Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

PIS i PO robia razem przedstawienie, a celem jego jest zatrzymanie ludzie przed wyjazdem i zarabianiem normalnych pieniedzy

Polecane posty

Gość gosc

widac wszystko to jedna logiczna ukladanka, jeden robi krok zaraz drugi, a glupi lud siedzi i patrzy, zamiast wyjechac i godnie zarabiac, godnie zyc. zawsze mozna bylo tak przypuszczac, ale teraz to jest po prostu skrajnie logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

widac wszystko to jedna logiczna ukladanka, jeden robi krok zaraz drugi, a glupi lud siedzi i patrzy, zamiast wyjechac i godnie zarabiac, godnie zyc. zawsze mozna bylo tak przypuszczac, ale teraz to jest po prostu skrajnie logiczne.

Wszyscy nie mogą wyjechać. Wielu ludzi ma w PL dobre życie, bo zarabiają nieźle a wszystko jest o niebo tańsze niż na zachodzie. Nie ma po co wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta

Pensje w PL idą cały czas w górę i jest dużo taniej niż zagranicą. Rząd mądrze prowadzi kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
Dnia 18.08.2019 o 19:44, Gość Maryla napisał:

Wszyscy nie mogą wyjechać. Wielu ludzi ma w PL dobre życie, bo zarabiają nieźle a wszystko jest o niebo tańsze niż na zachodzie. Nie ma po co wyjeżdżać.

oj tak jest taniej w Polsce! i "tansze" wyplaty tez 😂

nie ma co sie patrzec na rzadzacych, ktokolwiek by to nie byl, bo sytuacja jest niestabilna, pomysly nieprzemyslane.

trzeba wyjezdzac i zaczac godnie zyc 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
8 minut temu, Gość ggg napisał:

oj tak jest taniej w Polsce! i "tansze" wyplaty tez 😂

nie ma co sie patrzec na rzadzacych, ktokolwiek by to nie byl, bo sytuacja jest niestabilna, pomysly nieprzemyslane.

trzeba wyjezdzac i zaczac godnie zyc 🙂 

Gowno mozecie zrobic i na mnie nie zarobicie.Doprawdy naiwni jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka

I słusznie! Wyjeżdżają tylko zdrajcy, którym nie chce się pracować dla dobra kraju. Wolą mamonę niż własną rodzinę, którą zostawili. Tyle rodzin się rozpadło przez tych bydlaków, którzy opuścili gniazdo rodzinne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
12 minut temu, Gość Irka napisał:

I słusznie! Wyjeżdżają tylko zdrajcy, którym nie chce się pracować dla dobra kraju. Wolą mamonę niż własną rodzinę, którą zostawili. Tyle rodzin się rozpadło przez tych bydlaków, którzy opuścili gniazdo rodzinne. 

Ale o co ci chodzi?Kazdy ma wolny wybor a tepy czlowiek tego nie rozumie.Jeszcze tego by brakowalo zebym o wize musial zabiegac i na 100% dostalbym odmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk
5 minut temu, Gość PanWyjezdzacz81 napisał:

Ale o co ci chodzi?Kazdy ma wolny wybor a tepy czlowiek tego nie rozumie.Jeszcze tego by brakowalo zebym o wize musial zabiegac i na 100% dostalbym odmowe.

Takie czasy nastały a kiedyś nie dawali paszportów, nie dawali wiz i ludzie siedzieli w PL słuchając Radia Wolna Europą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
5 minut temu, Gość Myk napisał:

Takie czasy nastały a kiedyś nie dawali paszportów, nie dawali wiz i ludzie siedzieli w PL słuchając Radia Wolna Europą.

Ale co kogo obchodzi co bylo kiedys?Zauwazam ciagle ten sam problem ze POLACY nieustannie zyja tym co bylo a najwazniejsza jest terazniejszosc i przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk
15 minut temu, Gość PanWyjezdzacz81 napisał:

Ale co kogo obchodzi co bylo kiedys?Zauwazam ciagle ten sam problem ze POLACY nieustannie zyja tym co bylo a najwazniejsza jest terazniejszosc i przyszlosc.

Nie doceniasz tego co jest dzisiaj. PL pięknieje a Polacy się bogacą. Takiego dobrobytu jak dziś nie było nigdy w historii. A pomimo to ludzie narzekają. Polakom żeby doopę miodem smarować to i tak będą niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
2 minuty temu, Gość Myk napisał:

Nie doceniasz tego co jest dzisiaj. PL pięknieje a Polacy się bogacą. Takiego dobrobytu jak dziś nie było nigdy w historii. A pomimo to ludzie narzekają. Polakom żeby doopę miodem smarować to i tak będą niezadowoleni.

Ale mnie Polska nie interesuje i tyle w temacie.Bede sobie mieszkal gdzie indziej a w Polsce NIGDY nie bede pracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
4 minuty temu, Gość Myk napisał:

Nie doceniasz tego co jest dzisiaj. PL pięknieje a Polacy się bogacą. Takiego dobrobytu jak dziś nie było nigdy w historii. A pomimo to ludzie narzekają. Polakom żeby doopę miodem smarować to i tak będą niezadowoleni.

Zreszta co mnie interesuja inni Polacy.Mnie interesuje moj konkretny przypadek i NIGDY nie bede mial perspektyw na dobre zycie w tym kraju dlatego tez wyjade sobie w inne miesjce a tutaj NIGDY NIE bede pracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
53 minuty temu, Gość Irka napisał:

I słusznie! Wyjeżdżają tylko zdrajcy, którym nie chce się pracować dla dobra kraju. Wolą mamonę niż własną rodzinę, którą zostawili. Tyle rodzin się rozpadło przez tych bydlaków, którzy opuścili gniazdo rodzinne. 

zdrajcami jest dla mnie rzad ktory taki los zgotowal polakom ze musza uciekac z wlasnego kraju zeby GODNIE zyc.

nie bede charowac jak niewolnik dla 500 plusow

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Myk napisał:

Nie doceniasz tego co jest dzisiaj. PL pięknieje a Polacy się bogacą. Takiego dobrobytu jak dziś nie było nigdy w historii. A pomimo to ludzie narzekają. Polakom żeby doopę miodem smarować to i tak będą niezadowoleni.

W DUPE SIE POCALUJ Z TYM DOBROBYTEM, wszedzie piszesz to samo pisowska szm.ato

TAKI DOBROBYT, ZE INFLACJA NAJWIEKSZA OD 7 LAT. 

ZADLUZENIE WZRASTA SZYBCIEJ NIZ PKB.

Zagranica jest GODNE ZYCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość Irka napisał:

I słusznie! Wyjeżdżają tylko zdrajcy, którym nie chce się pracować dla dobra kraju. Wolą mamonę niż własną rodzinę, którą zostawili. Tyle rodzin się rozpadło przez tych bydlaków, którzy opuścili gniazdo rodzinne. 

A CZYJA TO WINA?!!!!!! JEB.ANEGO w du.pe pisu!

Plakac mi sie chce jak pomysle co zrobili z moim pieknym krajem! Wszystko byleby sie kasa napchac, do koryta dostac, swinie przebrzydle! Myslisz ze ktokolwiek chce wyjezdzac? Kocham swoja rodzine, dlatego co miesiac przesylam im 7 tysiecy, a w Polsce z tymi cenami to wegetacja! Do lekarza nie da sie dostac, juz nawet do prywatnego kolejki bo NFZ to smiech na sali. Mamy sprzet, ktory skutecznie pozwala zwalczac niektore nowotowy ale nie ma finansoania zeby go uzywac! LUDZIE DOSLOWNIE UMIERAJA PRZEZ NASZ RZAD.

ALe nieee, dostaniesz 500 zl i sumienie juz nie boli, co, pisowskie scier.wo?? Pluje na was, zdrajcy, niszczycie ten kraj, nie mam do was za grosz szacunku, mam nadzieje ze wszyscy wymrzecie bez lekarzy i Polska znow stanie na nogi! OBRZYDLIWE DWULICOWE SCIERWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk
40 minut temu, Gość gosc napisał:

A CZYJA TO WINA?!!!!!! JEB.ANEGO w du.pe pisu!

Plakac mi sie chce jak pomysle co zrobili z moim pieknym krajem! Wszystko byleby sie kasa napchac, do koryta dostac, swinie przebrzydle! Myslisz ze ktokolwiek chce wyjezdzac? Kocham swoja rodzine, dlatego co miesiac przesylam im 7 tysiecy, a w Polsce z tymi cenami to wegetacja! Do lekarza nie da sie dostac, juz nawet do prywatnego kolejki bo NFZ to smiech na sali. Mamy sprzet, ktory skutecznie pozwala zwalczac niektore nowotowy ale nie ma finansoania zeby go uzywac! LUDZIE DOSLOWNIE UMIERAJA PRZEZ NASZ RZAD.

ALe nieee, dostaniesz 500 zl i sumienie juz nie boli, co, pisowskie scier.wo?? Pluje na was, zdrajcy, niszczycie ten kraj, nie mam do was za grosz szacunku, mam nadzieje ze wszyscy wymrzecie bez lekarzy i Polska znow stanie na nogi! OBRZYDLIWE DWULICOWE SCIERWA

Rząd rządzi dobrze i wprowadził szereg ustaw, które ułatwiają życie. 500+ wydatnie przyczynia się do rozwoju rodziny. Ale Polacy pacują za mało a zarabiają za dużo i te ciągłe żądania o zachodnie stawki. A przecież tutaj jest PL i mamy ceny dopasowane do zarobków. Nie możemy więcej zarabiać jak jest tak tanio. Polacy muszą pracować więcej i wydajniej. Rząd nie będzie za was pracował, bo rząd rządzi i już ma pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vfsgbju
6 minut temu, Gość Myk napisał:

Rząd rządzi dobrze i wprowadził szereg ustaw, które ułatwiają życie. 500+ wydatnie przyczynia się do rozwoju rodziny. Ale Polacy pacują za mało a zarabiają za dużo i te ciągłe żądania o zachodnie stawki. A przecież tutaj jest PL i mamy ceny dopasowane do zarobków. Nie możemy więcej zarabiać jak jest tak tanio. Polacy muszą pracować więcej i wydajniej. Rząd nie będzie za was pracował, bo rząd rządzi i już ma pracę.

Idź stąd sprzedajna ku.rwo za 500 zł. Przez te rozdawnictwo mamy inflację zdrajco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riiiiiiiu
2 godziny temu, Gość Irka napisał:

I słusznie! Wyjeżdżają tylko zdrajcy, którym nie chce się pracować dla dobra kraju. Wolą mamonę niż własną rodzinę, którą zostawili. Tyle rodzin się rozpadło przez tych bydlaków, którzy opuścili gniazdo rodzinne. 

Ty się dobrze czujesz?

najwyraźniej nie... :/

Ja np wyjechałam, bo cudowna Polska nie raczyła dać mi pracy, jak skończylam studia magisterskie nieco ponad dekadę temu.

To wyjechałam. z narzeczonym. Rodziny nie rozbiłam. Rodziców odwiedzam.

W kraju w ktorym mieszkam czuję się jak w domu, mam pracę którą lubię, mój mąż też, tu urodziło się dziecko, zarabiamy dobre, jesteśmy szczęśliwi, tu jest  nasze miejsce na Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk
1 godzinę temu, Gość Vfsgbju napisał:

Idź stąd sprzedajna ku.rwo za 500 zł. Przez te rozdawnictwo mamy inflację zdrajco

To jak ty nazywasz rozdawnictwo pomaga biednym rodzinom. Dzietność wzrasta, bo ludzie dostają zasiłki. A inflacje mamy dlatego, ze Polacy zarabiają coraz więcej i kupują bez opamiętania. A to oczywiście powoduje wyższe ceny, bo każdy chce więcej zarobić. I tak  w kółko: wyższe zarobki = wyższe ceny i inflacja pieniądza. No, ale przecież sami tego chcecie, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Myk napisał:

To jak ty nazywasz rozdawnictwo pomaga biednym rodzinom. Dzietność wzrasta, bo ludzie dostają zasiłki. A inflacje mamy dlatego, ze Polacy zarabiają coraz więcej i kupują bez opamiętania. A to oczywiście powoduje wyższe ceny, bo każdy chce więcej zarobić. I tak  w kółko: wyższe zarobki = wyższe ceny i inflacja pieniądza. No, ale przecież sami tego chcecie, nieprawdaż?

No dzietnosc to akurat sukcesywnie spada więc nie pisz bajek.

Przyczyną inflacji jest niezrownowazony budżet, ale co, nagle przyznajesz że jest? Czyli widzisz kolorowo w Polsce nie jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

No dzietnosc to akurat sukcesywnie spada więc nie pisz bajek.

Przyczyną inflacji jest niezrownowazony budżet, ale co, nagle przyznajesz że jest? Czyli widzisz kolorowo w Polsce nie jest.

 

Dzietność spadała by jeszcze bardziej gdyby nie 500+

budżet jest zrównoważony (dochody przewyższają wydatki państwa) i w PL tak jak w innych krajach dla niektórych jest różowo a dla innych nie. Pamiętaj, że w kapitaliźmie nie chodzi o to żeby wszyscy byli milionerami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Inflacja wcale nie jest wysoka. To tylko kilka procent, ale wzrost zarobków ją niweluje. Inflacja będzie jeszcze wyższa jak zarobki pójdą w górę. Więcej zarabiamy = więcej płacimy. Pieniądz traci na wartości, bo jest go coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
1 godzinę temu, Gość Dorota napisał:

Inflacja wcale nie jest wysoka. To tylko kilka procent, ale wzrost zarobków ją niweluje. Inflacja będzie jeszcze wyższa jak zarobki pójdą w górę. Więcej zarabiamy = więcej płacimy. Pieniądz traci na wartości, bo jest go coraz więcej.

Dorotko, ty wroc do szkoly.

 

Przyczyny inflacji

- nadmierne zwiększanie podaży pieniądza poprzez jego emisję przez bank centralny lub kreację w bankach komercyjnych[a]

- niespodziewany i gwałtowny wzrost kosztów produkcyjnych (np. surowców energetycznych), który prowadzi do ograniczenia zagregowanej podaży

- wzrost zagregowanego popytu w gospodarce

- niezrównoważony budżet państwa (wydatki z budżetu przewyższają wpływy)

- przeinwestowanie gospodarki (nadmierne rozwinięcie procesu inwestycyjnego finansowanego przez państwo)

- wadliwa struktura gospodarki

- import inflacji (wraz ze wzrostem cen artykułów importowanych przez dany kraj następuje wzrost kosztów produkcji, a co za tym idzie wzrost cen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
1 godzinę temu, Gość Myk napisał:

Dzietność spadała by jeszcze bardziej gdyby nie 500+

budżet jest zrównoważony (dochody przewyższają wydatki państwa) i w PL tak jak w innych krajach dla niektórych jest różowo a dla innych nie. Pamiętaj, że w kapitaliźmie nie chodzi o to żeby wszyscy byli milionerami. 

A ja wole zeby dla wszystkich bylo rozowo, a nie zeby cholota sobie dobrala 500 plusikow kosztem moich podatkow. Jak kogos nie stac na dzieci to niech ich nie robi, a nie okrada ciezko pracujacych ludzi. Rzad zreszta tez zadluza sie zeby tylko splacic tych pasozytow, no ale bez nich sami nie beda mieli dostepu do koryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot

Ale dobro dzieci jest najważniejsze. Rząd dba o obywateli bo dał nie tylko 500+ ale obniża podatki, daje trzynastki,, ulgi dla młodzieży, poprawia służbę zdrowia, podnosi pensje nauczycieli, emerytury itd itd. W ten sposób buduje się powszechny dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hit
10 godzin temu, Gość Kot napisał:

Ale dobro dzieci jest najważniejsze. Rząd dba o obywateli bo dał nie tylko 500+ ale obniża podatki, daje trzynastki,, ulgi dla młodzieży, poprawia służbę zdrowia, podnosi pensje nauczycieli, emerytury itd itd. W ten sposób buduje się powszechny dobrobyt.

PO miała tyle czasu i nic nie zrobili. Tylko kradli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×