Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwona

Zona kochanka do mnie zadzwoniła

Polecane posty

Gość iwona

To już trwa od pazdziernika , najpierw się ponzawalismy w pracy , fajnie się gadało itd... na powaznie zaczęło się w kwietniu b.r nie musze pisać że ona ma żonę i dwoje dzieci... ja męża... ale cóż stało się zakochalismy się oboje , były pocałunki , wyczekiwane spotkania , rozmowy , sexu nie było... jak na razie ,

pojechał z żoną na wakacje tam pisał codziennie że tak tęskni że nawet sobie sprawy nie zdaje... itd ona to przeczytała...

 zadzwoniła do mnie zaczęła go oczerniać że ja nie jestem pierwsza że co jakiś czas kogoś ma itd... że nie nadaje się na męża, on mi sam na początku mówił że ona jest wubuchowa że ma cięzki charatkter że go odsuwa od siebie , sama się do tego przyznała...

 

 i teraz pytanie...  WIEM ŻE MNIE ZLINCZUJECIE itd ale obydwoje tego chcielismy , do tanga trzeba dwojga...

 nie wiem czy ona ma rację z tymi kobietami?

 czy ona tak go chciała oczernić i mnie zdenerować?co byście pomyśleli/ pomyślały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie pierwsza. Pierwsza to była żona a może i nawet nie. Nie masz wstydu spotykać się z zajętym? Skończ z tym zanim dojdzie do cudzołóstwa.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasta

Jak bym czytała o związku mojego kolegi. Miał w czasie trwania małżeństwa ( 3 lata) już 3 kochanki. Ta trzecia (4) myśli, ze jest druga po jego  byłej już żonie. Nie wie o wcześniejszych kobietach. Sielanka trwa u nich od 3 miesięcy. Ja tylko czekam na kobiete nr 5 ( z żoną jest ich już 4). Oczywiście żona była ta zła, która go nierozumie, która nie chce dzieci, która się czepia o wszystko. No ale jak sie na tyle kobiet zaraz po slubie, to nie dziwne, że dla zony brakowało czasu. On taki smutny i skrzywdzony... Ile krzywdy dostał. Zona wiedziala o kazdej kochance ale liczyła na jego poprawę i że zacznie się z tego leczyć. Kiedy nie chciał tego uznać za chorobę, to ona zrezygnowała z nich. On pod każda spódnice by zaglądał. Chory jest i jest Seksoholikiem, który mial w pewnym momencie 2 kochanki i żonę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka

Myślisz ze bedzie z Toba już na zawsze? Myślisz, że nie kłamie? Skoro zona podchodzi do tego na spokojnie. Bo telefon to naprawdę spokojne podejście zony, która pierwszy raz spotyka sie z informacją o kochance. Ostrzega Cie byś nie wchodziła w to co ona weszla. Ratuj swoj związek i takiego puść bokiem. Wiesz mi! Kobieta która jest w związku i dowiaduje się o kochance nie reaguje tak spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryszka

Pogoń ją , a jak twój kochanek zacznie marudzić to jego też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×