Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Asymetria piersi

Polecane posty

Gość Anna

Witam 🙂 mam 23 lata i odkąd pamiętam zmagam się ze sporą asymetrią piersi - ok. 2 rozmiary. Na początku nie zwracałam na to uwagi, jednak jestem już w takim wieku, że zaczyna mi to bardzo przeszkadzać. Każdy zakup stanika, bluzki z większym dekoltem czy nawet obcisłej ...enki jest nie lada wyzwaniem, aby to ukryć... Zdecydowałam się na operację, aczkolwiek nie wiem do którego specjalisty się udać. Myślałam o Polanicy Zdrój bądź Wrocławiu. Czy macie kogoś godnego polecenia z terenu województwa dolnośląskiego ewentualnie lubuskiego? Byłabym wdzięczna za każde polecenie. Dziękuję! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Polanicy to sporo jest dobrych chirórgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

oj błąd chirurgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka

Miałam spory problem z moimi piersiami, gdyż jedna była niemal rozmiar większa od drugiej.Pomógł mi w tej kwestii dr Pabiańczyk i obecnie mam zgrabne i symetryczne piersi, które cieszą wyglądem. W końcu nie mam problemu z zakupem bielizny, stroju kąpielowego - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulemanna

Moje nieestetycznie prezentujące się piersi zoperował dr Boligłowa za co będę mu wdzięczna do końca życia. Bardzo fachowy i niezwykle pomocny specjalista. Polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alana
Dnia 19.08.2019 o 12:07, Gość sulemanna napisał:

Moje nieestetycznie prezentujące się piersi zoperował dr Boligłowa za co będę mu wdzięczna do końca życia. Bardzo fachowy i niezwykle pomocny specjalista. Polecam z całego serca!

przyjaciółka robiła w zeszłym roku implanty u tego lekarza i rzeczywiście facet zna się na rzeczy - bardzo fachowo i estetycznie jej to wykonał, a po bliznach niemal nie ma śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina

Też słyszałam wiele dobrego o doktorze Bologłowie. Moja przyjaciółka po usunięciu piersi (niestety nowotwór) u niego robiła implanty i naprawdę wygląda kwitnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania
Dnia 8.10.2019 o 13:23, Gość Marina napisał:

Też słyszałam wiele dobrego o doktorze Bologłowie. Moja przyjaciółka po usunięciu piersi (niestety nowotwór) u niego robiła implanty i naprawdę wygląda kwitnąco.

To fakt, pan dr Boligłowa jest pod tym względem świetny. Mama po utracie piersi dzięki niemu na nowo poczuła się sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×