Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On nie jestem piękny

Czy z brzydką dziewczyną łatwo się umówić na wulgarny seks?

Polecane posty

Gość Ggg
8 minut temu, Gość do Wiosna napisał:

Może jeszcze napisz, że patrzenie na przeszłość kobiety to przedmiotowe traktowanie?

Każdy ma jakieś kryteria.Po prostu śmieszą mnie 30 letni incele z tego forum,zwykle bezrobotni z wymaganiami że Ho ho , o których wypisują w każdym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiosna

Nie każdy jest bezrobotny. Nie jestem też incelem, bo nie jestem prawiczkiem oraz nie mam w sobie pokładów nienawiści w stosunku do kobiet. Chcę znaleźć swoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiosna

A to, że nie chcę by kobieta miała za sobą przygodny anal to chyba nie jakieś kosmiczne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Gość do Wiosna napisał:

Nie każdy jest bezrobotny. Nie jestem też incelem, bo nie jestem prawiczkiem oraz nie mam w sobie pokładów nienawiści w stosunku do kobiet. Chcę znaleźć swoje szczęście.

Wypisując na forum do Wiosny???????Ciekawe masz podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość do Wiosna napisał:

A to, że nie chcę by kobieta miała za sobą przygodny anal to chyba nie jakieś kosmiczne wymagania?

I musisz to koniecznie obwieszczać co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiosna

Przecież ja tu tylko piszę, nie szukam tu nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
48 minut temu, Gość do Wiosna napisał:

Nie wiesz, jak wyglądam, kim jestem, ile zarabiam i jaki mam charakter. Mogę być bardzo dobrym człowiekiem.

Ty nie wiesz tego wszystkiego o mnie i oceniasz! Dla mnie to chamstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely
5 godzin temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Widocznie jesteś sztywniarą, która nie lubi bardzo szybkiej i mocnej penetracji.

Tak, w tej materii jestem sztywniarą, w ogóle nie zgadzam się na żaden seks i nie kręci mnie gadanie o seksie. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
58 minut temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Chcę bzykać bez zobowiązań, bo na razie nie chcę wchodzić w żadne związki. No i jak pisałem, nie mam samochodu, a kto mieć kobietę musi mieć auto.

No to szukaj lasek, które będą chętne. Co za problem? Jesli nie chcesz dzielić się mieszkaniec i wypłata to nie pier/dol, ze je masz. Musisz szukać łatwych kobiet, dla których seks jest priorytetem i tyle. Ale musisz liczyć się z tym, ze masz baaardzo duża konkurencję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Wiosna napisał:

Ty nie wiesz tego wszystkiego o mnie i oceniasz! Dla mnie to chamstwo. 

 No ale z tego co piszesz to niezłe tłuczysko z ciebie. Masz rację wszystkie dziury tą w dÓpie też wykorzystaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

 No ale z tego co piszesz to niezłe tłuczysko z ciebie. Masz rację wszystkie dziury tą w dÓpie też wykorzystaj 😄

Kolejne przewrażliwione zero haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiosna

Ja nic do Ciebie nie mam, ale takiej przeszłości jak Twoja bym u kobiety nie zaakceptował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

No to szukaj lasek, które będą chętne. Co za problem? Jesli nie chcesz dzielić się mieszkaniec i wypłata to nie pier/dol, ze je masz. Musisz szukać łatwych kobiet, dla których seks jest priorytetem i tyle. Ale musisz liczyć się z tym, ze masz baaardzo duża konkurencję. 

Pytanie, czy jakakolwiek kobieta chciałaby wchodzić ze mną w związek, skoro nie mam idealnie białych zębów, nie jestem jakimś "ciachem", do tego nie mam auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Tak samo mogę nie być atrakcyjny jako partner do seksu, jak i partner do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiosna

Żeby nie było, ja Cię nie potępiam, ale uważam że pasujesz do równie doświadczonego faceta. Taki nie ma wtedy żalu o przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Dodam,  że szukanie jakiejś mniej materialistycznej niszy nic nie da, np. rockowe dziewczyny. Wszędzie laski wymagają auta i prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związki to dziś teatrzyk

chodzi tak naprawdę o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
9 godzin temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Dodam,  że szukanie jakiejś mniej materialistycznej niszy nic nie da, np. rockowe dziewczyny. Wszędzie laski wymagają auta i prawka.

Ale czego ty właściwie oczekujesz? Znasz wymagania kobiet, więc albo sie do nich stosujesz i masz jakieś szanse na seks bez zobowiązań albo się nie stosujesz i walisz gruche. Proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Tylko, że każdy chce być szczęśliwy. Chciałbym znaleźć dla siebie jakąś niszę, a nie wiecznie zderzać się ze ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam grubsze

Te przy kości, cycate, często lubią ostry seks i pozwalają na anal. Za to anala zwykle nie lubię chude z małymi cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 godzin temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Tylko, że każdy chce być szczęśliwy. Chciałbym znaleźć dla siebie jakąś niszę, a nie wiecznie zderzać się ze ścianą.

No popatrz... Brzydkie i grube też chcą być szczęśliwe... Moze się z któraś spikniesz? Czy nadal będziesz jęczal, ze żadna miss nie chce wybrakowanego towaru? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You're next on death'slist

Gosciu trafiles pod zly adres ta strona nie jest do plakania bo wszyscy cie tu zgnoja,zjedza i dowala po to zeby na twoim tle zablysnac.Miej na to wy...e bo w necie to kazdy moze sobie pisac o sobie ochy i achy i jacy to oni przystojni I ladni, wyzywaja od nieudacznikow I jakis tam przegrywow a sami nimi sa.Wg ich wlanych opisow to oni sa Appolonami bogaczami I wygrywaczami a na tobie sie wyzywaja zeby odreagowac swoje kompleksy ... to bo wpadniesz w jeszcze wiekszy dolek.Wiekszosc ludzi ma w dupie problemy innych a reszta sie cieszy ze je masz az nie moga sie doczekac kiedy ci znow wysla jakis pocisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najgorsi są przystojni

co zaliczają wszystko co się rusza i zwykły facet może mieć problem z poderwaniem na seks przeciętnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem przystojny i nie zaliczam wszystkiego co się rusza. Grubych, brzydkich, z małymi cyckami - nie ruszam, po co ? Są aseksualne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem przystojny i nie zaliczam wszystkiego co się rusza. Grubych, brzydkich, z małymi cyckami - nie ruszam, po co ? Są aseksualne. 

Gdybyś był przystojny to bys nawet nie musiał rozmyslac o grubych i brzydkich, bo nie mógłbyś odpedzic sir od tych pięknych i zgrabnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×