Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ogląda ktoś Myche i Miodka ?

Polecane posty

Gość gość

Co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Tak, ostatnio się na nich natknęłam. Miodek całkiem spoko, nieźle gada o 500+ (nie popiera), a Mycha trochę odpłynęła za mocno chyba. Te jej filmiku o przeżyciu za niska kwotę, i pranie raz na dwa tygodnie... No nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech skończą yt

ona jest jaks chora i ulomna? bo wredna i chamska to jest na pewno
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnm

Ostatnio koleżanka wysłała mi filmik o tym przeżyciu za 300zl i ta dziewczyna jak mówiła o tych zakupach to myślałam ze zasnę, zero ikry taka flegma. To pranie 2 w miesiącu to mnie rozwaliło, ja mimo ze mieszkam tez w 2 osoby to piorę co 3-4 dni, zastanawiam się jakie z nich flejtusy. Albo tyle ciuchów maja ze codziennie w czym innym, ale to by się kłóciło z tym życiem za 300zl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Obejrzałam film  350 zł oj dziewczyna bez iskry życia, jedzenie nieestetyczne i otoczenie wszystko takie szare bure , pranie serio raz na 2 tyg? 14x skarpetki x2, tak samo bielizna staniki, gacie, koszulka, spodnie, czasem jeszcze jakaś dodatkowa zmiana bielizny, ...enka,pościel, ręczniki, piżamy, a jest lato jedno pranie na 2tyg 6kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaharotfl

zatem łatwo jej upolować promocje, bo nikt koło niej się łokciami o towar rozpychał nie bedzie xD nikt na metr nie podejdzie i całe półki dla niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetika
10 godzin temu, Gość Haha napisał:

Tak, ostatnio się na nich natknęłam. Miodek całkiem spoko, nieźle gada o 500+ (nie popiera), a Mycha trochę odpłynęła za mocno chyba. Te jej filmiku o przeżyciu za niska kwotę, i pranie raz na dwa tygodnie... No nie wiem. 

haha, podałabyś mi który to filmik, minuta? Bo nie chce oglądać ale chcę poznać stanowisko i argumenty tych tak odmiennych ode mnie ludzi, by się czegoś nauczyć.

Wiesz, w Luksemburgu jest 380€ na jedno dziecko, czyli jakby Twój małżonek pracował na umowę w Luksemburgu to miałabym rocznie aż 20 000 złotych samych benefitów dla dzieciaka!

 

MiM żyją ubogo, skromnie, źle wyglądają, źle i staro wygląda ich anturaż ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetika

miałabyś*

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnm

Właśnie a w tych 350zl chyba nie znalazły się żadne kosmetyki prawda? W sensie żel pod prysznic, mydło czy jakiś dezodorant. Bo skoro pokazała płyn do prania to coś takiego tez chyba powinno być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kość

Młodzi ludzie, a wyglądają tak szaro smutno, jacyś tacy nie estetycznie, jakby nie domyci,a to ich otoczenie tak samo. Obejrzałam trochę ostatniego filmu drapanie, dziwne miny, siorbanie, eee coś ma być dla mnie przyjemnoscia jak oglądam to to raczej się męczę i podziwiam tych co mogą te flaki z olejem oglądać przez ponad godzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iujhy

no, brzydko, i w przeżyciu miesiaca za 350 zl nie bylo nawet podpasek i tamponow. można sie glodzic i nie miec okresu

Olfaktoria ma ladne vlogi, ale ostatnio mówila nieladnie o budzeniu sie 'z puaskiem w dupie' czego dama z klasą która wszystko kontroluje i każda scene ostro tnie usuwajac pauzy i blędy, nie powinna była mowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leelka

Ogladalam filmy o oszczedzaniu, ale ostatni live mnie do nich zraził. Nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.08.2019 o 10:31, Gość estetika napisał:

haha, podałabyś mi który to filmik, minuta? Bo nie chce oglądać ale chcę poznać stanowisko i argumenty tych tak odmiennych ode mnie ludzi, by się czegoś nauczyć.

Wiesz, w Luksemburgu jest 380€ na jedno dziecko, czyli jakby Twój małżonek pracował na umowę w Luksemburgu to miałabym rocznie aż 20 000 złotych samych benefitów dla dzieciaka!

 

MiM żyją ubogo, skromnie, źle wyglądają, źle i staro wygląda ich anturaż 😜

13:50. Praktycznie całe lato są upały po 30 stopni. Nie wyobrażam robie zostawić na tyle dni prania zeby stało się wylęgarnią bakterii.  Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obejrzałam i hmm

Z jednej strony eksperyment ciekawy  ale mogła go dopracować. Nie wymienia praktycznie niczego co było w domu już wcześniej (już dziewczyny przytomnie wymieniły np wkładki), a było używane za to odejmuje grosiki od płynu do prania. Żadnej chemii  do sprzątania?

Odżywianie się codziennie tostami - trochę masakra, bardziej podoba mi się kombinowanie z obiadami. Jednak widać, ze jedzą naprawdę mało, dania na kilka dni - jak facet sporo je ilościowo nie do przejścia. 500 gramowa paczka mięsa do gołąbków na 3 dni dla 2 osób?

13 godzin temu, Gość Gość napisał:

13:50. Praktycznie całe lato są upały po 30 stopni. Nie wyobrażam robie zostawić na tyle dni prania zeby stało się wylęgarnią bakterii.  Masakra.

A spanko przez miesiąc w tej samej pościeli? Ew jedno pranie pościeli + ręczników razem- niezła kiszonka.

Bardzo chętnie zobaczyłabym coś podobnego w wydaniu  mniej studenckim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jacyś dziwni są... Pomijając wygląd, bo to nieistotne, ona jest koszmarną flegmatyczką bez krzty energii życiowej i nie da się jej słuchać, a on chce pouczać narody i ma się za Bóg wie kogo,a ledwo wiąże koniec z końcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to

Ludzie w komentarzach pisza, zeby wyslala go do pracy, albo znalazla sobie normalnego faceta. To on nie pracuje, ani nie ma zamiaru do niej isc? Masakra, jakis toksyk... jeszcze zauwazylam, ze czesto ludzi wyzywa od karyn w komentarzach, albo dodaje zdjecia na ig obych ludzi i dodaje hasztag "karyny", to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fee

Ten gosciu jest odrażający. Fuuu. Mlaska, siorbie, ciamka, te włosy jak siano sterczą jak u wiedźmina, te koszulki bez ramion eksponujące wątłe ramiona. Sprawia wrazenie niedomytego. Raz pokazywal swoj dzien w skrocie i niezly syfik tam byl. On nie dosc ze aseksualny to jeszcze pie przniety jakis jest, ogolnie oni maja jakies dziwne poglady interesują się dziwnymi rzeczami. A ta laska tez dziwna. Wyłupia oczy, tez mlaska i ma wadę wymowy. Nie jest jakas brzydka ale nie dba o siebie, gdzies w komentarzu pisala ze omija drogerie szerokim łukiem. Jest taka au naturell, nie ma ani jednego podkładu itp. Oboje myją się tylko szamponem i mydłem w kostce. Yyy. Mamy 21 wiek. Moze i są madrzy ale nie przemawia do mnie „estetyka” jaką prezentują. Jak się do ludzi nagrywa filmy bo warto się umyc, ubrac ladnie i uczesac. Takie dwa dziwaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiehie

Ktos sluszenie zauwazyl pod jakims ich filmikiem ze to są dwa aspergery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.08.2019 o 14:19, Gość Co to napisał:

Ludzie w komentarzach pisza, zeby wyslala go do pracy, albo znalazla sobie normalnego faceta. To on nie pracuje, ani nie ma zamiaru do niej isc? Masakra, jakis toksyk... jeszcze zauwazylam, ze czesto ludzi wyzywa od karyn w komentarzach, albo dodaje zdjecia na ig obych ludzi i dodaje hasztag "karyny", to jest normalne??

Pod vlogiem o jedzeniu za 350 zł, przeczytałam jej koment, że oboje pracują, z vloga też to wynikało. Są dziwni, ale ten filmik mi się podobał, bo dość sensownie jedli za te pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.08.2019 o 23:51, Gość Hiehie napisał:

Ktos sluszenie zauwazyl pod jakims ich filmikiem ze to są dwa aspergery 😉

Też tak myślę. Zwłaszcza ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlos to kloc

Ja odkryłam ich kanał, po tym jak nagrała film o tym, jak przezyc za 300zł/mięs./2os. Przykro patrzyło się na to, jak chodzi z tym plecaczkiem i gazetką promocyjna w ręce po biedronce. Mówi o tym, ze nie jedzą czerwonego miesa bo jest rakotwórcze ale chleb tostowy już włożyli do koszyka a ona sama ogladala gotowe pierogi, których nie kupiła, bo nie ma na nich promocji. Przykre jest to, ze nie chcą zjeść na obiad to, na co maja dzisiaj ochotę a jedzą to, co jest na promocji. Oni sami wybrali taki styl życia, nie ze są biedni. Wspomnieli gdzieś, ze oszczędzają na podróże. Ale żeby oszczędzać na zdrowiu? Przecież to się można nabawić gruźlicy lub innych chorób. Zamiast wody mineralnej, bogaty we wszystkie minerały to kupują biedronkową wodę oazę, która smakuje jak kranówa. 

W innym filmie pokazywała obiady które robi i całkiem spoko to wygladalo. Jednak, jemu na śniadanie do pracy dała tyle co chomikowi. Nie wyobrazam sobie dać facetowi na 8h do pracy tyle jedzenia. 

Zreszta widać, ze jest strasznie chudy a ona raz na livie, jadła słonecznik jak potem powiedziała- na promocji był. Promocja promocja promocja. Ludzie. Piorą ubrania 2 razy i to w Kłębuszku. A pamietam w tym filmie gdzie chodziła po tej biedronce taka smutna, jak wspomniała o papierze toaletowym ze czasem jest na promocji i kupują. To co, jak nie jest to nie srają? 

Przykre jest takie życie. U mnie by to nie przeszło. Lubię dobrze zjeść i mój facet tez, poza tym mam bzika na punkcie prania i lubię mieć czyste i pachnące łaszki na bierząco. 

Albo film jak poszła do lumpa i mówi o maskotce, która tam kupiła i ze jak ktoś ma taka sama to żeby jej wysłać, i to mówi dorosła kobieta. Zreszta, dla niej jak już powiedziała ubranie to dla niej ma tylko takie znaczenie, żeby było jej w tym ciepło i wygodnie. Ale nie ma ona czasem ochoty ubrać czegos modnego, drogiego, może jakaś bielizna, czy po prostu nowego z metką a nie tylko chodzić po tych lumpach i przebierać w tych ...ch? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd

Serio ludzie wy chyba nie macie co robić w życiu pisząc takie wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z jednej strony jej filmik o przezyciu uswiadomil mi ile pieniedzy wydaje na ...y 😛 a zz drugiej jakos tak smutno, ze musza sie liczyc z kazdym groszem, i kupuja najtanszy syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch

Żal patrzeć na tą dziewczynę. Anemiczna taka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Groch napisał:

Żal patrzeć na tą dziewczynę. Anemiczna taka. 

Wygląda jakby miała zejść zaraz. Jego zaprowadziłabym do fryzjera a ją do lekarza na podstawowe badania krwi. Młodzi ludzie a zero w nich radości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten filmik był tylko jako eksperyment, jak przez miesiąc jeść tanio, to bym mówiła, że pomysłowy i może się komuś przyda. W końcu każdy może stracić pracę czy mieć gorszy miesiąc. Nie wyobrażam sobie jednak być w finansowym dołku dłużej, a z tym praniem to już hit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×