Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Sylwia zamiast do sądu idź do psychiatry.

Polecane posty

Gość taki tam

...czyli ktos podeslal synowi Sylwii linka do jakiegos tematu, z którego wynika, że Sylwia coś próbowała kombinować ze swoimi praktykami? O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sylwia masz Schizofrenie Paranoidalna.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie masz danych wieczornej. Ona sie inaczej nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W swojej starej niedługo zobaczysz wieczorną i jej kosę sprzedasz wyrūchawszy chwilę przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
11 minut temu, Gość taki tam napisał:

...czyli ktos podeslal synowi Sylwii linka do jakiegos tematu, z którego wynika, że Sylwia coś próbowała kombinować ze swoimi praktykami? O to chodzi?

Co próbowałam ??Z tematu wynika ze rzekomo złożyłam skargę na szpital do krajowej izby lekarskiej ze niby wyciągają pieniądze za praktyki ode mnie.Nie wiem kto i po co wymyślił taki syf ale nie daruję!!Podane tam były rzekomo imiona córki i męża.Napisałam do tego całego Marcina Wawrzyna (fikcyjne konto)za którym domyślam się kto stoi.Ale mnie zablokował.Policja dojdzie czyje to konto.Akurat teraz ktoś wykopał temat fikcyjny z 2018?dziwne.Manipulacja i mafia!tu !tylko tak mogę was nazwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sylwia masz Schizofrenie Paranoidalna.  

Zginie w pudle .!Mówisz o sobie ?U Ciebie stwierdzono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
19 minut temu, Gość taki tam napisał:

...czyli ktos podeslal synowi Sylwii linka do jakiegos tematu, z którego wynika, że Sylwia coś próbowała kombinować ze swoimi praktykami? O to chodzi?

Ja kombinować??zwariowałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Ja kombinować??zwariowałeś??

Jedynie próbuję ustalić o co chodzi, naprawdę się nie orientuję o co chodzi w temacie poświęconym Twojej osobie. Ludzie najwyraźniej coś Ci zarzucają, nie jestem pewny co, do tego dochodzi też wątek Twojego syna, nie wiedzieć dlaczego. 

Zwyczajnie jestem ciekawy o co tutaj poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
23 minuty temu, Gość taki tam napisał:

...czyli ktos podeslal synowi Sylwii linka do jakiegos tematu, z którego wynika, że Sylwia coś próbowała kombinować ze swoimi praktykami? O to chodzi?

Temat brzmi,,złożyłam skargę do krajowej izby lekarskiej na szpital i dyrekcję szpitala za wyciąganie ode mnie pieniędzy za praktyki"Temat nie jest moj jak to próbuje wmawiać się synowi.Próbuje się go nakłania żeby odciął mi Internet.Chore!!Internet jest moj!a mój syn ma dość swoich problemow.!profil jest fikcyjny.Domyślam się kto to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
4 minuty temu, Gość taki tam napisał:

Jedynie próbuję ustalić o co chodzi, naprawdę się nie orientuję o co chodzi w temacie poświęconym Twojej osobie. Ludzie najwyraźniej coś Ci zarzucają, nie jestem pewny co, do tego dochodzi też wątek Twojego syna, nie wiedzieć dlaczego. 

Zwyczajnie jestem ciekawy o co tutaj poszło.

Jesteś jedyną osobą która w kulturalny sposób zainteresowała sie tematem.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wszyscy wiedza ze to robi wieczorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Sylwia napisał:

Jesteś jedyną osobą która w kulturalny sposób zainteresowała sie tematem.Dziękuję.

NIE. ONA Z CIEBIE DRZE LACHA. TO ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość taki tam napisał:

Jedynie próbuję ustalić o co chodzi, naprawdę się nie orientuję o co chodzi w temacie poświęconym Twojej osobie. Ludzie najwyraźniej coś Ci zarzucają, nie jestem pewny co, do tego dochodzi też wątek Twojego syna, nie wiedzieć dlaczego. 

Zwyczajnie jestem ciekawy o co tutaj poszło.

To nie bądź bo kociej mordy dostaniesz albo ... ci w głowę wejdzie 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

wszyscy wiedza ze to robi wieczorna

A kto to są wszyscy? Głosy które slyszysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
7 minut temu, Gość taki tam napisał:

Jedynie próbuję ustalić o co chodzi, naprawdę się nie orientuję o co chodzi w temacie poświęconym Twojej osobie. Ludzie najwyraźniej coś Ci zarzucają, nie jestem pewny co, do tego dochodzi też wątek Twojego syna, nie wiedzieć dlaczego. 

Zwyczajnie jestem ciekawy o co tutaj poszło.

Co i kto może mi zarzucić?jestem czysta!I przede wszystkim zdrowa psychicznie.!Ta sprawa ciągnie się od 2008;roku.A dokładniej od 2010 kiedy zglosiłam stalking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

wszyscy wiedza ze to robi wieczorna

To policja ustali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam
6 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Temat brzmi,,złożyłam skargę do krajowej izby lekarskiej na szpital i dyrekcję szpitala za wyciąganie ode mnie pieniędzy za praktyki"Temat nie jest moj jak to próbuje wmawiać się synowi.Próbuje się go nakłania żeby odciął mi Internet.Chore!!Internet jest moj!a mój syn ma dość swoich problemow.!profil jest fikcyjny.Domyślam się kto to robi.

Nie żebym miał zastrzeżenia do postawy syna, ale gdybym miał do wyboru wziąć pod uwagę opinię kilkudziesięciu przypadkowych anonimów z internetu albo zdanie mojej matki, to raczej wybrałbym to drugie.

Ponadto...czy skarga, taka jak opisana w tym temacie, nie jest przypadkiem zasadna?

co wy za jasełka macie na tej kafeterii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Co i kto może mi zarzucić?jestem czysta!I przede wszystkim zdrowa psychicznie.!Ta sprawa ciągnie się od 2008;roku.A dokładniej od 2010 kiedy zglosiłam stalking.

I przez tyle lat z rzekomo niezbitymi dowodami które posiadasz nadal masz tu schizy? Aha. Porażka. Wstyd dla rodziny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki tam napisał:

Nie żebym miał zastrzeżenia do postawy syna, ale gdybym miał do wyboru wziąć pod uwagę opinię kilkudziesięciu przypadkowych anonimów z internetu albo zdanie mojej matki, to raczej wybrałbym to drugie.

Ponadto...czy skarga, taka jak opisana w tym temacie, nie jest przypadkiem zasadna?

co wy za jasełka macie na tej kafeterii 🙂

Maminsynkiem widocznie jesteś. Matka to nie święta krowa która zawsze wszystko robi najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Maminsynkiem widocznie jesteś. Matka to nie święta krowa która zawsze wszystko robi najlepiej. 

No niestety, ogromnym maminsynkiem jestem. Przekaż swojej matce, że bardziej ufasz mi, niż jej. 🙂

Też nie do końca zrozumiałeś przekaz, ale już pisząc te słowa wiem, że za dużo od Ciebie oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki tam napisał:

No niestety, ogromnym maminsynkiem jestem. Przekaż swojej matce, że bardziej ufasz mi, niż jej. 🙂

Też nie do końca zrozumiałeś przekaz, ale już pisząc te słowa wiem, że za dużo od Ciebie oczekiwałem.

A dlaczego masz oczekiwania względem obcej baby z netu? Ty jeden jaskółki nie czynisz ale jeśli 1646 osób mówi że moja matka coś robi to widocznie musi być w tym ziarno prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
5 minut temu, Gość taki tam napisał:

Nie żebym miał zastrzeżenia do postawy syna, ale gdybym miał do wyboru wziąć pod uwagę opinię kilkudziesięciu przypadkowych anonimów z internetu albo zdanie mojej matki, to raczej wybrałbym to drugie.

Ponadto...czy skarga, taka jak opisana w tym temacie, nie jest przypadkiem zasadna?

co wy za jasełka macie na tej kafeterii 🙂

Zasadna???Ja nie miałam praktyk w szpitalu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A dlaczego masz oczekiwania względem obcej baby z netu? Ty jeden jaskółki nie czynisz ale jeśli 1646 osób mówi że moja matka coś robi to widocznie musi być w tym ziarno prawdy.

Nie mam żadnych oczekiwań względem niej. Tak jak już wspominałem, próbuję po prostu dowiedzieć się o co poszło. Odniesienie do postawy syna było raczej neutralną wzmianką, niż pełnoprawnym komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
9 minut temu, Gość taki tam napisał:

Nie żebym miał zastrzeżenia do postawy syna, ale gdybym miał do wyboru wziąć pod uwagę opinię kilkudziesięciu przypadkowych anonimów z internetu albo zdanie mojej matki, to raczej wybrałbym to drugie.

Ponadto...czy skarga, taka jak opisana w tym temacie, nie jest przypadkiem zasadna?

co wy za jasełka macie na tej kafeterii 🙂

Jakiej postawy syna?on zawsze mówi mi o wszystkim!Ma jutro ważny Maraton nie życzę sobie denerwowania go!I naruszania jego spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Jakiej postawy syna?on zawsze mówi mi o wszystkim!Ma jutro ważny Maraton nie życzę sobie denerwowania go!I naruszania jego spokoju!

A ja sobie nie życzę żebyś innym mówiła co mają robić podczas gdy sama go wystawiasz na pośmiewisko. Skończ pisać o swojej rodzinie to się skończą teksty w twoja stronę. Za tępa jesteś żeby to zrozumieć czy lubisz to? Baby tutaj to jakieś efekty Czarnobyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ja sobie nie życzę żebyś innym mówiła co mają robić podczas gdy sama go wystawiasz na pośmiewisko. 

O, a o co chodzi z tym, że Sylwia sama go na coś wystawia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego masz oczekiwania względem obcej baby z netu? Ty jeden jaskółki nie czynisz ale jeśli 1646 osób mówi że moja matka coś robi to widocznie musi być w tym ziarno prawdy.

Ja cos robie ?a co takiego robie?moze sie dowiem!Łatwo bedzie policji ustalic autora tamtego tematu!!a za samowolke na fb do syna mi zapłacicie.Ja nie pozwole zeby byle ciul do niego pisał i go nerwicował!Syn stoi murem za mna a ja nurem za nim!juz raz gnoje probowaliscie go tu zdeptać wpisując ze moją rzekomą jakąś koleżanką jest z nim w ciąży.Rany wy nie znacie chyba mojego syna!To też powinnam zgłosić.Wtedy zostały podane jego dane i dane męża .RODO jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja sobie nie życzę żebyś innym mówiła co mają robić podczas gdy sama go wystawiasz na pośmiewisko. Skończ pisać o swojej rodzinie to się skończą teksty w twoja stronę. Za tępa jesteś żeby to zrozumieć czy lubisz to? Baby tutaj to jakieś efekty Czarnobyla...

Co ty ...isz??kogo wystawiam ?gdzie?czemu teraz robisz z igły widły??Fuj szambo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Ja cos robie ?a co takiego robie?moze sie dowiem!Łatwo bedzie policji ustalic autora tamtego tematu!!a za samowolke na fb do syna mi zapłacicie.Ja nie pozwole zeby byle ciul do niego pisał i go nerwicował!Syn stoi murem za mna a ja nurem za nim!juz raz gnoje probowaliscie go tu zdeptać wpisując ze moją rzekomą jakąś koleżanką jest z nim w ciąży.Rany wy nie znacie chyba mojego syna!To też powinnam zgłosić.Wtedy zostały podane jego dane i dane męża .RODO jest!

No właśnie rodo jest więc jakim prawem o jakimś kooniarczyky piszesz i go szkalujesz? On murem a ty nurem i kolejny paranoik w rodzinie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
6 minut temu, Gość taki tam napisał:

O, a o co chodzi z tym, że Sylwia sama go na coś wystawia? 

Wymyślają żeby ukryć co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×