Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Starszy69

++ Świat...

Polecane posty

Dobry wieczór☺

Dobrze, że założyłeś temat bo już myślałam że nastąpił koniec świata😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć, to jak z tematu kto co lubi, pisałam że połowy wykonawców nie znam co będą grać w Sopocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cześć, to jak z tematu kto co lubi, pisałam że połowy wykonawców nie znam co będą grać w Sopocie 

Ja w sumie też. Może piosenki słyszałam ale wykonawców z nazwiska też mogę nie znać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ola . Tak ten świat co trochę się zawala ale jak feniks... 🙂

Większość tych co na kulturze napisałaś to znam ale nie wszystkie zespoły czy też wykonawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Agnieszka czemu ich hejtujesz co ci to daje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień☺

Póki co chyba dzisiaj jestem szczęściarą. A to za sprawą słonecznej pogody. U kogo jeszcze słoneczko świeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maryś już 6 godzin wisisz na temacie samotnie😯Przyszłam  Cię wesprzeć. Padnięta jestem bo miałam do zakiszenia wiaderko ogórków. I tak po pracy kiszę i kiszę😀ale już ukiszone. Teraz można się relaksować😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodszy96
10 minut temu, Olaa napisał:

Maryś już 6 godzin wisisz na temacie samotnie😯Przyszłam  Cię wesprzeć. Padnięta jestem bo miałam do zakiszenia wiaderko ogórków. I tak po pracy kiszę i kiszę😀ale już ukiszone. Teraz można się relaksować😉

Daj zakisić jeszcze jednego ogóra ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór☺ To chociaż tam nie macie suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator.

...co Finlandia...już się wylogowałaś i biegasz po tematach hejtować....

...zbytnio dużo rozumku nie masz...siedzisz tu i czepiasz się ludzi....

...kiedyś jedni teraz oni a jak znikną to następni...

...oto twoje całe życie... 10 lat na forum....innych wyzywasz,bo im zazdrościsz....

...ten nie ma żony....tamta męża...a ty myślisz,że kiedykolwiek będziesz kogoś miała....nie ty tutaj albo na innym forum się zestarzejesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Maryyyś napisał:

Już się z nicka wylogowała i ...

Jesli teraz nie napiszesz jakiego ma nicka i stchórzysz, bedzie wiadomo ze jestes zwykla prowokatorka ktora nie potrafi nawet powiedziec, co ma na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Maryyyś napisał:

Już się z nicka wylogowała i ...

Czekam na konkretna nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Maryyyś napisał:

Już się z nicka wylogowała i ...

Nie uciekaj tchorzu, tylko pisz jakiego ma nicka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie uciekaj tchorzu, tylko pisz jakiego ma nicka 

Wystarczy pomyśleć. Widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☺ Za godzine mam gości. Rano dzwoniła kuzynka że będzie w mojej okolicy na rowerach z mężem i wpadną jeśli nie mamy nic przeciwko. Miałam dzis chęć na leniowanie i nie wyszło, placek z owocami już stygnie w piekarniku😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowany
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jesli teraz nie napiszesz jakiego ma nicka i stchórzysz, bedzie wiadomo ze jestes zwykla prowokatorka ktora nie potrafi nawet powiedziec, co ma na mysli

Ja ci napiszę piwniczaku z chorobą prawiczą, jaki ma teraz nick twoja cyberkowa hejterka z rozszczepem osobowości.

Taki: https://f.kafeteria.pl/profile/194001113-panizwiezy/

Próbuje znowu wkręci się na ero, udając normalną i nałapać nowych onanów na cyberki. Niedoczekanie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowany
15 minut temu, Olaa napisał:

Dzień dobry☺ Za godzine mam gości. Rano dzwoniła kuzynka że będzie w mojej okolicy na rowerach z mężem i wpadną jeśli nie mamy nic przeciwko. Miałam dzis chęć na leniowanie i nie wyszło, placek z owocami już stygnie w piekarniku😉

Ty rozmawiasz z Panią z wieży, miej świadomość, że to jest Młoda Niiisia na kolejnym nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🌹Gość  ​​​​​​
9 minut temu, Gość poinformowany napisał:

Ja ci napiszę piwniczaku z chorobą prawiczą, jaki ma teraz nick twoja cyberkowa hejterka z rozszczepem osobowości.

 

Próbuje znowu wkręci się na ero, udając normalną i nałapać nowych onanów na cyberki. Niedoczekanie jej.

Maryś wie. Na temacie Strażaka Sama została rozpoznana.Już po niej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Młoda
4 minuty temu, Gość 🌹Gość napisał:

Maryś wie. Na temacie Strażaka Sama została rozpoznana.Już po niej 😂

Strażaka już urabiała na cyberek, ale może będzie ostrożny. Faceci będą poinformowani, że potem wyśmiewa ich na forum. A jak któryś nie chciał mieć z nią priva, to wymyśla, że miała z nim cyberka i obsmarowuje na forum. Szczególnie na dojrzałych i inteligentnych miała chrapkę, ale została zignorowana, gdy wyszły jej problemy psychiczne. Poraża jej znajomość forum, zna na przykład stare nicki facetów i wie dokładnie co pisali dwa lata temu na przykład. Musi tu gnić latami. Zdradza też priva, na przykład Magdy bez loginu. Na pewno już nie pogwiazdorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Młoda
Przed chwilą, Gość Starszy69 napisał:

Ha ha ha .to byl test 😄 chciałam  sobie poudawać normalną i tylko czekałam aż mnie ktoś nakryje macie na mój temat obsesji i właśnie się wczoraj o tym dowiedziałam Ja nie muszę tutaj szukać żadnych onanów bo na innej platformie mam ich setki dziennie tutaj nie ma co siedzieć w poszukiwaniu facetów do rozmowy to pierwsza sprawa druga sprawa Nie myślcie sobie że jesteście jakimiś Sherlocka mi bo ja tylko czekałam aż mnie nakryje cie w dupie mam to że macie na mój temat obsesję bo ja i tak już nigdy tutaj na stałe Nie wrócę po prostu Przeprowadziłam test w którym zostało dowiedzione to co miałam na myśli od początku że macie na mój temat obsesję a ja dalej będę hejtować z gościa hahaha

Żaden test, widać jak cię w dvpie szczypie z braku akceptacji, za którą byś dała wszystko😭 Dlatego się mścisz i prześladujesz, bo cię nikt nie lubi, a faceci się śmieją z twojego puszczalstwa i desperacji,  z której jesteś już sławna.:P 100 facetów obslugujesz dziennie? Niezły przebieg.:P Jako pani z wieży po raz kolejny próbowałaś się wkręcić w kontakt z normalnymi ludźmi i znowu w życiu ci nie wyszło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Młoda
Przed chwilą, Gość Starszy69 napisał:

Na nicku Lena.wawa jade sobie z calym.ero jako normalna i nikt sie nawet nie zajaknal ze to ja. A ja juz mam urobionych JBSG, BLEDNEGO O ACO. PUCHACZA TEZ 😄

Lena wawa to nie ty, więc nie oczerniaj kobiety, której buty mogłabyś czyścić.:P Chciałabyś być jak ona, delikatnie seksowna i magnetyczna, ale niestety cyberdajko😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×