Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Sylwia zamiast do sądu idź do psychiatry.

Polecane posty

Gość Gosc

Dostaniesz bez problemu żółte papiery i kasę z renty będziesz miała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja niepoczytalność

Dużo osób potwierdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
52 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dostaniesz bez problemu żółte papiery i kasę z renty będziesz miała. 

Zgłaszam stalking!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Zgłaszam stalking!

Nie zapomnij psychiatrę odwiedzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie zapomnij psychiatrę odwiedzić. 

Zastosuj do siebie !Zgłaszam zniesławienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Zastosuj do siebie !Zgłaszam zniesławienie .

Również zgłaszam pomówienia!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie zapomnij psychiatrę odwiedzić. 

Za nękanie mojego syna na fb też odpowiesz!Temat o szpitalu nie jest moj gnoju!Dziwnym trafem wygrzebales jakiś temat sprzed roku?A może to Ty jesteś autorem co?,,złożyłam skargę do krajowej izby lekarskiej na szpital i dyrekcję o wyciąganie ode mnie pieniędzy za praktyki"Co to ma znaczyć się pytam??To jest niby mój temat??dlaczego pytasz syna o męża i siostrę?Mam tą wiadomość prywatna i znajdą Cię po IP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Również zgłaszam pomówienia!!!! 

Jakie np?Ja mam co zgłaszać prawo zostało wielokrotnie złamane w ciągu tych lat!!Nie daruję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Prawo jest po mojej stronie!To ja i moja rodzina jesteśmy oczerniani pomawiani i zniesławiami od wielu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Za nękanie mojego syna na fb też odpowiesz!Temat o szpitalu nie jest moj gnoju!Dziwnym trafem wygrzebales jakiś temat sprzed roku?A może to Ty jesteś autorem co?,,złożyłam skargę do krajowej izby lekarskiej na szpital i dyrekcję o wyciąganie ode mnie pieniędzy za praktyki"Co to ma znaczyć się pytam??To jest niby mój temat??dlaczego pytasz syna o męża i siostrę?Mam tą wiadomość prywatna i znajdą Cię po IP!!

Ano takie pomówienia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ktoś taki może być ratownikiem medycznym gdzie liczy się opanowanie emocjonalne? To jest żart? Kto ja tam dopuścił do nauki w ogóle? Trzeba to zgłosić na uczelni zanim nakręca uwagę bo jakiś pacjent nie dostał pomocy przez schizy ratownika. Po prostu w palę  się nie mieści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Prawo jest po mojej stronie!To ja i moja rodzina jesteśmy oczerniani pomawiani i zniesławiami od wielu lat!

Kobieto mi ciebie po prostu szkoda pośmiewisko z siebie robisz. Bez problemu żółte papiery dostaniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kobieto ja ani  twoich dzieci nie znam ani ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kobieto mi ciebie po prostu szkoda pośmiewisko z siebie robisz. Bez problemu żółte papiery dostaniesz. 

Bedziesz miec zołte papiery ale ty!czekam na meza i jade na policje mam dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Sylwia napisał:

Bedziesz miec zołte papiery ale ty!czekam na meza i jade na policje mam dowody.

Ja tez mam dowody na pomówienia , zwróć uwagę, ze ty każdego atakujesz. Odejdź od komputera,  nie zniechęcaj normalnych do pisania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kobieto ja ani  twoich dzieci nie znam ani ciebie. 

Nie znasz po co piszecie z fikcyjnego konta,,Marcin Wawrzyn ":na fb przez mesengera do mojego syna?po co pytasz go czy ma siostrę Klaudie i ojca Rafała??Kask M prawem nerwicujesz mi dziecko i miszczysz życie prywatne?Odpowiesz za to karnie!Nie daruję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jedź w końcu zamiast piērdolic jedynie. Nie pojedziesz bo wiesz ze policja zasugeruje ci to samo co my tutaj czyli że masz chorą głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie pisz więcej tylko zgłoś się po papiery nie trać czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez mam dowody na pomówienia , zwróć uwagę, ze ty każdego atakujesz. Odejdź od komputera,  nie zniechęcaj normalnych do pisania. 

Jakie np.?Tu chodzi o fakty z życia i moja rodzinę!Prawo zostało złamane wielokrotnie!Znajdą Cię po IP tego bądź pewna!/pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie pisz więcej tylko zgłoś się po papiery nie trać czasu. 

Ty się zgłoś osobiście ci je zalatwie.Szykuj pieniądze za grzywnę bo się nie wypłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To jedź w końcu zamiast piērdolic jedynie. Nie pojedziesz bo wiesz ze policja zasugeruje ci to samo co my tutaj czyli że masz chorą głowę.

Pojadę !czekaj na wezwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty też czekaj na wezwanie na dywanik u dziekana. Ktoś taki nie będzie ludzi ratował. Karygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez mam dowody na pomówienia , zwróć uwagę, ze ty każdego atakujesz. Odejdź od komputera,  nie zniechęcaj normalnych do pisania. 

Jakim prawem  nekasz mojego syna?chorymi wymyslonymi tematami?Na fb??zgłaszam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty też czekaj na wezwanie na dywanik u dziekana. Ktoś taki nie będzie ludzi ratował. Karygodne.

Widzimy się w Sądzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Jakie np.?Tu chodzi o fakty z życia i moja rodzinę!Prawo zostało złamane wielokrotnie!Znajdą Cię po IP tego bądź pewna!/pewny

Czytaj wyżej co jest napisane nawet tego nie robisz, tylko skupiasz się na dowalaniu innym. Powtórzę ostatni raz MY SIĘ NIE ZNAMY. Mnie ty i twoja rodzina nie interesuje. Zniechęcisz swoim zachowaniem normalnych ludzi do pisania. Nie wtrącaj się do wszystkich . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty też czekaj na wezwanie na dywanik u dziekana. Ktoś taki nie będzie ludzi ratował. Karygodne.

Ale owszem Pani dziekan  o wszystkim się dowie co robicie .Rektor rownież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Jakim prawem  nekasz mojego syna?chorymi wymyslonymi tematami?Na fb??zgłaszam to!

Jakbyś nie pisała ze masz syna, to nikt by nie wiedział😂. A on o nękanie posadzony😂. Tragedia istna tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeto nie możesz wymówić się od winy, człowiecze, kimkolwiek jesteś, gdy zabierasz się do sądzenia. W jakiej bowiem sprawie sądzisz drugiego, [w tej] sam na siebie wydajesz wyrok, bo ty czynisz to samo, co osądzasz. 2 Wiemy zaś, że sąd Boży według prawdy dosięga tych, którzy się dopuszczają takich czynów. 
3 Czy myślisz, człowiecze, co osądzasz tych, którzy się dopuszczają takich czynów, a sam czynisz to samo, że ty unikniesz potępienia Bożego? 4 A może gardzisz bogactwem dobroci, cierpliwości i wielkoduszności Jego, nie chcąc wiedzieć, że dobroć Boża chce cię przywieść do nawrócenia? 
5 Oto przez swoją zatwardziałość i serce nieskłonne do nawrócenia skarbisz sobie gniew na dzień gniewu i objawienia się sprawiedliwego sądu Boga, 6 który odda każdemu według uczynków jego2: 7 tym, którzy przez wytrwałość w dobrych uczynkach szukają chwały, czci i nieśmiertelności - życie wieczne; 8 tym zaś, którzy są przekorni, za prawdą pójść nie chcą, a oddają się nieprawości - gniew i oburzenie. 9 Ucisk i utrapienie spadnie na każdego człowieka, który dopuszcza się zła, najpierw na Żyda, a potem na Greka. 10 Chwała zaś, cześć i pokój spotka każdego, kto czyni dobrze - najpierw Żyda, a potem Greka. 11 Albowiem u Boga nie ma względu na osobę. Rz 2, 1-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś taki może być ratownikiem medycznym gdzie liczy się opanowanie emocjonalne? To jest żart? Kto ja tam dopuścił do nauki w ogóle? Trzeba to zgłosić na uczelni zanim nakręca uwagę bo jakiś pacjent nie dostał pomocy przez schizy ratownika. Po prostu w palę  się nie mieści. 

Ratownikiem medycznym nie może być osoba chora umysłowo. Tak Jak widzi tu znajomych tak ma taka prace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Widzimy się w Sądzie!

I po co piszesz te żałosne groźby na poziomie ulomnego dziecka skoro i tak nic z tym nie robisz? Myślisz że każdy człowiek tutaj to idiøta na twoim poziomie? Nie widzisz że krzywdzisz i narazasz na śmieszność swoje własne dzieci? Nie pojmujesz tego że mogą być wytykane palcami z powodu chorej psychicznie matki która jest znana z nazwiska w Internecie? Czy ty kobieto myślisz? Jeśli twoje dzieci są normalne w przeciwieństwie do Ciebie to któregos dnia możesz się niemilo zaskoczyć gdy cie kopna w dupe. Sądzę że i one są psychicznie gnebione przez ciebie jako toksyczna matkę. Właściwie to  wiem to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×