Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Starszy69

++ Świat...

Polecane posty

Gość Anty Młoda
Przed chwilą, Gość Starszy69 napisał:

Ha ha ha. Najwazniejsze ze udalo mi sie stworzyc wrazenie takiej wlasnie kobiety, i dalej moge krecic na ero calym meskim.i zenskim.ero 😄 cos mi sie jednak udalo. Sami wbijaja sie na privy (Puchacz, Jbsg) i bynajmniej nie pisza o se.ksie, a zyciu. A ty dalej zyj w przekonaniu ze jestem nikim na srafe 😄

Jesteś nikim także w życiu, co jest znacznie gorsze. Lena to nie ty prymitywko. A o facetach kłamiesz jak z nut, śmieją się z ciebie totalnie, nie zapominaj, że na tym forum większość się zna jak łyse konie , a ty wieczny odrzut społeczny😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Młoda
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To pewnie ona. Widzisz, ze ona tworzy sobie kilka tozsamosci i eksperymentuje? W stycznii juz miala latke cyberdajki wiec postanowila zrobic nick na ktorym bedzie normalna. To ona. 

Wiem. Ale akurat Lena to nie ona. To jest akurat.potwierdzone, ale ona bardzo tej Lenie zazdrości powodzenia i oby jej czegoś nie zrobiła na privie, bo już z nią gada i próbuje wkraść w jej łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Leki weź. Tylko nie mieszaj kolorów.;)

p.s.. Przykro nam wszystkim, że jesteś samotna i przez nikogo nieakceptowana, ale może wylecz schizę, bądź lepszym człowiekiem, to może w końcu ci się kiedyś uda, kto wie.:)

Ha ha ha ha jaki dzban. Ja tu jestem, bo bawi mnie hejt. Lubie widziec zaklopotanie tej ku.re.wki Maryyyś i Starszego, ero to tylko dodatek do hejtu, jak tych dwojga nie ma. Poza tym mam zajebiste zycie, hejt jest jak narkotyk, hejtuje nawet stojac w kolejce do sklepu 😎😎😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×