Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
daniel kosi

szkola

Polecane posty

Witam wszystkich już jakiś czas temu szukałem szkoły prywatnej dla swojego dziecka i nie chce porad odnośnie gdzie mam je posłać a chcę podzielić się opinią o pewnej szkole w Warszawie która mieści się przy ul. Krolewicza Jakuba 69 jest to szkoła Edison. Syn poszedł pełen obaw lecz muszę przyznać iż kadra jest naprawdę profesjonalna i nastawiona pozytywnie do ucznia, syn jest bardzo zadowolony z nauczycieli jak i samej szkoły. Jeżeli ktoś zastanawia się gdzie prywatnie posłać dziecko to szkoła EDISON jest dobrym wyborem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Ambroziak

Ja również wysyłam dzieci do szkoły Edison i faktycznie był to najlepszy wybór. Poza profesjonalną  kadrą nauczycielską atmosfera która tam panuje zdecydowanie sprzyja rozwojowi dzieci. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris doris

oooo cieszę się że trafiłam na ten temat bo moje dziecko również chodzi do Edisona na Wilanowie ja osobiście jestem mega zadowolona wszystko super się układa jeżeli miałabym jeszcze raz gdzieś posłać dziecko to na pewno byłby to Edison

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje dzieciaki chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej i szczerze mówiąc jestem mocno zadowolona z wyboru tej placówki. Mamy blisko to raz, ale jest tez dobra kadra, dzieci chętnie się uczą. Dla mnie to się okazał wybór idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to wybór szkoły na jakiej wyślemy nasze dzieci jest kluczowy dla ich przyszłości. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to czy dana placówka oświaty oferuje wystarczająco wysoki poziom edukacji. Niestety nie wygląda to zbyt dobrze na przykładzie mały miasteczek gdzie wybór jest znacznie ograniczony. W takim przypadku warto rozważyć przeprowadzkę do większego miasta jeśli mamy na to warunki. Warto też zwrócić uwage na parę szczegółów jakimi będziemy się kierowali podczas wyboru. Mile widziane są takie akcje jak promowanie czytania w szkole ponieważ inspiruje to nasze dzieci. Zobaczcie te najbardziej skuteczne metody tutaj - http://czytamsobie.pl/jak-promowac-czytanie-w-szkolach W dzisiejszych czasach niestety zbyt mało osób czyta książki, nie zdając sobie zupełnie sprawy z czego rezygnują. Ta aktywność ćwiczy naszą pamięć oraz pobudza wyobraźnie, a to podstawa bycia kreatywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×