Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boliii

3 Tydzien ciázy objawy

Polecane posty

Gość boliii

Witam Dziewczyny, 

Chcialam zapytac czy ktoras z Was moze miala kiedys cos takiego. 

Otoz staramy sie w tym miesiacu po raz 1y o dziecko z mezem. Moja ostatnia miesiaczka byla 28 lipca, cyckl 28 dniowy, kochalismy sie codziennie w dni okolowulacyjne. 

Wiem, ze jest wczesnie ale od 3 dni czuje silny bol podbrzusza, kucie. Ogolnie czuje bol caly czas. Lekkie rumience na twarzy i bol piersi, ale to od dzisiaj , szczegolnie lewa,  uciska.

 

Czy powinnam sie martwic? Nie chce bzikowac, a okres 25 sierpnia spodziewany wiec jeszcze wczesnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

postawie ci tarota -chcesz? albo w szklana kule polukam, jedyne 50 zl 

tak na powaznie to ja instynktownie czulam, kilka testow negatywnych , az w koncu 6 dni po spodziewanym, dwie kreski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliii

Wiem, ze bzikuje a obiecalam sobie, ze nie bede. Niestety bol jest dosc intensywny i inny od tego przedokresowego ( ktory i tak jest za 9 dni).

 

Kiedy nawjczesniej Ginekolog moze wykrcy ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam robiony test z krwi 5 dni po zapłodnieniu, ale wieczorem (wylądowałam w szpitalu) i wyszedł negatywny. Dwa tygodnie później robiłam normalny, płytkowy, 4 dni po spodziewanym okresie (pozytywny, mimo, że też robiony wieczorem). 

Pierwszym objawem były bolące piersi średnio gdzieś tydzień wcześniej zanim spodziewałam się miesiączki + duże wahania nastrojów. 

Zanim ginekolog Ci potwierdzi ciążę, zrób test z krwi 

 

Ale generalnie, tak jak koleżanka wyżej, przeczuwalam, że tym razem może to być ciąża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolii
1 minutę temu, Klara napisał:

Ja miałam robiony test z krwi 5 dni po zapłodnieniu, ale wieczorem (wylądowałam w szpitalu) i wyszedł negatywny. Dwa tygodnie później robiłam normalny, płytkowy, 4 dni po spodziewanym okresie (pozytywny, mimo, że też robiony wieczorem). 

Pierwszym objawem były bolące piersi średnio gdzieś tydzień wcześniej zanim spodziewałam się miesiączki + duże wahania nastrojów. 

Zanim ginekolog Ci potwierdzi ciążę, zrób test z krwi 

Klara dziekuje za odpowiedz. 

Chyba skontaktuje sie z Ginekologiem bo bol jest bardzo uciazliwy , klujacy 

i lewa piers jak pobita 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

do ginekologa najlepiej w 6 tyg ciazy, wczesniej nie widac serduszka- moze sie niestety zdarzyc ze jest ciaza ale jest wczesne poronienie, czasem nawet kobieta nie zdaje sobie sprawy ze jest w ciazy. u mnie pierwszym objawem ciazy bylo czeste sikanie, przy drugim dziecku nawet przeoczylam zw powinnam miec okres ale czeste odwiedzanie lazienki mnie olsnilo:)

zycze powodzenia i dwoch kresek na tescie 25 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolii

Emi tez czytalam o poronieniu dlatego sie boje. 

 

Dziekuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
2 minuty temu, Gość Emi 30 napisał:

do ginekologa najlepiej w 6 tyg ciazy, wczesniej nie widac serduszka- moze sie niestety zdarzyc ze jest ciaza ale jest wczesne poronienie, czasem nawet kobieta nie zdaje sobie sprawy ze jest w ciazy. u mnie pierwszym objawem ciazy bylo czeste sikanie, przy drugim dziecku nawet przeoczylam zw powinnam miec okres ale czeste odwiedzanie lazienki mnie olsnilo:)

zycze powodzenia i dwoch kresek na tescie 25 sierpnia:)

masz racje szacuje sie ze 50%, a niektore zrodla mowia ze nawet wiecej, zaplodnionych komorek zostaje wydalone nim sie zagniezdzi.

zaplodniona komórka zagniezdza sie po ok 8-14 dniach od zapłodnienia i dopiero wówczas moga boleć piersi. Co do bólu brzucha, to też mnie bolał w srodku miesiaca jak na okres, ale w zaden sposób nie daje to gwarancji. Lepiej sie miło rozczarować , niż niemiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliiii

My sie kochalismy od 6 sierpnia codziennie a wg kalendarza owulacja przypadala mi 10tego. Wiec nie wiem. 

najlepiej  jak przestane o tym myslec 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
1 minutę temu, Gość boliiii napisał:

My sie kochalismy od 6 sierpnia codziennie a wg kalendarza owulacja przypadala mi 10tego. Wiec nie wiem. 

najlepiej  jak przestane o tym myslec 😞

nie kazdy cykl owocuje w owulacje. niektóre cykle sa puste. a codziennie to za czesto, plemniki zyja nawet do 7 dni , przy codziennym seksie, mogą być zbyt słabe by dotrzeć do jajeczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliiii

Amelinium tak wiem, ale kazda kobieta jest inna. Rowniez pomiedzy 6 a 13 mieslismy 2 dni bez.

 

Nie wiem co to, ale wiem ze boli. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
12 minut temu, Gość boliiii napisał:

Amelinium tak wiem, ale kazda kobieta jest inna. Rowniez pomiedzy 6 a 13 mieslismy 2 dni bez.

 

Nie wiem co to, ale wiem ze boli. 

 

 

na pierwsza dzidzie czekałam rok i wiem z doswiadczenia ze , im dłuzej to trwa tym wiecej łez. Jako starsza , (chyba starsza) kolezanka , powiem ze nie warto bzikowac, bo gdy przychodzi okres , cholernie boli. Przy drugim dziecku zaliczylismy wpadke, ale juz tydzien po zaplodnieniu wiedzialam - jeszcze przed okresem. Niedopuszczalam do siebie, ale instynktownie czulam(w 5 tyg , dwie kreski) Przy trzecim dziecku , juz dwa dni po zapłodnieniu wiedzialam, bolał mnnie brzuch , podobnie jak na okres-rwało. udało sie w drugim cyklu.

Poki jeszcze w ciazy nie jestes, a przynajmniej nie wiesz, to zacznij robic brzuszki, silne miesnie brzucha pomagaja urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliii

Amelinium dziekuje. Gratuluje tylu dzieciaczkow. 

Umowilam sie do Gina, z racji tego ze nie bylam latami, wiec lepiej sprawdzic co i jak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
7 minut temu, Gość boliii napisał:

Amelinium dziekuje. Gratuluje tylu dzieciaczkow. 

Umowilam sie do Gina, z racji tego ze nie bylam latami, wiec lepiej sprawdzic co i jak.

 

łykasz kwas foliowy - prawda? i do dentysty sie przejdz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliii

Tak lykam juz od kilku miesiecy. Dentyste mam umowiona w Polsce, w nastepnym miesiacu. Mieszkam poza Polska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna159

Ja miałam szczęście , staraliśmy się z narzeczonym dwa cykle. Okres miałam dostać w zeszłym tygodniu ... było mi bardzo niedobrze i bolały mnie piersi. Brzuch bolal jak na okres. Pare dni temu zrobiłam test ...: dwie kreski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolii

Smutna 159 

Gratulacje

Mnie martwi bol bo nie jest jak na okres. Taki troche kujacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość boliii napisał:

Wiem, ze bzikuje a obiecalam sobie, ze nie bede. Niestety bol jest dosc intensywny i inny od tego przedokresowego ( ktory i tak jest za 9 dni).

 

Kiedy nawjczesniej Ginekolog moze wykrcy ciaze ?

Szósty tydzień, czasem piąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolii

Test z krwi chyba wykryje wiecej

Daruje sobie jednak bo zawsze sobie obiecywalam ze nie bede jedna z tych kobiet, ktore wariuja a ja juz wariuje !! 

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna159

Kup test, są w rossmanie i każdej drogerii gdzie bez skrępowania możesz go kupić , zobaczysz poczujesz się psychicznie zdecydowanie lepiej. Dziękuje z całego serca za gratulacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
20 minut temu, Gość Bolii napisał:

Test z krwi chyba wykryje wiecej

Daruje sobie jednak bo zawsze sobie obiecywalam ze nie bede jedna z tych kobiet, ktore wariuja a ja juz wariuje !! 

😄 

a to dopiero poczatek. Chociaz w zasadzie nawet jeszcze nie poczatek. Dopiero sie zacznie wariacja. Corki Ci zycze jako pierwszej, przy dziewczynce fiksacja jeszcze wieksza. Chlopcy tez fajni , ale jednak, co dziewczynka to dziewczynka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
4 minuty temu, Gość Smutna159 napisał:

Kup test, są w rossmanie i każdej drogerii gdzie bez skrępowania możesz go kupić , zobaczysz poczujesz się psychicznie zdecydowanie lepiej. Dziękuje z całego serca za gratulacje .

Skrepowania? Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliii

No, ale test jeszcze nic nie wykryje w 20 dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×