Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brzydki ale inteligentny

Czy facet bez samochodu może być dobrym partnerem?

Polecane posty

Gość Brzydki ale inteligentny

Mam prawo jazdy które zrobiłem w wieku 19 lat,potem jeździłem maluchem ojca kilka lat i od tego czasu czyli jakieś 12 lat nie posiadam samochodu a nawet nie jeździłem autem. Mam pieniądze na jakiś mały miejski samochod ale mam też opœr psychiczny żeby wyjechać na ulice zwłaszcza że przepisy ciągle się zmieniają. Kobiety co sądzicie o facecie bez auta ? Czy to dobry kandydat na partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Brzydki ale inteligentny napisał:

Mam prawo jazdy które zrobiłem w wieku 19 lat,potem jeździłem maluchem ojca kilka lat i od tego czasu czyli jakieś 12 lat nie posiadam samochodu a nawet nie jeździłem autem. Mam pieniądze na jakiś mały miejski samochod ale mam też opœr psychiczny żeby wyjechać na ulice zwłaszcza że przepisy ciągle się zmieniają. Kobiety co sądzicie o facecie bez auta ? Czy to dobry kandydat na partnera?

Jak jesteś brzydki i masz kasę, to znaczy że jesteś ładny dla większości kobiet :classic_biggrin:

Inteligent z pieniędzmi w większości przypadków będzie atrakcyjny, samóchód zawsze możesz wybrance kupić.

A tak na serio, nie zwracaj uwagi na blachary i będzie GIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka

No to zaden kandydat. Po co brać wybrakowany towar skoro na rynku jest duzo towaru pełnowartościowego? Nie wyobrażam sobie życia z taką niedojda fajtlapa. Z dzieckiem autobusami sie tluc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
33 minuty temu, Gość Brzydki ale inteligentny napisał:

Mam prawo jazdy które zrobiłem w wieku 19 lat,potem jeździłem maluchem ojca kilka lat i od tego czasu czyli jakieś 12 lat nie posiadam samochodu a nawet nie jeździłem autem. Mam pieniądze na jakiś mały miejski samochod ale mam też opœr psychiczny żeby wyjechać na ulice zwłaszcza że przepisy ciągle się zmieniają. Kobiety co sądzicie o facecie bez auta ? Czy to dobry kandydat na partnera?

Ci. pa nie facet 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Taka napisał:

No to zaden kandydat. Po co brać wybrakowany towar skoro na rynku jest duzo towaru pełnowartościowego? Nie wyobrażam sobie życia z taką niedojda fajtlapa. Z dzieckiem autobusami sie tluc? 

Kogo to interesuje czym ty chcesz jeżdzić, chcesz dupę wygodnie wozić do idż do roboty i sobie kup samochód😄

Jak dla mnie to możesz na taczce jeździć lub na piechotę chodzić.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kogo to interesuje czym ty chcesz jeżdzić, chcesz dupę wygodnie wozić do idż do roboty i sobie kup samochód😄

Jak dla mnie to możesz na taczce jeździć lub na piechotę chodzić.🤣

No ja akurat mam dlatego jakas cio/ta mnie nie interesuje. Moja ci/pka zasługuje na fajnego zaradnego fiu/ta a nie byle co, co nawet nie potrafi o siebie zadbać. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Taka napisał:

No ja akurat mam dlatego jakas cio/ta mnie nie interesuje. Moja ci/pka zasługuje na fajnego zaradnego fiu/ta a nie byle co, co nawet nie potrafi o siebie zadbać. Pozdrawiam 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioty kobiety nie chcą
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kogo to interesuje czym ty chcesz jeżdzić, chcesz dupę wygodnie wozić do idż do roboty i sobie kup samochód😄

Jak dla mnie to możesz na taczce jeździć lub na piechotę chodzić.🤣

Jesteś ... nie facet. Taka sraka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora tora

Rysiu z programu Chłopaki do Wzięcia odpadł już po pierwszej selekcji telefonicznej gdy kobieta spytała się o to czy posiada prawo jazdy. Rysiu odpowiedział,  że nie posiada jeszcze pj. Odpowiedź była krótka. Kobieta odpowiedziała, że w takim razie dalsza rozmowa nie ma sensu. Moim zdaniem pytanie o prawo jazdy jest bardzo ważne dla kobiet gdyż prawa jazdy z reguły nie posiadają faceci niezaradni, często są to faceci z marginesu społecznego. Może 1/10 facetów bez pj to facet wartościowy. To jest po prostu selekcja. Już na początku dzięki temu pytaniu jest możliwość odrzucenia sporej ilości facetów niezaradnych życiowo i różnych mętów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looool

Nigdy bym się nie związala z  facetem bez samochodu. Nie stać cię na auto to znaczy że jesteś życiowa ci.pa a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość cioty kobiety nie chcą napisał:

Jesteś ... nie facet. Taka sraka. 

A dlaczego, bo mam swoje zdanie na ten temat?

Osobiście mam 2 samochody, osobowy i dostawczy bo prowadzę własny biznes, to że mam takie zdanie a nie inne wynika z waszej próżności.

Wszystko wam dać, a same nic nie potraficie zrobić i zarobić(nie wszystkie)

Hulajnogę mogę ci kupić, będziesz popylać razem z dzieciakiem🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benio

Mój kumpel lat 54 nie posiada prawa jazdy, ale wyrywa kobiety. On umawia się z kobietami poprzez portale randkowe. Wybiera kobiety w wieku 40+.Owszem, jest mu trudniej niż tym, którzy posiadają samochód i prawo jazdy. Jednak zdarzają się kobiety, którym nie przeszkadza brak pj. Widziałem dwie jego znajome z portali i przyznam, że były to całkiem atrakcyjne kobiety. Obie po przejściach i z dziećmi. Z jedną z nich pojechał na urlop nad morze. Pojechali tam pociągiem. Zarówno z jedną jak i z drugą uprawiał on seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Taka napisał:

No to zaden kandydat. Po co brać wybrakowany towar skoro na rynku jest duzo towaru pełnowartościowego? Nie wyobrażam sobie życia z taką niedojda fajtlapa. Z dzieckiem autobusami sie tluc? 

Masz prawo jazdy i auto cwaniaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Looool napisał:

Nigdy bym się nie związala z  facetem bez samochodu. Nie stać cię na auto to znaczy że jesteś życiowa ci.pa a nie facet

Nigdy bym się nie związał z kobietą bez samochodu. Nie stać ją na auto to znaczy że jest życiową ci.pą a nie kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nigdy bym się nie związał z kobietą bez samochodu. Nie stać ją na auto to znaczy że jest życiową ci.pą a nie kobietą.

Sieroto życiowa dużo kobiet ma samochód  i prawko. Chodzi o to ze jesteś niedojda życiowa. Taka ci.pa, nikt taka sierotę nie będzie chciał, druga  niedojda jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny bez auta

największa c.ipą życiową jest schizofreniczna bezrobotna  prostytutka, siedząca non stop przed kompem, telefonem, nic nei pomagająca rodzicom, nie gotująca, po prostu ofiara losu

na takie coś bym nawet nie splunął, totalna tragedia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość przystojny bez auta napisał:

największa c.ipą życiową jest schizofreniczna bezrobotna  prostytutka, siedząca non stop przed kompem, telefonem, nic nei pomagająca rodzicom, nie gotująca, po prostu ofiara losu

na takie coś bym nawet nie splunął, totalna tragedia..........

Dla ciebie w sam raz😂. Pasujecie do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszkasz w dużym mieście to kupno samochodu nie ma najmniejszego sensu. W większości drogę do pracy czy do szkoły z dziećmi spędzasz w korku. Podróżuje się komunikacją miejską i nic w tym dziwnego. Kobiety, które się wypowiadają, że taki facet to ci pa prawdopodobnie mieszkają w małych miasteczkach, lub na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny bez auta
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dla ciebie w sam raz😂. Pasujecie do siebie. 

dla takiej conajwyżej brzydki kuc z woodstocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w czym problem

Przeciez masz prawo jazdy, wiec w czym problem? Wez pare lekcji zeby przypomniec sobie jazde i kup sobie uzywany samochod (nowego szkoda dla kogos kto nie ma wprawy). To duzo prostsze niz myslisz. Jak zaczniesz sam zaczniesz sie dziwic ze miales z tym problem. Poza tym problemom i lekom trzeba stawiac czolo a nie uciekac przed nimi i zawezac sobie grono potencjalnych partnerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość ale w czym problem napisał:

Przeciez masz prawo jazdy, wiec w czym problem? Wez pare lekcji zeby przypomniec sobie jazde i kup sobie uzywany samochod (nowego szkoda dla kogos kto nie ma wprawy). To duzo prostsze niz myslisz. Jak zaczniesz sam zaczniesz sie dziwic ze miales z tym problem. Poza tym problemom i lekom trzeba stawiac czolo a nie uciekac przed nimi i zawezac sobie grono potencjalnych partnerek.

Przepisy się zmieniają😂😂😂. Taka niedojda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny bez auta

kupno auta to nie iść do piekarni i chleb kupić

kupno auta wymaga kilku letniej ciężkiej pracy i wszelakich wyrzeczeń, mi zostaje 200-300zł i tak zaciskam pasa jak się da, niestety nie mieszkam w polsce a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam partnera bez samochodu. Auto zwyczajnie nie jest nam potrzebne. Jak będzie trzeba to się kupi. Jest Uber, taksowki, są samochody do wypożyczenia na minuty czy na kilka dni. Nie uważam, żeby mój facet był z tego powodu gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalllnie
2 godziny temu, Gość Taka napisał:

No ja akurat mam dlatego jakas cio/ta mnie nie interesuje. Moja ci/pka zasługuje na fajnego zaradnego fiu/ta a nie byle co, co nawet nie potrafi o siebie zadbać. Pozdrawiam 

Jak prostytutka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie obchodzi mnie samochód a facet...to z facetem jestem w relacji a nie z jego samochodem jak już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenrot

Ani ja ani mój partner nie mamy prawa jazdy. Mamy małe dziecko, wynajmujemy mieszkanie, oboje pracujemy fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chop

Zdradzę ci sekret - żyj po swojemu. NIGDY nie dostosowuj się do oczekiwań kobiet. Możesz mieć wille z basenem, dwa sportowe auta, a ona ci powie, że musisz mieć jeszcze prywatny jacht. Takie są kobiety - wiecznie nienasycone, głupotą jest więc próba sprostania im, więc rób co uważasz. Nie chcesz auta, to nie kupuj a jęczenia kobiet nie słuchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qvcx

Jeżeli facet jest przystojny, to nic się nie liczy. Może być niezaradny, nie mieć prawa jazdy, być biedny i bezrobotny, a i tak będzie "lepszym kandydatem" niż brzydki/przeciętny facet z pj i własnym samochodem, a na dodatek inteligentny, z poczuciem humoru i szacunkiem do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Ona napisał:

Sieroto życiowa dużo kobiet ma samochód  i prawko. Chodzi o to ze jesteś niedojda życiowa. Taka ci.pa, nikt taka sierotę nie będzie chciał, druga  niedojda jak ty. 

nawzajem niedojdo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

znam co najmniej dwie a może nawet cztery osoby które nie mają samochodu ale mają $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×