Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mychaa1482

Problem w związku

Polecane posty

Chodzi o to,  że odkąd zamieszkałam razem ze swoim chłopakiem (jesteśmy razem 3 lata),  coraz mniej czasu spędzamy razem.  On wychodzi często (3-5) razy w tygodniu z kumplami albo na piwo, albo na siłownię,  albo na mecz. Pracuje do 16:30, a o 17:30 już go nie ma i wraca gdy ja idę spać.  Często jest też tak,  że wraca z pracy i przez to,  że jest niewyspany kładzie się spać,  a ja no coż...  Muszę się zająć sobą... .  Ja zawsze znajdę dla niego czas,  on dla mnie niekoniecznie. Coraz rzadziej mamy dłuższą chwilę tylko dla siebie. Przychodzi do mnie najczęściej wtedy,  gdy chce... no wiadomo. 

Smutno mi z tego powodu.  Co to oznacza?  Miłość się wypaliła czy jak?  Piszę tu ponieważ nie wiem już co mam robić.  

Z góry dziękuję za rady.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiesz co masz robić???

Siedź dalej, gotuj, sprzątaj, płać rachunki i czekaj z kapciami w zębach aż Pan i władca wróci z piwka od kolegów!

Gdzie ty tu widzisz miłość i szacunek?

Jesteś darmową służąca, która jeszcze dokłada do rachunków, mamusią którą można bzyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja na piwo, na mecze i na siłownię chodziłam z moim facetem - i nie było dla niego problemem mnie zabrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Mychaa1482 napisał:

jest niewyspany kładzie się spać,  a ja no coż...  Muszę się zająć sobą...

I czego tu nie rozumiesz?

 

17 minut temu, Mychaa1482 napisał:

Przychodzi do mnie najczęściej wtedy,  gdy chce... no wiadomo. 

Pewnie że wiadomo. A po co ma niby przychodzić do ciebie? Pogadać? Od tego są kumple. A ty jesteś od... no wiadomo.

 

10 minut temu, wisely napisał:

Nie jesteś z nim szczęśliwa, a może będziesz z kimś innym. 

No. Do czasu aż i ten nowy będzie mógł ją bzykać kiedy zechce. Bo po co ganiać za króliczkiem, którego się właśnie wali gdzie się chce i kiedy sie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely
6 minut temu, Gość Gość napisał:

No. Do czasu aż i ten nowy będzie mógł ją bzykać kiedy zechce. Bo po co ganiać za króliczkiem, którego się właśnie wali gdzie się chce i kiedy sie chce?

A tobie tylko walenie w tym pustym łbie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość wisely napisał:

A tobie tylko walenie w tym pustym łbie. 

A do czego ty się więcej nadajesz? No może do sprzątania i gotowania prostych potraw (typu pomidorowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely
17 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Ja nie jestem autorką ty bezczelny skunksie a walić to sobie możesz swoją łapę tak jak to wielkrotnie opisywałeś. Nigdy w życiu nie będziesz miał okazji mnie tknąć, a jeśli spróbujesz to licz się z konsekwencjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość wisely napisał:

Ja nie jestem autorką ty bezczelny skunksie a walić to sobie możesz swoją łapę tak jak to wielkrotnie opisywałeś. Nigdy w życiu nie będziesz miał okazji mnie tknąć, a jeśli spróbujesz to licz się z konsekwencjami. 

A kto by chciał taką histeryczkę? Ty się nawet do walenia nie nadajesz. Autorka prosiła o poradę, to jej wszyscy radzili, żeby poszukała sobie kogoś innego, bo jej obecny partner ją wykorzystuje, a ty myślisz od razu, że wszyscy faceci są tacy. Zapewniam cię, że niektórzy w kobiecie nie szukają jedynie walenia, tylko miłości i takiego partnera ona powinna sobie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość wisely napisał:

Nigdy w życiu nie będziesz miał okazji mnie tknąć,

Weź przestań. Nawet długim kijem przez grubą szmate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kto by chciał taką histeryczkę? Ty się nawet do walenia nie nadajesz. Autorka prosiła o poradę, to jej wszyscy radzili, żeby poszukała sobie kogoś innego, bo jej obecny partner ją wykorzystuje, a ty myślisz od razu, że wszyscy faceci są tacy. Zapewniam cię, że niektórzy w kobiecie nie szukają jedynie walenia, tylko miłości i takiego partnera ona powinna sobie poszukać.

Nigdzie nie napisałam, że wszyscy faceci są tacy. To można łatwo sprawdzić, a ty jesteś chora/y psychicznie i masz urojenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Weź przestań. Nawet długim kijem przez grubą szmate...

Kijem przez szmate to ciebie nikt nie chciał tknąć oprócz tego starszego o 40 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość wisely napisał:

Nigdzie nie napisałam, że wszyscy faceci są tacy. To można łatwo sprawdzić, a ty jesteś chora/y psychicznie i masz urojenia. 

Może nie napisałaś, ale tak myślisz, bo z twoich odpowiedzi wynika, że jesteś furiatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Może nie napisałaś, ale tak myślisz, bo z twoich odpowiedzi wynika, że jesteś furiatką.

Ona posiada wysoki poziom agresji w organizmie. Typowa cecha kobiet, których nikt nie rocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Może nie napisałaś, ale tak myślisz, bo z twoich odpowiedzi wynika, że jesteś furiatką.

Wydaje ci się że wiesz co inni myślą, a to jeden z osiowych objawów schizofrenii. 

Nie mówiąc juz o tym jak trzeba być ograniczonym, żeby atakować kogoś za imputowane mu myśli. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nazwałeś kogoś myszą  i teraz piszesz wątki o nieprawdziwych zdarzeniach w imieniu tej osoby, co za nieludzka podłość, dosłownie niesamowita, satanisto. I to tylko dlatego że nie dała się namówić na seks. Mało jest ludzi tak przesiąkniętych złem i chęcią ruinowania innym zycia, jak ty. Ale to kiedyś do ciebie wróci, zapewniam cię wieprzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś cię skrzywdził gość? Nikt nikogo myszą nie nazwał. Chyba obie z wisely macie jakąś traumę, po nieudanym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ktoś cię skrzywdził gość? Nikt nikogo myszą nie nazwał. Chyba obie z wisely macie jakąś traumę, po nieudanym związku.

Nieudany zwiazek to masz ty z facetem który usiłuje cię zdradzać na prawo i na lewo. Podziękuj kobietom które mu dają kosza, że on jeszcze z tobą jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nieudany zwiazek to masz ty z facetem który usiłuje cię zdradzać na prawo i na lewo. Podziękuj kobietom które mu dają kosza, że on jeszcze z tobą jest. 

Spotkać takiego babiszona nocą w ciemnej ulicy - to by dopiero byłą trauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×