Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blood12

Monotonność w seksie jest nudna - macie jakieś pomysły?

Polecane posty

Gość blood12

Hej tak naprawdę ten post kieruję do kobiet aby podzieliły się swoimi doświadczeniami jak sprawiają swoim facetom nieziemską rozkosz w seksie. Jesteśmy małżeństwem od 10 lat a znamy się w sumie 16 lat i cały czas poszukujemy czegoś nowego nie wstydziny się niczego i siebie tym bardziej- próbowaliśmy już większość rzeczy przebieranki jakieś gry erotyczne - jeśli chodzi o sex to większość pozycji przerobiona, anal również i chciałbym usłyszeć jakieś porady od Was czego można jeszcze spróbować co sprawi mi nieziemską przyjemność żona oczekuje na jakieś nowe pomysły ode mnie co chciałbym żeby mi jeszcze zrobiła ... Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość blood12 napisał:

Hej tak naprawdę ten post kieruję do kobiet aby podzieliły się swoimi doświadczeniami jak sprawiają swoim facetom nieziemską rozkosz w seksie. Jesteśmy małżeństwem od 10 lat a znamy się w sumie 16 lat i cały czas poszukujemy czegoś nowego nie wstydziny się niczego i siebie tym bardziej- próbowaliśmy już większość rzeczy przebieranki jakieś gry erotyczne - jeśli chodzi o sex to większość pozycji przerobiona, anal również i chciałbym usłyszeć jakieś porady od Was czego można jeszcze spróbować co sprawi mi nieziemską przyjemność żona oczekuje na jakieś nowe pomysły ode mnie co chciałbym żeby mi jeszcze zrobiła ... Macie jakieś pomysły?

Niech zgwałci się straponem 😄 skoro myślisz tak jednostronnie 😛  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"żona oczekuje na jakieś nowe pomysły ode mnie co chciałbym żeby mi jeszcze zrobiła ... Macie jakieś pomysły?"

my mamy lepiej wiedzieć od Ciebie czego Ty chcesz?????

jeśli sam nie wiesz czego pragniesz, to proponuję półroczną przerwę w seksie. Później wszystko będzie Cię cieszyło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co robicie z żoną w łóżku nazywasz monotonnością?  Nieźle.

Niewyżyta ta Twoja kobieta. To może Ty zapytaj jej na co ma ochotę jeśli Ty już nie masz pomysłów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przed analem polej jej dziurę CYTRYNĄ :DDD palcem wprowadź trochę soku w dziurę, odczekaj 15 minut z dziury zrobi się jak cnotliwa dziureczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blood12

Po prostu kończą nam się pomysły i szukamy tutaj jakiś nowych inspiracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×