Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak spędzacie niedzielę?

Polecane posty

Gość Gość

Jest jakis plan czy jak wyjdzie? Ja dziś całkowicie bez chęci jestem..całe lato śmigalam jak nakręcony samochodzik, a dziś sie obijam..wyrodna matka ze mnie, dzieciom bajki włączyłam i kazdy siedzi w ekranie... Maz w pracy! Pewnie zaraz zbiorę siły i wypchne towarzystwo na rowery bo pogoda jakaś tam jest (Nie obrazilabym sie na troche deszczu,żeby mieć wymowke od placów zabaw).OPTYMISTKA MATKA POLKA ZE MNIE!

poza tym zauwazyłyscie juz zapach jesieni w powietrzu.... Winter is coming! Swieta idą tez 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

U nas zawsze jest rano kościół, później jak ładna pogoda to idziemy na lody/spacer. Jeśli nie mamy ochoty z mężem, to wracamy do domu a dzieci idą na podwórko 🙂 niedzielę u nas zawsze są bardzo leniwe jeśli nie mamy gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

U nas zawsze jest rano kościół, później jak ładna pogoda to idziemy na lody/spacer. Jeśli nie mamy ochoty z mężem, to wracamy do domu a dzieci idą na podwórko 🙂 niedzielę u nas zawsze są bardzo leniwe jeśli nie mamy gości.

Mi się samej z dziećmi nie chce chodzić..robie to bo musze, ale zwykle jestem sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na pogodę nie robiliśmy nic specjalnego. Niedziela zawsze u nas leniwa. Zawsze jakiś spacer. Wspólne gotowanie obiadu. Filmy. 

Chociaż tak jak powiedzialam to zależy od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuuuudnie

Jestem w pięknym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gherhe

niedziela to coś z dzieckiem, rower, wyjście dokądś, potem obiad (rzadko jest czas, żeby coś zrobić w domu, w niedzielę najczęściej zamawiamy pizze lub jest coś z poprzedniego dnia), w środku dnia kładę się na drzemkę, potem jadę na szkolenie z psem, chyba że coś wypadnie innego, a dziecko się bawi lub uczy w roku szkolnym, wieczorem zawsze brakuje czasu i siły na jakieś gry czy czytanie a przydałoby się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ikea i galerie handlowe wam pozamykali to nie wiecie co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rower , jezioro , las , grzybobranie , Ogólnie spokojnie  , leniwie , rodzinnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ikea i galerie handlowe wam pozamykali to nie wiecie co robić...

No jak nie? Siedzimy na kafe z tobą caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko

U nas od wielu wielu lat nieczynne - nie mieszkam w pl. Bardzo mi się podoba taki stan rzeczy, zawszem mamy rodzinne ciekawe niedziele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyktky

A ja tego terroru pozamykanych sklepów nienawidzę. Cuchnie mi to najgorszymi aspektami zapyziałej komuny a w wymiarze osobistym psuje każdą sobotę. Zamiast zrealizować ciekawe plany, muszę jeszcze zmieścić się z zakupami na niedzielę i poniedziałek np dla dziecka pod kątem szkoły.

Jakoś się przetrwa ale nie wyobrażam sobie, żeby taki stan wojny ze społeczeństwem miał się dłużej utrzymać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość kyktky napisał:

A ja tego terroru pozamykanych sklepów nienawidzę. Cuchnie mi to najgorszymi aspektami zapyziałej komuny a w wymiarze osobistym psuje każdą sobotę. Zamiast zrealizować ciekawe plany, muszę jeszcze zmieścić się z zakupami na niedzielę i poniedziałek np dla dziecka pod kątem szkoły.

Jakoś się przetrwa ale nie wyobrażam sobie, żeby taki stan wojny ze społeczeństwem miał się dłużej utrzymać.

 

 

Już nie przesadzaj. W tygodniu też codziennie musisz robić zakupy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość kyktky  - to wyprowadź sie do innego  kraju  . W czym problem ? 

U nas tez rodzinnie  . Jakis spacer , wypad  nad jezioro . wycieczka rowerowa po lesie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Już bez przesady z tymi sklepami. Codziennie zakupy robisz? Że musisz e sobotę zakupy na niedzielę zrobić? Nie można w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się dzisiaj wynudzilam ☹ sama z dziecmi, byliśmy na rowerach, na lodach,poogladalismy bajke, pozniek sobie film wlaczylam i caly dzien takie gnicie. Po południu w planach było wspólne wyjście z mezem, ale zadzwonił,że musi zostać do 20 , bo jego kolega nie zdąży na czas by go wymienić. Nawet drinka nie mam na pocieszenie. W sumie cieszę się że jutro poniedziałek, bo dom już  mi bokiem wychodzi. Nie potrafię sie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś o 10:30 rzuciłam hasło Jedziemy w góry? Szybki wczesny obiad i do auta, w domu o 22:30. Super dzień 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×