Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniela

Mój ex ma dziewczynę

Polecane posty

Gość Aniela

Byłam z nim pół roku. Stwierdził że nasz związek nie ma sensu. Pomimo tego że minął rok od zerwania ciągle o nim myślę. Wczoraj weszlam na Facebook i zobaczyłam że ma nowa dziewczynę. Nie mogłam cała noc spać przez to bo wiem że i tak nikogo sobie nie znajdę pomimo że mam 19 lat. Czy ktoś może mi cos doradzić aby zapomnieć albo opowie swoją historię i jak się odkochał? Nie mogę poradzić sobie z tym że on ułożył sobie życie a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

byłam z chłopakiem 4 lata, wszystko było zaplanowane, ślub , piękne życie, dzieci , dom... jednak życie, wspólne problemy, oczekiwania co drugiej osoby, to wszystko weryfikuje dalszy los... uwierz, płakałam jak bóbr przez 3 lata za nim, nie spotykałam się z nikim, nawet nie miałam takiej ochoty,  chciałam być wierna, czekać na niego. Tylko studia, praca, zero zabawy. Pewnego dnia nastąpił przełom odezwał się , ale już nie dało się wrócić. DLATEGO też nie wariuj, skup się na sobie, nie obserwuj go, nie rozmyślaj, nie analizuj, bo tylko siebie zatrujesz. Staraj się go wypierać z pamięci. Mi tak na dobre przeszło po 5 latach, znalazłam innego fajnego faceta, a ex , no cóż , zyje sobie i chyba ma się dobrze, czego życzę mu z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×