Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochany

Ktoś taki jak ja, czyli NIKT poznał JĄ

Polecane posty

Gość Zakochany

Jestem zachwycony. Spotkało mnie ogromne szczęście w życiu. Piszę to właśnie ze łzami w oczach. Ja, czyli NIKT, z częstymi stanami depresyjnymi, brakiem przyjaciół, pochodzący z biednej rodziny, z ogromnymi kompleksami, mimo że "teoretycznie" ludzie mówią o moim wyglądzie dobrze... Zawsze czułem się jak wielkie 💩 nigdy w siebie nie wierzyłem, mam nawet tatuaż na kostce "zero", a na nadgarstku "slit"... myślałem, że prędzej czy później ze sobą skończę... wiecznie towarzyszyło mi zdołowanie, nic nie pomagało, terapia, wiara, alkohol, poradniki NIC. W ostatniej fali rozpaczy założyłem konto na portalu i wtedy napisała ONA. Nie była pierwsza, z którą się skontaktowałem, ale była tą, z którą nawiązałem więź. Wspólne pasje, spojrzenie na świat, piękna, ja dla niej jestem przystojny, nie interesują ją moje pieniądze, moja praca, to czy chodzę na wiele imprez/bankietów, jakie mam znajomości, po prostu docenia mnie za to, jaki jestem. Jest to bardzo smutne i wspaniałe. Ze szczęścia łzy mi leczą po policzku, ktoś taki jak ja.. całkowite zero, z kimś tak wspaniałym jak ona.. jak z komedii romantycznej😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek
17 minut temu, Gość Zakochany napisał:

 interesują ją moje pieniądze, 

Jak zarobi w euro, to każdy jest atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytaj
4 godziny temu, Gość Frek napisał:

Jak zarobi w euro, to każdy jest atrakcyjny.

Tam Jest NIE interesują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orangejuice

Ty masz problem ze sobą i on wróci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

bajka kiedyś się skończy, otwórz oczy wcześniej, przerabiałem to

przepraszam za brutalną prawdę i najlepiej skorzystaj z pomocy psychiatry to pomaga wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

prawda 2 godziny temu spała. A ty podszywaczu używasz tego nika nawet w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakochany zawsze wszystko wyolbrzymia i idealizuje na wyrost więc czym się podniecać? Zycie i tam weryfikuje 95 procent zachwytów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Prawda nigdy nie śpi, ona zawsze jest czujna i tylko czeka na dobry moment by się ujawnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxy

No i co ? Biedna dziewczyna nie wie w co się wpakowała. Jak masz depresję, to się najpierw wylecz, a potem pakuj w związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiolzweaerf
2 godziny temu, Gość xyxy napisał:

No i co ? Biedna dziewczyna nie wie w co się wpakowała. Jak masz depresję, to się najpierw wylecz, a potem pakuj w związki.

głupi jesteś jak but😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorze pracuj nad pewnością siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorze

W jej "dobroć" nie wierzyłabym. Najpierw się poprzyglądaj, poznaj ją, zobacz co to za ziółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×