umiejętności, namiętność i nawet jak seks byłby zajebisty i nie trwa 3 minuty to są takie osoby które nie nadają się do związku i nie są w stanie być z jednym facetem pomimo świetnego seksu i nawet jeśli facet traktuje kobietę jak księżniczkę. Karl ma rację. Ja np. jestem taką osobą. I gdybym wiedziała to wcześniej to nigdy nie wchodziłabym w żadne dłuższe związki a już na pewno żadnych dzieci. Zanim związałam się z moim obecnym z którym jestem już prawie 4 lata moje najdłuższe ,,związki" trwały po 3-4 miesiące. Lubiłam spotykac się z facetami, jak mi się podobał to seks też był. Uwielbiałam tę adrenalinę, emocje towarzyszące tym ,,pierwszym randkom". Tu nawet nie chodziło o seks. Ja też byłam niezwykle naiwną osobą i jak mi koleś naopowiadał bajeczek to wierzyłam we wszystko. Nie raz odczułqm swoją naiwność i czułam że jednak chciałabym być z kimą na stałe. No i jestem. Ale tak do końca szczęśliwa nie jestem mimo że mam świetnego faceta, kochane dziecko. Nie wyobrażam sobie odejść czy zdadzać go. Nie chcę nikogo ranić. Więc tak sobie tkwię w tym i pozornie jest ok, ale gdzieś tam czuję jakiś niedosyt i brakuje mi wolności. Stabilne, spokojne życie nie jest dla mnie. Ja lubię jak się coą dzieje, lubię nieprzewidywalność. No i mam naturę dzivvki. Taka prawda.

tak a na stare lata pies z kulawą nogą  by nie zajrzał do ciebie.moja ciotka taka była a teraz jest sama.póki jestes atrakcyjna to moglabyś tak życ,ale jak już zwiędniesz to docenisz to co masz teraz.a gdyby twoja mama tak myslała jak ty to by cię nawet nie było tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka
4 godziny temu, Gość tomas napisał:

tak a na stare lata pies z kulawą nogą  by nie zajrzał do ciebie.moja ciotka taka była a teraz jest sama.póki jestes atrakcyjna to moglabyś tak życ,ale jak już zwiędniesz to docenisz to co masz teraz.a gdyby twoja mama tak myslała jak ty to by cię nawet nie było tu.

No tak bywa. Dlatego boję się co będzie za 10, 20 lat jak będę coraz starsza i brzydsza bo nie ukrywam że atrakcyjny wygląd to mój największy i chyba jedyny atut. Ja doceniam ale jednak czegoś mi brakuje i brakowac pewnie będzie. Ale tak jak pisałam wolę zyć tak i gdzieś tam w środku tęsknić za tym ale dbac o to co mam, nie krzywdzić, nie zdradzać.

A gdyby moja mama tak myślała to może nie byłaby z moim ojcem, a może to, może tamto. Róznie by mogło być. A gdyby mnie nie było to byłaby najlepsza opcja. I ja i świat miałby spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Chłopak z którym jestem to gdy wyjeżdża na kółka dni wcześniej organizuje mi orgię taka że starcza na tydzień. Dwóch lub trzech kolegów razem z moim chłopakiem kilka godzin nie ostro różną tak że nie raz mój pomafa wziąć prysznic i jeszcze przed snem przy wszystkich mnie ostatni raz zerżnie z wtryskiem w środku. Ja zostaje w łóżku A on wyprowadza moich kochanków i wraca do mnie mocno mnie przytuli do siebie i tak zasypiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karl
Dnia 13.08.2019 o 11:37, radek.hero napisał:

Myślałem że chcesz kumpla żeby razem zer...nąć żonę... A Ty wolisz zrobić to co ona 😄 

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

sprzedasz jej majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karl
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

sprzedasz jej majtki?

Dam ci za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita 21

Ja kocham męża bardzo on mnie też ale powiedziałam że często myślę o nim i jeszcze jednym facecie powiedział że też czasem o tym myśli spotkaliśmy się z chłopakiem z ogłoszenia najpierw na drinka pogadaliśmy i tydzień później zrobiliśmy to razem było miło bardzo fajne doznanie mojemu facetowi też się podobało teraz chciałabym znaleźć jakąś kobietę i odwdzięczyć się ale nie wiem czy dam radę patrzeć jak ona mu dogadza albo jak on ją pięści albo się kocha z nią boję się że nie dam rady on mowi że nie chce z inną że może patrzeć na nas dwie i sobie robić dobrze albo że z inną para wymienić się partnerami w osobnych pokojach nie wiem co robić wiem tylko że chciałabym się zrewanzowac i namówić go na kolejny trójkąt ale z jego kolega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h

Wymiana partnerow to super sprawa, ale seks w osobnych pokojach. Ja wlsnie tak praktykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

To musi być super uczucie kiedy wyjezdzasz do pracy i wiesz, ze kiedy cie nie ma inny posuwa twoja zone a ona polyka jego nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu1234

Jak sobie wyobrażę że jakiś przystojniaczek brutalnie posuwa od tyłu a potem zostawia swoją spermę w mojej partnerce która krzyczy z rozkoszy to jestem bardzo podniecony i coś w tym musi być ale czy bym się zgodził na takie coś chyba raczej nie boję sie że zaszkodziło by to naszemu związkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś
13 minut temu, Gość Krzychu1234 napisał:

Jak sobie wyobrażę że jakiś przystojniaczek brutalnie posuwa od tyłu a potem zostawia swoją spermę w mojej partnerce która krzyczy z rozkoszy to jestem bardzo podniecony i coś w tym musi być ale czy bym się zgodził na takie coś chyba raczej nie boję sie że zaszkodziło by to naszemu związkowi.

Dokładnie wiem o czym napisałeś. Czasem bawimy się z żoną w cuckold, kiedyś była taka sytuacja, że umówiliśmy się na spotkanie z facetem w hotelu, wszystko już było gotowe a tu zonk bo pilnie wezwali mnie do pracy i musiałem wziąć nockę. Żeby nikogo nie zawieść żona pojechała sama a właściwie to ten facet po nią przyjechał bo wyjaśniliśmy mu sytuację i bawili się całą noc a ja nie mogłem się skupić na robocie i nad ranem jak skończyłem to pojechałem po nią do hotelu w sąsiednim mieście ale najpierw napisałem sms, że już jadę i mają czas na ostatni numerek. Kiedy zapukałem do drzwi to otworzył mi ten facet tylko w ręczniku, żona po chwili wyszła z łazienki zupełnie naga, przytuliliśmy się i pocałowaliśmy, ona powiedziała, że jest wymęczona, facet też wyglądał na zmordowanego więc mimo planu, że wezmę ją w tym hotelu razem z nim nic z tego nie wyszło. Nie chciałem jej pieprzyć jakby pod przymusem więc tylko klepnąłem ją w tyłek i poszła się ubierać. Znaliśmy tego faceta już wcześniej więc nie bałem się oddając mu ją samą.  Generalnie posiadanie puszczalskiej żony jest ekscytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu1234

No ale raczej w tym cuckold chodzi o to żeby PATRZEĆ jak inny ją posuwa no nie ? A nie że ja jestem np.w domu i oglądam mecz a moja kobieta w innym miejscu z obcym facetem uprawia sex.

No i powiedz czy to nie zaszkodziło waszemu związkowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu1234
8 godzin temu, Gość Gosciu napisał:

To musi być super uczucie kiedy wyjezdzasz do pracy i wiesz, ze kiedy cie nie ma inny posuwa twoja zone a ona polyka jego nasienie.

Nie no żeby połkneła nasienie obcego faceta to bym się raczej nie zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś
1 minutę temu, Gość Krzychu1234 napisał:

No ale raczej w tym cuckold chodzi o to żeby PATRZEĆ jak inny ją posuwa no nie ? A nie że ja jestem np.w domu i oglądam mecz a moja kobieta w innym miejscu z obcym facetem uprawia sex.

No i powiedz czy to nie zaszkodziło waszemu związkowi ?

Oczywiście, że tak i widziałem to wiele razy ale w tamtej sytuacji wezwano mnie do roboty a nie mogłem odmówić więc stało się to wbrew mojej/naszej woli. Pech. Obserwowanie żony jak się wygina, drapie pościel albo plecy kochanka, jak przeżywa spazmy - czysta rozkosz.

W żaden sposób nie zaszkodziło związkowi, wręcz mu pomogło bo już zaczęło wiać rutyną. Poza tym mamy ustalone zasady, których nie łamiemy. Tylko sex, żadnego zaangażowania, po prostu zabawa. Jedna sprawa: związek musi być bardzo mocny, to nie jest sposób naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś
2 minuty temu, Gość Krzychu1234 napisał:

Nie no żeby połkneła nasienie obcego faceta to bym się raczej nie zgodził.

A co miałbyś do gadania? To jest sex, pasja, nie ma scenariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu1234

Może i my spróbujemy w końcu raz się żyje bo brakuje nam czegoś nowego w małżeństwie.

Wiem że moja żonka ma ciśnienie na opalonych brunetów i mam takiego jednego w robocie - facet jest przystojny i po rozwodzie i nawet jest w porządku podejrzewam że mojej żonce by się spodobał tylko nie wiem czy nie wyjdę na frajera jak mu powiem że chciałbym go zobaczyć  "w akcji" z moją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś

Wiele małżeństw się tak bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu1234
13 minut temu, Gość Jakiś napisał:

A co miałbyś do gadania? To jest sex, pasja, nie ma scenariuszy.

Połyk na pewno nie ale może analny tylko to już by zależało od żony czy zgodzi się dać w tyłek innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu1234
5 minut temu, Gość Jakiś napisał:

Wiele małżeństw się tak bawi.

Ja wiem o tym kiedyś nawet był program /chyba rozmowy w toku ewy drzyzgi/ że to coraz popularne w Polsce ale były też przypadki rozwodów po takiej zdradzie kontrolowanej więc jednak podstawa to zaufanie w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
30 minut temu, Gość Krzychu1234 napisał:

Może i my spróbujemy w końcu raz się żyje bo brakuje nam czegoś nowego w małżeństwie.

Wiem że moja żonka ma ciśnienie na opalonych brunetów i mam takiego jednego w robocie - facet jest przystojny i po rozwodzie i nawet jest w porządku podejrzewam że mojej żonce by się spodobał tylko nie wiem czy nie wyjdę na frajera jak mu powiem że chciałbym go zobaczyć  "w akcji" z moją żoną.

Ja bym się obawiał że żona po takim seksie z innym odeszła by ode mnie i związała z tym facetem.

Wiesz jakie są kobiety nie ? Nie wolno im wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
15 godzin temu, Gość Julita 21 napisał:

Ja kocham męża bardzo on mnie też ale powiedziałam że często myślę o nim i jeszcze jednym facecie powiedział że też czasem o tym myśli spotkaliśmy się z chłopakiem z ogłoszenia najpierw na drinka pogadaliśmy i tydzień później zrobiliśmy to razem było miło bardzo fajne doznanie mojemu facetowi też się podobało teraz chciałabym znaleźć jakąś kobietę i odwdzięczyć się ale nie wiem czy dam radę patrzeć jak ona mu dogadza albo jak on ją pięści albo się kocha z nią boję się że nie dam rady on mowi że nie chce z inną że może patrzeć na nas dwie i sobie robić dobrze albo że z inną para wymienić się partnerami w osobnych pokojach nie wiem co robić wiem tylko że chciałabym się zrewanzowac i namówić go na kolejny trójkąt ale z jego kolega 

Jeśli nie nalega to nie wychylaj się raczej pozostanie przy drugim facecie.Jeszcze sobie zaszkodzisz jak mu się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona
4 godziny temu, Gość Janusz napisał:

Ja bym się obawiał że żona po takim seksie z innym odeszła by ode mnie i związała z tym facetem.

Wiesz jakie są kobiety nie ? Nie wolno im wierzyć.

Jesteśmy młodym małżeństwem ja 21 mąż 22 . Już mamy koka spotkań w seksie grupowym. Mąż stara się by podczas podczas spotkania był zawsze jeden z kochanków z bardzo dużym ...em tak bym przeżyła potężny orgazm. Ten widok zawsze mocno podnieca wszystko uczestników orgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu1234
17 godzin temu, Gość Janusz napisał:

Ja bym się obawiał że żona po takim seksie z innym odeszła by ode mnie i związała z tym facetem.

Wiesz jakie są kobiety nie ? Nie wolno im wierzyć.

Dlatego napisałem wyraźnie : podstawa to zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek

No to nic ci nie zostało jak zacząć kasować gości, przynajmniej kasę będziesz mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×