Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MissBrain

Piszę właśnie fragment w której cię z jego pomocą i na jego polecenie gwałcę

Polecane posty

Gość MissBrain

Wsadzam ci w ten obleśny tyłek figurkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarmaIsABitch

buddyjskiego fallusa. Brzydzę się ciebie dotknąć. On również ciebie nie chce nawet musnąć dłonią z tego samego powodu. Od tego ma mnie albo call girls o urodzie modelek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAM

Wieczorna psycholka niespełniona pisarka (tego też zazdrości jednej z ofiar) grozi którejś z nich analnym gwałtem. Masakra. Tym też moderacja się nie zajmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha jaka prowo. Jeśli nieudaczniku chcesz tworzyć prowokacje w których dasz upust swojej wyobraźni na mój temat to rób to wiarygodnie bo ten temat oraz temat jestem tu nowy to naprawdę chújowa amatorszczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha jaka prowo. Jeśli nieudaczniku chcesz tworzyć prowokacje w których dasz upust swojej wyobraźni na mój temat to rób to wiarygodnie bo ten temat oraz temat jestem tu nowy to naprawdę chújowa amatorszczyzna. 

Nie jestem od tamtego tematu. No i widzisz jaką masz schizofrenię Wieczi? A komuś zarzucasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAM
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha jaka prowo. Jeśli nieudaczniku chcesz tworzyć prowokacje w których dasz upust swojej wyobraźni na mój temat to rób to wiarygodnie bo ten temat oraz temat jestem tu nowy to naprawdę chújowa amatorszczyzna. 

Wieczorna próbuje się nieudolnie wykręcić od autorstwa tematu z kolejnymi pogróżkami 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nie prowo. Naprawdę to było moje zajęcie w nocy. Ten ból który czułaś we fragmencie gdy drewniana szorstka figurka kierowana naszymi dłońmi brutalnie wdarła się między twoje obleśne pośladki. Nigdy dotąd tak nie krzyczałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAM
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To nie prowo. Naprawdę to było moje zajęcie w nocy. Ten ból który czułaś we fragmencie gdy drewniana szorstka figurka kierowana naszymi dłońmi brutalnie wdarła się między twoje obleśne pośladki. Nigdy dotąd tak nie krzyczałaś.

Jesteś chora Wieczorna i wymagasz leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta figurka to by ci dopiero porobiła tyłek. Już byś nie latała do kibla tak chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I z taką nienormalną rozkoszą. Koniec skatofilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAM

Olewajcie chore prowokacje i fantazje  Wieczornej 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×