Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola

Wózek bliźniaczy

Polecane posty

Gość Karola

Jaki wózek polecacie dla bliźniaków,a jakiego nie i dlaczego?bardzo proszę o opinie,stoję przed trudnym wyborem,a jak wiadomo wózek to droższa inwestycja,nie chce być zawiedziona,dlatego proszę o każdą rade na co zwrócić uwagę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdź sobie phil&teds promenade,  albo voyager. Mam dla dzieci rok po roku i super się sprawdza,  nadaje się te z dla bliźniaków.  Dla mnie było ważne,  żeby się łatwo prowadził z obciążeniem,  bo dzieci szybko rosną,  żeby dało się to wciągnąć pi kilku schodach że śpiącymi dziećmi i aby mieścił się wszędzie na szerokość.  No i do bagażnika. Nowy voyager sporo kosztuje,  ale można kupić sprowadzony używany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Taki rozlaczany, albo dwa wozki i zaczepke, tylko nie kazde da sie polaczyc.

Dwoje dzieci to trudna sprawa, my mamy rok po roku, wozek taki gdzie jedno dziecko siedzi w koszu na zakupy. To jedyny wozek ktory nie sprawia klopotu, np w windzie, w osiedlowym samie, czy nawet na podjazdach.. ja bym kupila wlasnie takie ktore mozna zlaczyc i chuste, gdy np bede musiala na szybko wyskoczyc po cebule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z doswiadczenia radze nie pchac sie w duza wage. U mnie byl stelaz easyGo 2 of Us uzywany wylacznie z samymi fotelikami BabySafe York. Gondole, siedziska, torba i reszta nie byly nigdy wyjete z folii. Po pol roku caly zestaw 2w1 zostal sprzedany jako prawie nowy, a dzieci przesadzone w parasolke 4Baby Twins. Im lzej tym lepiej.

Jesli moge ci cos jeszcze podpowiedziec (bo przy dwojce wiele rzeczy trzeba kupowac x2 i w efekcie tracic kupe kasy) to goraco polecam lezaczki KinderSafe ibaby. Sa genialna podroba Fisher-Price. Jest ich kilka rodzajow. My mamy z jelonkami. Sa super wykonane i niedrogie.

Jak masz jeszcze jakies pyt. to pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inia

ja mam spacerówkę z serii baby jogger i jest naprawdę super, chłopcy siedzą wygodnie a całość jest zwrotna. Na sklep-tosia.eu są bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
Dnia 14.08.2019 o 18:18, Gość JaK napisał:

Może tfk?

Z TFK są super, ja kupowałam dla moich dzieciaków w sklep-tosia.eu i zyskałam sporą zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×