Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa

Stosunek przerywany jest antykoncepcją

Polecane posty

Gość Gosc

To skuteczna metoda, polecam!10 dzieci w ciagu 12 lat, wszystkie planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość Amelinium napisał:

. Czemu nikt sie nie chwali ze stosuje metode, tydz po okresie, tydzien przed? Inaczej - kalendazyk

Dokładnie! Albo facetowi nie wydziela się preejakulat. Są tacy.

18 godzin temu, Gość Oceń napisał:

Niezupełnie, bo czytam na forach że dużo osób to stosuje i nie zaliczają wypadek.

Pisać to oni sobie mogą.

16 godzin temu, Gość gość napisał:

nie nazwałabym tego 'metodą antykoncepcyjną' ale rzeczywiście nic pewniejszego nie ma. w preejakulacie nie ma plemników

Są!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

4 lata stosunek przerywany, seks prawie codziennie i dzieci nie ma. Pozwalam czasami  konczyc 2 dni przed okresem i 2 dni po albo maz uzywa gumek ale w dni nie plodne bo nie pozwole skonczyc w srodku nawet z gumka jak mam dni plodne.  Moi rodzice 15 lat na przerywanym i nie wpadli. Logiczne ze facet nie wyciaga w sekunde przed i liczy na farta czy zdarzy. Albo ktos sie pilnuje albo nie.

Ha ha ha ha no wiarygodna jesteś jak prognoza pogody nad morzem. 4 lata przerywany, ale w gumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim znajomi przez 5 lat uprawiali stosunek przerywany, wszystkim znajomym mówili jak to jest super i znajoma nie truje się hormonami. Po 5 latach postanowili mieć dziecko, starali sie rok i po szczegółowych badaniach wyszlo że znajomy jest bezplodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Moim znajomi przez 5 lat uprawiali stosunek przerywany, wszystkim znajomym mówili jak to jest super i znajoma nie truje się hormonami. Po 5 latach postanowili mieć dziecko, starali sie rok i po szczegółowych badaniach wyszlo że znajomy jest bezplodny. 

Tak,ale tutaj piszą kobiety które mają dwójkę czy trójkę planowanych dzieci i kilkanaście lat jadą na przerywanym.Gdyby stosunek przerywany nie był skuteczny to dzieci by się rodziły rok po roku.Po prostu wszystko zależy od faceta czy się potrafi kontrolować, ale większość facetów nie chce dziecka więc wyskakują wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie - wiadomo, że stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcji, natomiast... 

2 lata stosowania stosunku przerywanego, kolejne 2 przerywany, ale też i kalendarzyk małżeński i... Żadnej wpadki. Po 2 miesiącach starania się o dziecko - ciąża 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.08.2019 o 12:29, Gość idalka napisał:

A ja sobie kupiłam taki komputerek damski z senatorem który wkłada się do ust

A co mąż na senatora?   😄 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.08.2019 o 18:15, Gość Gość napisał:

Z moim pierwszym facetem był przerywany przez 2 lata i nie było wpadki.Niestety mój mąż musi mieć stosunek do końca,nie zgadza się na przerywany i muszę brać tabsy bo gumek też nie chce więc nie mam wyjścia.Mamy 3 dzieci,planowane.

Żenada, jaki egoizm tego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż wyjmuje zawsze przed samym wtryskiem . Tzn nie musi pomagać sobie ręką,  wyjmuje i od razu wypływa mu sperma. 15 lat małżeństw na przerywanym, dwoje planowanych dzieci.  Planowanych tzn mąż kończył we mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U części facetów już w wydzielinie (nie w nasieniu) obecne są plemniki - taka anatomia. Także dla jednych może zadziałać, dla innych nie.  Osobiście nie próbowaliśmy, po drugim dziecku zrobiliśmy wazektomię i nie kombinowaliśmy. Odnośnie nie zgadzania się na stosunek taki czy inny (przerywany lub nie), zawsze możesz sama nie zgodzić się na sex i tyle 🙂 I niech szuka alternatyw jak się na coś nie zgadza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×