Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oli

Wirtualnie poznam

Polecane posty

Gość jakaśona
Dnia 23.08.2019 o 19:24, Gość Oli napisał:

Czasem bardziej przywiązujemy się do kogoś jak chcemy.

Przywiązałeś się do wirtualnej znajomej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Przepraszam że zakończyłem wczoraj tak bez słowa rozmowę ale myślą że zniknelaś z tematu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Ona , a Ty byłaś w takiej wirtualnej relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśona

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Więc czemu takie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśona

Bo wydaje się to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Masz całkowite prawo tak uważać . A czego Ty szukasz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Ja się do takiej przywiązałam, nie, nie  zauroczyłam, zakochałam, zwariowałam. Zwyczajnie przyzwyczaiłam się, bo dużo mi te rozmowy dawały wsparcia, wymianę doświadczeń, poprawę humoru. Przy czym ta znajomość trwała bardzo długo. Niestety kończy się często tak, że jedna strona chce za dużo, a druga nie może tego dać mimo, że u mnie na samym początku określone były granicę tej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Często jest tak że na początku jasno określam granice a później , po pewnym czasie któraś ze stron chce je przekraczać , może własne dobro górę bierze , może przestajemy liczyć się z naszym rozmówcą a może to tylko zwykły egoizm . Witaj , miło Cię znowu widzieć 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Winno być : Na początku jasno określamy granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Albo samych nas to wszystko zaskakuje. Wirtualnie trudno dostrzec  wady i ta osoba może wydawać się cudowna szczególnie w zestawieniu w niezbyt idealnym mężem;) a jak już z tym drugim akurat jesteśmy pokłóceni to już do granicy blisko... Trzeba więc uważać. 

Mnie również miło. Piękna pogoda dziś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Bardzo mądrze piszesz , myślę że często kreujemy sobie obraz danej osoby taki jaki byśmy chcieli mieć obok siebie , taki jakiego nam brakuje , idealizujemy go , tworzymy sobie w głowie rozmówcę idealnego a gdby znajomość przeszła w real rzeczywistość by mogła okazać się bardzo odmienną . Pogodę miałem tak samo śliczną jak i Ty więc dlatego tak mało mnie tu dziś było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Ja już znikam dziś ale jutro by było miło znowu Cię tu spotkać i zamienić choć kilka zdań , oczywiście o ile będziesz chciała i mogła . 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Trzymaj się. Do spisania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Witam w kolejnym pogodnym dniu i takiego Tobie życzę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Dzięki, wzajemnie. Akurat nie specjalnie lubię takie upały ale w końcu lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Wolisz chłodniejsze klimaty? Bądź dla lata wyrozumiałą 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Gdybym leżała na plaży to byłoby ok ale jeśli mam coś robić koło domu czy w domu to średnio przy 30 stopniach. A Ty jaki klimat lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Tak , ja ciepłolubny jestem 😀 . Masz wolne czy pracujesz i w pracy jesteś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Dłuższe wolne, myślę, że kilka lat... Miał to być czas sielanki niczym z bajki ale niestety rzeczywistość okazała się inna. A Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Tak , pracuję , zdaję sobie sprawę że nie możesz zbyt wiele tu napisać ale rozczarowana i negatywnie odbierasz tę sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Wiesz jak to jest, we wszystkim można znaleźć plusy i minusy. I tak dobrze,że u mnie po takim podsumowaniu jest zdecydowanie więcej pozytywów, niemniej rozczarowania bolą. Wiem też, że to zapewne moja ostatnia przerwa od pracy a, że do emerytury daleko to mimo wszystko staram się korzystać z wolności szczególnie, że moja praca nie była moja pasja a zwykłym obowiązkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Wiesz? Myślę że zawsze powinniśmy znajdywać jakieś plusy i cieszyć się tym co mamy ,  że jest aż pół szklanki wody co nie znaczy że nie powinniśmy dążyć do poprawy sytuacji i zawsze powinniśmy mieć świadomość że nic nie zostało dane nam na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Ja już sobie uświadomiłam, że wszystkiego mieć nie można i właśnie staram sie cieszyć tym, co mam. Ale szczerze to liczę na to, że za ileś tam lat skupie się na sobie i zrealizuje przynajmniej małe marzenia🙂 a Ty szczęśliwy człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Myślę że nasze życie też polega na tym by dążyć do wybranych celów i realizować je . Myślę że szczesliwy , tak mogę o sobie powiedzieć , mam dach nad głową , pracę , pewną stabilizację. A Ty jesteś szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Napisze jeszcze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Trudno mi odpowiedzieć. Mam tak tez jakoś ustabilizowane życie ale czegoś mi brak lub za dużo siebie dla dobra rodziny poświęciłam. Typowa baba - zawsze mi źle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Ostatnie pytanie nie jest moje , podszyw 😀 Myślę że przesadzasz , zapewne dostrzegasz też pozytywy 😉 no i ja jestem , możesz ze mną pisać 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Ostatnia wypowiedz nie jest moja, podszyw. Zawsze sie znajdzie jakis przyyy.jepany gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Może podaj adres e-mail. Będziemy mogli rozmawiać bez podszywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×