Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PIOTR

Mieszkanie razem a utrzymanie domu

Polecane posty

Gość PIOTR

Mieszkam z kobietą u mnie w domu. Wprowadziła się do mnie 7lat temu. Dom jest w miarę nowy. Opłaty dzielimy na pół. Ale jakieś małe remonty to ja za wszystko place. Ostatnio popsuła się lodówka, komin przeciekal. Ja ponosilem 100 procent kosztów naprawy. Teraz wziąłem się za odmalowanie mieszkania. Powiedziałem jej ze mi się dołożyła do farb. Ona twierdzi że jak nie mamy dziecka ani ślubu Ona nie będzie dokładala mi do niczego. Ona nic nie kupi do domu typu parasol, stolik do ogrodu itp. Zarabia trochę więcej odemnie a mi też jest ciężko bo wszystko muszę kupić sam. Co o tym sądzicie. Ja nie wymagam od niej zbyt wiele ale moim zdaniem się powinna dołożyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie dokladac bo sie boi , ze ja wykopiesz za jakis czas .Nie ma slubu to mozesz jej po prostu w kazdej chwili wystawic walizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2019 o 09:51, Gość PIOTR napisał:

Ona twierdzi że jak nie mamy dziecka ani ślubu Ona nie będzie dokładala mi do niczego.

I słusznie.

Chcesz wspólnoty we wszystkim to się ożeń.

Skoro płaci połowę rachunków to jest porządną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Twoj dom to remonty i td leżą w twoim obowiązku. Ona może opłacić cześć rachunków,życia i np kupić sprzęt który w razie wyprowadzki może zabrać ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×