Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jesteście zadowolone z termomixa?

Polecane posty

Gość Gość

Dziewczyny

szukam opinii na temat termomixa ? Warto kupić? Oszczedzacie czas? Jedzenie l lepiej smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Zbędny grat, ale Np. Mojemu znajomemu bardzo się przydaje i używa go prawie co dzien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Też używam prawie codziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja kolezanka jest b.zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś w tym gotowałam u rodziny. Bardzo mi się podobalo to, ale gdybym miała kupić to kupiłabym identyczne urządzenie z Lidl za 1/3 ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzia

Uzywam czasem kilka razy dziennie, dzis narobilam dzemow. Ogolnie uwazam ze warto. 

Niezawodny Sposob na szybki obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja przyjaciółka ma i strasznie chwali, już jej siostry kupiły i też się cieszą, ja nie mam. To droga rzecz, nie stać mnie tak od ręki kupić, a specjalnie jakoś mi nie brakuje. Może kiedyś się skuszę, na razie słucham jakie to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świetny. Mam, używam codziennie. Bardzo przydatna rzecz w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam, bo nam teściowie kupili i nie jestem zadowolona, wyniosłam do szafy. On jest dobry chyba tylko dla osób, które mają małe dzieci bo jest świetny do robienia kaszek i innych przecieranek na ciepło. No i do zup kremów jest dobry, ale ja akurat nie lubię takich zup. Z tymże jak miałabym kupować urządzenie do robienia papek niemowlęcych, to kupiłabym lidlomix za ułamek ceny. Ja thermomixa nie lubię z dwóch powodów. Po pierwsze jest za mały. Miska ma raptem 2 litry, dla czteroosobowej rodziny z dwójką starszych dzieci to zdecydowanie za mało. Dżemy robi, ale w tej mikroskopijnej misce wychodzą trzy słoiki na krzyż. Zapomnij o zrobieniu większej ilości np. zupy jak masz gości. Druga rzecz, która mi przeszkadza to że możesz robić tylko jedną rzecz jednocześnie, potem musisz umyć miskę (a wcale się tak łatwo nie czyści jak wciskają na prezentacjach) i dopiero wtedy zaczynasz następną rzecz. Np. chcesz zrobić pierogi to najpierw robisz ciasto, potem je gdzieś przekładasz, myjesz miskę i dopiero możesz zacząć robić farsz. Mnie to wkurzało, więc wyniosłam ten sprzęt w cholerę i kupiłam normalny robot z normalnej wielkości miską do zagniatania ciasta i osobnym malakserem. Robi to samo co thermomix, tylko nie podgrzewa. 

Uważałabym na opinie o thermomixie z internetu, bo większość jest pisana przez handlarzy tym sprzętem. Ja to w ogóle mam alergię na taką formę sprzedaży. Jak chcę coś kupić, to idę do sklepu, a nie bawię się w zapraszanie jakiś akwizytorów na prezentacje do domu, co to w ogóle ma być. A handlarze wciskają takie kity, że głowa mała, typu że tylko thermomix ma taką moc, że wyrabia ciasto drożdżowe i chlebowe. G.wno prawda, bo to robi każdy robot planetarny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedzenie smakuje tak samo. Jeśli wcześniej nie gotowałaś, to wbrew temu co mówią, nie staniesz się nagle super kucharką. Oszczędza trochę czas. Jak masz luźne 5 tys, czy ile teraz kosztuje to kupuj, jak możesz te pieniądze zagospodarować lepiej to sobie odpuść. Szczerze mówiąc nie rozumiem tej thermomiksowej religii wielu posiadaczek. Mam, używam, ale gdybym nie miała to moje życie nie straciłoby na jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×