Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka

Czym Was ostatnio rozśmieszyli znajomi, gdy urodziło im się dziecko?

Polecane posty

Gość Hdgdg

Jakby miała gości od 16 do 2-3w nocy to chyba bym chyba zwariowała.  Impreza impreza Ale to gruba przesada. Na szczęście moi goście mają więcej oglady  i taktu. Impreza z dziecmi kończy się najpóźniej o 21, z tym że wszyscy mają malutkie dzieciaczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicka
Dnia 14.08.2019 o 08:11, Gość gość napisał:

Ta z dziką satysfakcją, że dzieciak sąsiadów ma krótsze drzemki też dobra 😛 Oby jej się urodziło nieodkładalne, a jak już jej na chwilę drzemnie i ta je na chwilę odłoży, to żeby sąsiedzi zaczęli nawalać udarem. I tak przez 3 miesiące, bo przebudowują całkowicie mieszkanie 😄 Gdzie się takie uchowały, w burakach?

Serio uwazasz ze OBCY ludzie powinni zmieniac swoj styl zycia, bo ktos tam ma gowniaka? A jak gowniak ryczy i lata po suficie to dobrze? 

Jestem bezdzietna z wyboru, narzeczony tak samo. Wywalamy dzieciatych z grona znajomych. Dobra opcja,  nie potrzebujemy  takich, ktorzy wiecznie nie maja czasu,bale wiecznie czegos chca, a nigdy  sie nie zrewanzuja. 

Ale ze smiesznych sytuacji: stoje w biedrze z wozkiem, wkladam mleko sojowe. Do wozka. obok mnie facet wybiera lody. Wozek w wozek. Podchodzi ona. Gwiazda z kaszowozem i kaszojadem. Zaniedbana jak nie wiem. Stoi jak wol i sie gapi na nas. Ani przepraszam, ani nic. Po wlozeniu 10 mlek (promocja byla) wielce ksiezniczka objechala wokol regalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicka

Absurdem jest dochodzenie do sytuacji,  ze dzieciatym i ich potomstwu wolno wszystko i kazdej porze i wszedzie, a OBCY LUDZIE, czesto bezdzietni, maja chodzic na paluszkach. Nie. Dzis szedl jakis tatel z kaszowozem. Ja bawilam sie z psem. Pies szczeka za patykiem. Mialam moze przerywac zabawe, bo kaszojad zasnal? W bialy dzien? A jakby kaszojad pilowal jape, to by bylo super? Opamietaj sie troche.

Gdzie sie uchowali? Na pustyni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra
10 minut temu, Gość Lwicka napisał:

Absurdem jest dochodzenie do sytuacji,  ze dzieciatym i ich potomstwu wolno wszystko i kazdej porze i wszedzie, a OBCY LUDZIE, czesto bezdzietni, maja chodzic na paluszkach. Nie. Dzis szedl jakis tatel z kaszowozem. Ja bawilam sie z psem. Pies szczeka za patykiem. Mialam moze przerywac zabawe, bo kaszojad zasnal? W bialy dzien? A jakby kaszojad pilowal jape, to by bylo super? Opamietaj sie troche.

Gdzie sie uchowali? Na pustyni? 

Kaszojad? kaszowóz?

 dziewczyno, zlituj się jakie Ty masz IQ? albo inaczej - jakie problemy ze zdrowiem psychicznym? a może masz dopiero 16 lat...

żal mi Ciebie.

kobieta, 42 lata, mama 14-latki, która nie była kaszojadem, lecz dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol

Jestem bezdzietna z wyboru, narzeczony tak samo. Wywalamy dzieciatych z grona znajomych. Dobra opcja,  nie potrzebujemy  takich, ktorzy wiecznie nie maja czasu,bale wiecznie czegos chca, a nigdy  sie nie zrewanzuja. 

 

x

 Hehe, to bardzo ograniczaś sobie liczbę znajomych, bo 90-80% procent ludzi na swiecie  ma dzieci . Moze szukaj znajomych w klasztorach( choc i tam z tym roznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość kol napisał:

Jestem bezdzietna z wyboru, narzeczony tak samo. Wywalamy dzieciatych z grona znajomych. Dobra opcja,  nie potrzebujemy  takich, ktorzy wiecznie nie maja czasu,bale wiecznie czegos chca, a nigdy  sie nie zrewanzuja. 

 

x

 Hehe, to bardzo ograniczaś sobie liczbę znajomych, bo 90-80% procent ludzi na swiecie  ma dzieci . Moze szukaj znajomych w klasztorach( choc i tam z tym roznie :))

Lepiej z klasztora bo gdy ludzie maja dzieci to juz przesadzaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalnajesteskret

„Jestem bezdzietna z wyboru” iiii siedzę na forum w dziale który nigdy nie będzie mnie dotyczył 😂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×