Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RAM

Wieczorna sama przyznała się że jest babochłopem i wdaje się w bójki z facetami i 🤣 Jakiś facet dobrze ją zaorał na argumenty. Dowody niżej.

Polecane posty

Gość RAM

Zrób zdjęcia ostentacyjnie jego rejestracji. 

 

To samo usłyszałam w domu boję się trochę bo kolejny tydzień bede miała na 14 co oznacza, że będę wracać po 22 w nocy niby to tylko kawałek ok 1km  ale ostatnio ten koleś zaczepiał mnie w takim miejscu gdzie nie a żadnych domów a na dodatek oświetlenia ulicznego. 

 

Kup gaz i mu jēbnij gdy będzie swirowal. 

 

źle radzisz. Nie wiadomo kim jest i czego chce. Pewnie niczego dobrego więc jeśli ostentacyjnie zrobi zdjęcieli ostentacyjnie zrobi zdjęcie to go sprowokuje. Jeśli ma plan to po prostu wyskoczy do niej żeby przede wszystkim odebrać telefon. Niech zrobi natychmiast jak radzi taki tam,bo trzeciego spotkania może nie przeżyć ..

Radzę to co ja bym zrobiła. Zdjęcia cyk gazik cyk ale ja to ja. Jestem wielka i byle pies nie podskoczy bo zarobi kopa i mu się odechce nekania kogokolwiek. 

 

A ktoś Ci kiedyś podskoczył i dostał od Ciebie kopa, od którego rzeczywiście mu się odechciało, czy może jest to jedynie przewidywany w Twojej głowie scenariusz?

 

Tak. między innymi osoba która pobiła faceta i jego żonę. Nie każda kobieta się boi byle czego.

 

Wielce imponujące. Domyślam się, że to właśnie z tego wydarzenia płynie Twoja niesamowita arogancja, wybijająca się na światło dzienne w zdaniach typu "nie każda kobieta się boi byle czego" lub "Zdjęcia cyk gazik cyk ale ja to ja".

Zastanów się, czy chcesz komuś rzeczywiście pomóc, czy może tylko zgarnąć punkty internetowej zajebistości poprzez gadanie na swój temat.

 

Mnie nie interesuje to o czym napisałes. To twoja interpretacja. Po to stworzono gaz żeby go używać jak zajdzie potrzeba. Można nosić inne narzędzia. Jeśli dla ciebie to jakieś halo wielkie to dziwne. Policja oleje jeśli ten facet nic nie robi poza siedzeniem w samochodzie. Można ewentualnie poprosic znajomego faceta żeby chodził z nią ale raczej nikt nie będzie bodygardem za każdym razem. Wymyśl coś lepszego skoros mądry i zajebisty. 

 

 

Wystarczająco mądry i zajebisty, żeby wiedzieć, że lepiej jednak jest zgłosić takie zachowanie, a nie polegać wyłącznie na gazie, którym ktoś być może źle się posłuży, a który kupił tylko dlatego, że internetowa panna Pudzianowska tak doradziła.

Szczególnie że gaz nie rozwiązuje problemu. No ale żeby to zauważyć, potrzeba minimum skupienia i zaangażowania, a to wymagałoby wyjęcia głowy z własnego tyłka.

 

Dopsz. 

 

Niestety mam taki świat, że  kobieta sama nie może chodzić po nocy i trzeba być tego świadomym... Jak nie ma możliwości, żeby Cię ktoś całą drogę podwoził to zamawiaj sobie taksówkę albo przejazdy

 

Najwięcej przypadków napadów jest wtedy gdy ktoś obsesyjnie o nich myśli i oczekuje ataku w każdym leżaku. Miało być krzaku.

Na jedno wychodzi soł.

 

Ale dno. Najpierw jeszcze Wieczorna próbowała niby być pomocna i coś poradzić dziewczynie, która jest przez kogoś śledzona. Ale już gdy jakiś mądry gość o nicku taki tam zwrócił jej uwagę na to że jej rady mogą się w tej sytuacji źle skończyć i że lepiej iść z tym na policję to Wieczorna dostała wścieku. Najpierw zaczęła się przechwalać jaką to ona nie ma męską posturę i jak nie napie/rdala kolesi którym dwie osoby nie mogły dać rady 🤣  (mitomania level master), potem zaczęła się rzucać do tego kolesia i na koniec pastwić się nad autorką tematu twierdząc że to w sumie wina tej dziewczyny że ma stalkera bo przyciąga go swoim strachem 🤣 Detektor żenady wywalony w kosmos 🤣 Teraz przynajmniej widać skąd Wieczornej kompleksy na tle urody i kobiecości swoich ofiar oraz pieniędzy i pochodzenia. Nie dość że Wieczorna sama się przyznała do tego ze  jest agresywnym i niezgrabnym babochłopem to jeszcze wychowała się i mieszka w patologicznej dzielnicy 🤣 Baba wdająca się w bójki. Jakie dno. Ona na bank ma już jakieś sprawy pozakładane i sporo wrogów u siebie na dzielni. Nie powinno nas to w sumie dziwić po tym co tu odpie/rdziela. Ale facet dobrze ją zaorał zwracając jej uwagę że mięśniak bez mózgu z niej i ostro zaorał argumentami 👍 Dobra robota.  Tu można przeczytać całość htt ps://f.ka feteria.pl/te mat-760 5400-czy-powinnam-sie-bac/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W takim razie nic dziwnego że choćby Nimfetce Wieczorna groziła rozbiciem butelki na głowie. Widocznie jest to dla niej norma. Patusiara i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAM

- zgłoś policji
- miej ze sobą gaz/paralizator, tak jak to poradził Ci king kong w spódnicy

nie czekaj na to, żeby stać się bohaterką artykułów o tytułach "Zniknęła bez śladu".

 

Zgłoś się dobrowolnie i za darmo na ochroniarza. Męska malpo. 

 

Pamiętaj żeby poćwiczyć czasami nie tylko mięśnie czworogłowe, tak mocno eksploatowane podczas dawania tych przerażających kopów, ale też mózg. Męską małpę pomijam, bo brzmi nawet słodko, ale czy do czegokolwiek się odnosiłaś w pierwszej części wypowiedzi, czy może po prostu beznamiętnie klepiesz w klawiaturę?

 

A kim ty jesteś żeby mnie pouczać. Nie o tym temat. Nara.

 

Tu jeszcze reszta bo urwało gdzie jej taki tam pojechał z tymi mięśniami i mózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha Wieczorna zarzuca każdemu narcyzm a sama ma z tym największy problem z całego forum xD To jej fałszywe przekonanie o własnej zaje/bistości powoduje że się na wymioty zbiera xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dodam że w takiej sytuacji warto jej zakładać sprawy w sądzie bo to może spowodować że jeśli siedzi na warunku to pójdzie do paki jeśli przegra sprawę o stalking. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×