Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On nie jestem piękny

Czy z brzydką dziewczyną łatwo się umówić na wulgarny seks?

Polecane posty

Gość aAa
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Potraktować jak sciere? Bez sensu. W seksie z miłości wszystkie chwyty dozwolone 🙂

Autor chce zwierzecego seksu z przypadkową  (byle była chętna) dziewczyną,  bez uczuc,  byle tylko się wyżyc. 

Gdzie tu widzisz milosc? 

Poza tym pie/p/rzy jakies farmazony ze kobiety przypadkowym partnerom seksualnym pozwalaja na wiecej niz tym stalym.  To mu napisałam jakie kobiety pozwola sie przypadkowemu kolesiowi traktowac jak s/z/matę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
27 minut temu, Agatkadzieciowicz napisał:

 

Co ty masz z tymi dziećmi Agatka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiosna

A zdarzył Ci się kiedyś bez związku anal i mocną i szybką penetracją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Nie uważam, żeby to że chcę seksu bez związku było jakimś przestępstwem. Myślę, że większość młodych kobiet ma za sobą dziś taki seks. Takich, które miały tylko jednego partnera tylko w związku jest bardzo mało. A jak dziewczyna ma 25 lat i miała 10 partnerów niby w związkach, to żadne to związki nie były w większości tylko relacje dla seksu. Lub dla kasy i wycieczek oraz wożenia tyłka autem przez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

A zrobiliście ze mnie kogoś, kto tylko chce spuścić z krzyża i z tego powodu potępiliście. A ja się nie różnię od większości ludzi, w tym kobiet. W czym jestem gorszy od 25latki, która miała 10 partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

A zrobiliście ze mnie kogoś, kto tylko chce spuścić z krzyża i z tego powodu potępiliście. A ja się nie różnię od większości ludzi, w tym kobiet. W czym jestem gorszy od 25latki, która miała 10 partnerów?

W niczym a właściwie jesteś taki sam jak piecdziedieciolatka która co tydzień zmienia, haha. W sumie ma ich trzech i wybiera kiedy który  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

W niczym a właściwie jesteś taki sam jak piecdziedieciolatka która co tydzień zmienia, haha. W sumie ma ich trzech i wybiera kiedy który  

Gdzie ty spotkaeś imbecylu taką 50-latkę? Chyba ci sie pomyliły płcie. To wy macie w tym wieku ...ca na tle seksu i latacie jak pomyleni żeby tylko gdzieś wsadzić. Przestań wymyślać brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

A do związku z ładną dziewczyną to trzeba mieć wór forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdura
57 minut temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Nie uważam, żeby to że chcę seksu bez związku było jakimś przestępstwem. Myślę, że większość młodych kobiet ma za sobą dziś taki seks. Takich, które miały tylko jednego partnera tylko w związku jest bardzo mało. A jak dziewczyna ma 25 lat i miała 10 partnerów niby w związkach, to żadne to związki nie były w większości tylko relacje dla seksu. Lub dla kasy i wycieczek oraz wożenia tyłka autem przez faceta.

Ja mam lat 31 i mialam jednego  (nadal zreszta go mam ). I znam przynajmniej 5dziewczyn takich jak ja  oraz kilka dziewic miedzy 19 a 35rokiem zycia. 

Ale...jesli ty chcesz seksu dla samego seksu to rzeczywiscie musisz szukac w grupie kobiet ktore lubia niezobowiazujacy seks badz licza na finansowe korzysci. Bo kobieta chcaca milosci po prostu ci nie da:D No chyba że jej zrobisx wode z mozgu,  deklaracjami o milosci, ale chyba nie o to ci chodzi autorze, żeby byc wyrachowanym sku/r/wielem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe

Wsadż sobie w kalroyfer żeberkowy, obcęgi albo między framugę a drzwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Chcę być uczciwy i nie chcę nikomu wmawiać miłości. A dziewica po 30tce to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe

Co się tak głupio pytasz, żona brzydka i nie chce dać analnie to juz masz odpoweidź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Że tak napiszę delikatnie: kobiety którym Bóg nie dał urody też wolą raczej przystojnych facetów lub choćby przystojniejszych od diabła którzy coś sobą reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Mogą sobie woleć, ale przystojni i bogaci ich mogą nie chcieć. Zostają im tylko tacy przeciętniacy ze średnią krajową jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely

Nie wiem jak te brzydkie, ja jestem ładna i pogoniłabym cię w cztery cholery gdybyś mi chociażby powiedział coś wulgarnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Widocznie jesteś sztywniarą, która nie lubi bardzo szybkiej i mocnej penetracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka Dziewczyna

No niestety,mnie proponowali (myslalam ze porzadni do pogadania) rozne rzeczy, nawet za oplata i przeliczyli sie.Raz sie tylko zastanowilam, jak jakis fetyszysta chcial tylko lizac stopy i nic wiecej, za to by mi gotowal, sprzatal i robil zakupy,czasem sypnal groszem.Masaz stop piechota nie chodzi, moze by mi wyleczylo grzybice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
15 minut temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Widocznie jesteś sztywniarą, która nie lubi bardzo szybkiej i mocnej penetracji.

Nikt nie lubi seksu z brzydalem. I zrozum to w końcu, brzydka czy ładna... Jak jest wartościowa to chce uczucia a potem seks. Szukaj wśród wyuzdanych kobiet, którym tylko na  seksie zależy albo wspomoz finansowo robiące to za 💵. To, ze.te chętne na niezobowiazujacy seks maja mnóstwo mężczyzn do wyboru i nie muszą brać paszteta, to twój problem. Pogodz sie ze swoim losem. Nikt nie musi dawać ci sie wykorzystywac. Amen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

A i dodam, że jak kobieta miała już kilku partnerów to powinna lubić ostry seks, obowiązkowo oral i najlepiej anal. Skoro przechodzona, to niech w zamian coś z tego facet ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Pisałem, że jestem przeciętny, a nie że brzydal ze mnie. Interesuje mnie czysty seks. O związek byłoby jeszcze ciężej w moim przypadku.

Niestety wielu przystojnych facetów "psuje rynek", bo bzykają wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka, a potem taka przeciętna lub brzydka przypadkowo zaliczona przez przystojnego podwyższa sobie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Gość On nie jestem piękny napisał:

Pisałem, że jestem przeciętny, a nie że brzydal ze mnie. Interesuje mnie czysty seks. O związek byłoby jeszcze ciężej w moim przypadku.

Niestety wielu przystojnych facetów "psuje rynek", bo bzykają wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka, a potem taka przeciętna lub brzydka przypadkowo zaliczona przez przystojnego podwyższa sobie wymagania.

To masz pecha. Najwidoczniej nie zaslugujesz na kobietę. I żadna, nawet brzydka czy przeciętna nie ma obowiązku uprawiać z Tobą niezobowiazujacego seksu. I założe sie, ze gdyby przystojniak ich nie wur0chal, to tak czy siak, nie upadłyby tak nisko, żeby szmacic sie z Tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Pisałem, że jestem przeciętny, a nie że brzydal ze mnie. Interesuje mnie czysty seks. O związek byłoby jeszcze ciężej w moim przypadku.

Niestety wielu przystojnych facetów "psuje rynek", bo bzykają wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka, a potem taka przeciętna lub brzydka przypadkowo zaliczona przez przystojnego podwyższa sobie wymagania.

Co to znaczy przypadkowo? Jeśli było bzykanie to oboje chcieli więc gdzie tu przypadek? Rùchaj te ktore sa zamiast się uzalac. Taki jest świat takie jest życie. Pretensje przeciętnego Janusza że przystojny Sebastian psuje rynek. Może ma bzykać jedynie piękne żebyś ty i twoi koledzy mieli dostęp do przrcietniar? Haha ale beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna
2 godziny temu, Gość do Wiosna napisał:

A zdarzył Ci się kiedyś bez związku anal i mocną i szybką penetracją?

Zdarzył...mhmmmmm...Było bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nie jestem piękny

Dlaczego mam nie zasługiwać? Pracuję za średnią krajową, mam własną nieruchomość i nie posiadam nałogów. Dobry ze mnie chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 minutę temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Dlaczego mam nie zasługiwać? Pracuję za średnią krajową, mam własną nieruchomość i nie posiadam nałogów. Dobry ze mnie chłopak.

Bo nie mssz ani uczuć ani szacunku do kobiet. Jesteś roszczeniowy i chciałbyś, żeby ktoś ci sie oddawał. Bo tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Dlaczego mam nie zasługiwać? Pracuję za średnią krajową, mam własną nieruchomość i nie posiadam nałogów. Dobry ze mnie chłopak.

Jak widzisz nie masz brania więc gdzieś leży przyczyna. Trzeba ich szukać przede wszystkim w sobie bo obwiniajac innych jesteśmy żałosni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 minutę temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Dlaczego mam nie zasługiwać? Pracuję za średnią krajową, mam własną nieruchomość i nie posiadam nałogów. Dobry ze mnie chłopak.

Dobry😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiosna

Musisz być chyba psychiczną masochistką, która lubi ból. Takie coś nie może być przyjemne, do tego anal z kimś obcym dla normalnej kobiety byłby czymś niesłychanie krępującym. Może jeszcze kręci Cię być poniżaną i robienie przez faceta kupy na Twoje piersi?

Jak poznasz faceta na poważne, to musisz mu powiedzieć o tym ostrym analu z obcym, żeby miał możliwości zadecydowania czy chce tak zbrukaną kobietę, a nie kupował kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aAa
7 minut temu, Gość On nie jestem piękny napisał:

Pisałem, że jestem przeciętny, a nie że brzydal ze mnie. Interesuje mnie czysty seks. O związek byłoby jeszcze ciężej w moim przypadku.

Niestety wielu przystojnych facetów "psuje rynek", bo bzykają wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka, a potem taka przeciętna lub brzydka przypadkowo zaliczona przez przystojnego podwyższa sobie wymagania.

Masz problem bo zazdroscisz przystojnym?  No trudno stary...jak chcesz pustego seksu bez uczuc to za niego zaplac zamiast marudzic że nawet brzydkie ci nie chcą  dac. 

Poza tym zastanawiam sie czy serio startujesz do brzydkich czy moze tez przecietnych. Poza tym brzydka z twarzy moze nadrobic np duzym biustem.

No i jak ktos wczesniej pisal... idz na czat i tam proponuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aAa
5 minut temu, Gość Ona napisał:

Bo nie mssz ani uczuć ani szacunku do kobiet. Jesteś roszczeniowy i chciałbyś, żeby ktoś ci sie oddawał. Bo tak. 

W punkt! 

Autor chce traktowac kobiety jak worek na sperme i zdziwiony,  że żadna nie chce ci/p/y użyczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×