Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Sylwia zamiast do sądu idź do psychiatry.

Polecane posty

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przeto nie możesz wymówić się od winy, człowiecze, kimkolwiek jesteś, gdy zabierasz się do sądzenia. W jakiej bowiem sprawie sądzisz drugiego, [w tej] sam na siebie wydajesz wyrok, bo ty czynisz to samo, co osądzasz. 2 Wiemy zaś, że sąd Boży według prawdy dosięga tych, którzy się dopuszczają takich czynów. 
3 Czy myślisz, człowiecze, co osądzasz tych, którzy się dopuszczają takich czynów, a sam czynisz to samo, że ty unikniesz potępienia Bożego? 4 A może gardzisz bogactwem dobroci, cierpliwości i wielkoduszności Jego, nie chcąc wiedzieć, że dobroć Boża chce cię przywieść do nawrócenia? 
5 Oto przez swoją zatwardziałość i serce nieskłonne do nawrócenia skarbisz sobie gniew na dzień gniewu i objawienia się sprawiedliwego sądu Boga, 6 który odda każdemu według uczynków jego2: 7 tym, którzy przez wytrwałość w dobrych uczynkach szukają chwały, czci i nieśmiertelności - życie wieczne; 8 tym zaś, którzy są przekorni, za prawdą pójść nie chcą, a oddają się nieprawości - gniew i oburzenie. 9 Ucisk i utrapienie spadnie na każdego człowieka, który dopuszcza się zła, najpierw na Żyda, a potem na Greka. 10 Chwała zaś, cześć i pokój spotka każdego, kto czyni dobrze - najpierw Żyda, a potem Greka. 11 Albowiem u Boga nie ma względu na osobę. Rz 2, 1-11

Wszystko ok? Głowa nie boli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ratownikiem medycznym nie może być osoba chora umysłowo. Tak Jak widzi tu znajomych tak ma taka prace. 

Niestety ale to prawda. Można znaleźć wszystko w Internecie. To co ona tu pisze to szczera prawda i dlatego nie można tego olac bo co jeśli w jakimś pacjencie zobaczy jakiegoś urojonego stalkera i przestanie go reanimowac? Ta baba nadaje się do leczenia bo ma schizofrenie typowa a nie do pracy z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niestety ale to prawda. Można znaleźć wszystko w Internecie. To co ona tu pisze to szczera prawda i dlatego nie można tego olac bo co jeśli w jakimś pacjencie zobaczy jakiegoś urojonego stalkera i przestanie go reanimowac? Ta baba nadaje się do leczenia bo ma schizofrenie typowa a nie do pracy z ludźmi.

Ktoś by zauważył jej chorobę i byłaby zwolniona. W to akurat nigdy nie uwierzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestety ale to prawda. Można znaleźć wszystko w Internecie. To co ona tu pisze to szczera prawda i dlatego nie można tego olac bo co jeśli w jakimś pacjencie zobaczy jakiegoś urojonego stalkera i przestanie go reanimowac? Ta baba nadaje się do leczenia bo ma schizofrenie typowa a nie do pracy z ludźmi.

To co piszesz jest znieslawieniem ściganym z kodeksu karnego czekaj na wezwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś by zauważył jej chorobę i byłaby zwolniona. W to akurat nigdy nie uwierzę. 

jaką chorobę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to już spraw sądowych jest już tu założone?

hehe jeszcze trochę a cała kafeteria będzie w sądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestety ale to prawda. Można znaleźć wszystko w Internecie. To co ona tu pisze to szczera prawda i dlatego nie można tego olac bo co jeśli w jakimś pacjencie zobaczy jakiegoś urojonego stalkera i przestanie go reanimowac? Ta baba nadaje się do leczenia bo ma schizofrenie typowa a nie do pracy z ludźmi.

Co jest prawda?Stalkin g sie wam przypomnial ?Gratuluje!a to co teraz robicie to co innego jak nie stalking??Na głowie stane zebyscie za tę oszczerstwa odpowiedzieli karnie.Przez wiele lat niszczycie mnie i moja rodzinę.Tym razem się wam nie upiecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 minuty temu, Neymar_XD napisał:

Ile to już spraw sądowych jest już tu założone?

hehe jeszcze trochę a cała kafeteria będzie w sądzie 🙂

Ja nie pozwole zeby gnoje nekały mojego syna prywatnymi wiadomosciami podajac linki do ich urojonych tematow i wrabiajac mnie w nie .To jest przestępstwo.Jakim prawem osmielaja się pisać do niego na fb?To jest naruszanie prywatności i przestrzeni osobistej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś by zauważył jej chorobę i byłaby zwolniona. W to akurat nigdy nie uwierzę. 

To sobie poszukaj jeśli nie wierzysz. Ona jest niebezpieczna i tyle. Pewnie na zajęciach się nie rzuca jak potluczona ale tutaj każdego oczernia po nazwisku bo krzywo spojrzał. Dla paranoika wszystko może być zapalaczem. Zresztą może ona płaci za studia więc trzymają siła rzeczy dèbila żeby kasę zedrzec . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Ja nie pozwole zeby gnoje nekały mojego syna prywatnymi wiadomosciami podajac linki do ich urojonych tematow i wrabiajac mnie w nie .To jest przestępstwo.Jakim prawem osmielaja się pisać do niego na fb?To jest naruszanie prywatności i przestrzeni osobistej!

Twój syn jest dorosły więc skąd ty wiesz kto i gdzie do niego pisze? Jego też prześladujesz jak jakiegoś tadeusza k.? Czy może ci się ze wszystkiego spowiada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Twój syn jest dorosły więc skąd ty wiesz kto i gdzie do niego pisze? Jego też prześladujesz jak jakiegoś tadeusza k.? Czy może ci się ze wszystkiego spowiada? 

Bo mi pokazał te wiadomosc ...ko!Mam dowód na policji.Tadeusz ka już odpowiedział karnie za pogrozki do szwagra a odpowie jeszcze za pomówienia i niszczenie mojej rodziny i mojej osoby .Za rozpowiadania o rzekomych gwaltach ..losach w Wiśle samobojstwach rzekomych pedofilii oraz za wyciąganie od mojej mamy za moimi plecami dokumentacji medycznej po wypadku syna po to tylko by za plecami oskarżyć trenera bez naszej wiedzy i zgody.Odpowie za wszystko!razem z Agnieszką !ktoś taki jak ona łamiący prawo nie powinien uczyć na uczelni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Twój syn jest dorosły więc skąd ty wiesz kto i gdzie do niego pisze? Jego też prześladujesz jak jakiegoś tadeusza k.? Czy może ci się ze wszystkiego spowiada? 

Oczywiście ze wszystko mi mówi.Mam dowód na policji.Ślady zawsze zostają na fb!nawet jesli pisane z fikcyjnego konta.Koniarczyk mnie prześladuje od 1991roku i bezprawnie wewała się z buciorami w moje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Twój syn jest dorosły więc skąd ty wiesz kto i gdzie do niego pisze? Jego też prześladujesz jak jakiegoś tadeusza k.? Czy może ci się ze wszystkiego spowiada? 

I co z tego ze jest dorosły?ma dosc swoich problemow!Nikt nie ma prawa go nekac ani naruszac jego prywatnosci i przestrzeni osobistej.!!Ma jutro wazne zawody a wy gnoje piszecie mu jakies chore wiafomosci.Szambo!!Dno !Dwa metry mułu!Wara mi od syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcy

Sylwia pisząc na forum jak na spowiedzi, wystawiasz się publicznie  na ocenę i hejty widocznie to lubisz, tego nie unikniesz, chcesz zostać celebrytką tego forum? 

Skupiasz uwagę chcesz być sławna? 

Wpisz w google swoje imię i kafe, zobaczysz co piszesz, GOOGLE  też pozwiesz? 

Nie dotrze do tej pani, wie lepiej, użalezniona od nternetu.  Mężem był tej pani do psychiologa na to i na to, oczywiście odcięcie interneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

I co z tego ze jest dorosły?ma dosc swoich problemow!Nikt nie ma prawa go nekac ani naruszac jego prywatnosci i przestrzeni osobistej.!!Ma jutro wazne zawody a wy gnoje piszecie mu jakies chore wiafomosci.Szambo!!Dno !Dwa metry mułu!Wara mi od syna!

A zdajesz sobie sprawę że to wszystko jest wynikiem twojej głupoty polegajacej na tym że wypisujesz tutaj na jego temat różne rzeczy? Czy on o tym wie? To że jesteś jego matka nie upoważnia cie to opisywania jego prywatności i podawania nazwiska. Pytałaś go i pozwolenie na pisanie o jego zycie w miejscu publicznym?Nie  szanujesz ani siebie ani dziecka. Jesteś tępa i chora psychicznie. Pojmij to w końcu i przestań zrzucać z siebie odpowiedzialność na każdego człowieka bo to Ty sama jesteś sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podała nazwisko syna i dziwi się, że trolle go nękają? To jej syn ją powinien pozwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z ciekawości wpisałem imię i nazwisko jeżeli jest z Dąbrowy Górniczej to ma firmę sprzątająca, a nie jest ratownikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcy

Masz potrzebę pisania jak na spowiedzi Idż na forum katolickie tam przynajmniej ksiądz wytnie,  nie zarzucaj mu wycina, dostaniesz wsparcie, nawet i prawne, ty wolisz być sławna, taka jest prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
31 minut temu, Gość obcy napisał:

Sylwia pisząc na forum jak na spowiedzi, wystawiasz się publicznie  na ocenę i hejty widocznie to lubisz, tego nie unikniesz, chcesz zostać celebrytką tego forum? 

Skupiasz uwagę chcesz być sławna? 

Wpisz w google swoje imię i kafe, zobaczysz co piszesz, GOOGLE  też pozwiesz? 

Nie dotrze do tej pani, wie lepiej, użalezniona od nternetu.  Mężem był tej pani do psychiologa na to i na to, oczywiście odcięcie interneta.

Spałam jak mnie syn obudził i pokazał mi wiadomość na fb!Nigdzie nie podawałam jego danych.!Dlaczego go nękacie durnymi tematami sprzed roku ?jakieś linki do tematów i jeszcze mu wmawiacie ze to mój temat.Zgłaszam .Właśnie mąż wrócił.Jedziemy na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem ciekawa co z tego wyjdzie, jak pojedzie na policję i powiedzmy, że policja to sprawdzi. Co wtedy? Podała swoje i syna dane, opisała swoje życie, a teraz chce kogoś pozwać za podesłanie synowi linka do jakiegoś tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam

Cześć, nudzi mi się, więc wlazłem na niesławną kafeterię. Czy mógłby ktoś streścić w dwóch zdaniach o co chodzi z tą Sylwią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Sylwia daj spokoj z policja. Wieczornej trzeba morde obic a nie policje wzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jestem ciekawa co z tego wyjdzie, jak pojedzie na policję i powiedzmy, że policja to sprawdzi. Co wtedy? Podała swoje i syna dane, opisała swoje życie, a teraz chce kogoś pozwać za podesłanie synowi linka do jakiegoś tematu?

To nie jest jedynie podeslanie linka do tematu.To jest zniesławienie i nękanie.Temat mu podany znieslawia moja osobę i nie jest mojego autorstwa jak wmawia się synowi.Owszem studiuję ratownictwo i owszem starałam się o praktyki ale nigdy do głowy by mi mie przyszło żeby wymyślać takie chore tematy pt..,,złożyłam skargę do krajowej izby lekarskiej na szpital i dyrekcję szpitala o wyciąganie ode mnie pieniędzy za praktyki""To jest przestępstwo wypisywanie ze jestem autorką!I podawanie się za mnie oraz podawanie w temacie imienia męża i córki żeby przekonać forumowiczów ze to ja napisałam.Ja tego tak mie zostawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
11 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem ciekawa co z tego wyjdzie, jak pojedzie na policję i powiedzmy, że policja to sprawdzi. Co wtedy? Podała swoje i syna dane, opisała swoje życie, a teraz chce kogoś pozwać za podesłanie synowi linka do jakiegoś tematu?

Gdzie podałam dane syna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Sylwia napisał:

To nie jest jedynie podeslanie linka do tematu.To jest zniesławienie i nękanie.Temat mu podany znieslawia moja osobę i nie jest mojego autorstwa jak wmawia się synowi.Owszem studiuję ratownictwo i owszem starałam się o praktyki ale nigdy do głowy by mi mie przyszło żeby wymyślać takie chore tematy pt..,,złożyłam skargę do krajowej izby lekarskiej na szpital i dyrekcję szpitala o wyciąganie ode mnie pieniędzy za praktyki""To jest przestępstwo wypisywanie ze jestem autorką!I podawanie się za mnie oraz podawanie w temacie imienia męża i córki żeby przekonać forumowiczów ze to ja napisałam.Ja tego tak mie zostawię!

No fakt, to może ci bardzo zaszkodzić...ale twoje zachowanie nie jest racjonalne. Nawet jak udowodnisz, że to nie twój temat, to na tą chwilę to forum stanowi archiwum powodów dla których nie powinnaś być ratownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

A co najważniejsze jestem zdrowa psychicznie i pisanie o mojej rzekomej chorobie również jest Zmiesławieniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 minuty temu, Gość gość napisał:

No fakt, to może ci bardzo zaszkodzić...ale twoje zachowanie nie jest racjonalne. Nawet jak udowodnisz, że to nie twój temat, to na tą chwilę to forum stanowi archiwum powodów dla których nie powinnaś być ratownikiem

Twoje IP będzie sprawdzone w 1kolejnosci.Forum to tylko mały odsetek ja mam dowody z realu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

A co najważniejsze jestem zdrowa psychicznie i pisanie o mojej rzekomej chorobie również jest Zmiesławieniem!!

może i jesteś, ale nie sprawiasz takiego wrażenia zakładając kolejne tematy krzycząc na anonimowe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

A co najważniejsze jestem zdrowa psychicznie i pisanie o mojej rzekomej chorobie również jest Zmiesławieniem!!

To na pewno, bo ty poważnie tu swoich znajomych widzisz.a kto chory powie, ze to wszystko to urojenia, lekarz niech postawi diagnozę nie ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Twoje IP będzie sprawdzone w 1kolejnosci.Forum to tylko mały odsetek ja mam dowody z realu!!

Tak? To super. Co tu jeszcze robisz? Na policję leć. Jeśli ktoś ma wątpliwości ze to babski jest chore to sam ma coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×