Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Cuchnące gazy u niemowlaka

Polecane posty

Gość Ania

Syn ma 7 tygodni od jakiś 2 tygodni do dźwięku przy oddawaniu gazów doszedł niezły smród taki że aż wszyscy uciekają. Karmię piersią nie jem kapusty fasoli i innych takich ale poza tym raczej jakieś rygorystycznej diety nie mam. Czy to normalne że taki maluch puszcza smierdzące gazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

tak, jakby jadla tylko mleko tez bys pierdziala smierdzaco. Zobaczysz jak potrafi dac po nozdzach pampers kilkunastomiesiecznego dziecka, to dopiero extrime 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba coś jest nie tak. Normalne kupy i pierdy niemowląt pachną wanilia, lawendą, mango lub perfumami Chanel. Przejrzyj sobie inne tematy na kafe, matki o tym ciągle piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba coś jest nie tak. Normalne kupy i pierdy niemowląt pachną wanilia, lawendą, mango lub perfumami Chanel. Przejrzyj sobie inne tematy na kafe, matki o tym ciągle piszą.

Mam rozumieć że to wyśmiewczy komentarz... zdaje sobie sprawę że kupy i gazy każdej istoty ziemskiej nie pachną jak perfumeria ale chodzi mi o to że do 5 tygodnia życia mojego dziecka gazy były że tak powiem bezzapachowe i nagle zaczęły smierdzieć dlatego pytam czy to normalne czy może mój syn ma coś z brzuszkiem tym bardziej że pytałam koleżanki która ma małe dzieci i ich gazy zaczęły smierdzieć dopiero po 6 miesiącu kiedy zaczęła wprowadzać deserki, zupki kaszki i obiadki a również karmiła piersią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miał być mały książę a tu takie rozczarowanie bo jego pierdy śmierdzą tak jak pierdy plebsu 🤣

Nie przejmuj się, każda matka myśli że urodziła wyjątkowego bąbelka i przeżywa takie samo rozczarowanie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×