Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bicku

Wiele lat już nie byłem na żadnym koncercie imprezie dyskotece

Polecane posty

Gość Bicku

Na randki nigdy nie chodziłem,  na żadnej nigdy nie byłem.  Inni chodzili.  

Inni mieli dziewczyny,  za niektórymi same latały, ja nigdy.

Od wielu lat nie posiadam życia towarzyskiego,  znajomych więc nigdzie nie jeżdżę ani nie chodzę. 

Można powiedzieć,  że nie korzystam z życia,  nie jestem atrakcyjny, nie jestem wysoki,  nie jestem bogaty itd.

Taki mój los, że w zasadzie każda inna osoba coś tam ma. Ja planuje przygarnąć jakiegoś kundelka.  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Przestań płakać tylko zapieprzaj na siłownie + dieta i rób interwały. Po Twoim nicku wnioskuję, że uczęszczasz na siłownię. Ale może jesteś zalany jak wieloryb.

Zacznij robić ciężkie interwały, spal tkankę tłuszczową. Nawet nie wiesz ile zmienia aktywny tryb zycia na twarzy człowieka. Rysy buzi się zmieniają często na lepsze, hormony zaczynają buzować na właściwym poziomie, jesteś szczęśliwszy. Ale trzeba wstać z kanapy, no chyba ze jestes niepelnosprawny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
2 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Przestań płakać tylko zapieprzaj na siłownie + dieta i rób interwały. Po Twoim nicku wnioskuję, że uczęszczasz na siłownię. Ale może jesteś zalany jak wieloryb.

Zacznij robić ciężkie interwały, spal tkankę tłuszczową. Nawet nie wiesz ile zmienia aktywny tryb zycia na twarzy człowieka. Rysy buzi się zmieniają często na lepsze, hormony zaczynają buzować na właściwym poziomie, jesteś szczęśliwszy. Ale trzeba wstać z kanapy, no chyba ze jestes niepelnosprawny. 

Mam 43 cm teraz obwodu, nie muszę się odchudzać.,  cały czas trenuje na siłce.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
2 minuty temu, akimuszki napisał:

przegrałeś 🤦‍♂️ 

Nie wierzę w cuda że znajdę kobietę.  Chociaż jedną. Chętną by mnie poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Nie wierzę w cuda że znajdę kobietę.  Chociaż jedną. Chętną by mnie poznać.

Poszukaj w galeriach,  pod  szkołami, na imprezach z uczennicami, może jakaś się mocno przytuli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, akimuszki napisał:

Masz szanse jak kazdy.

Nie mam szans jak każdy,  dużo mniejsze niż przeciętny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapnij, ze tak  zostanie,
55 minut temu, Gość Bicku napisał:

Na randki nigdy nie chodziłem,  na żadnej nigdy nie byłem.  Inni chodzili.  

Inni mieli dziewczyny,  za niektórymi same latały, ja nigdy.

Od wielu lat nie posiadam życia towarzyskiego,  znajomych więc nigdzie nie jeżdżę ani nie chodzę. 

Można powiedzieć,  że nie korzystam z życia,  nie jestem atrakcyjny, nie jestem wysoki,  nie jestem bogaty itd.

Taki mój los, że w zasadzie każda inna osoba coś tam ma. Ja planuje przygarnąć jakiegoś kundelka.  

 

 

Bo jesteś cwelem poznańskim, pijak, bez roboty, na utrzymaniu matki. Oczywiście ty pracujesz, tylko  jaki robol ma tyle czasu na pisanie na forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrajacyWamDoRyja81
7 minut temu, Gość Kapnij, ze tak zostanie, napisał:

Bo jesteś cwelem poznańskim, pijak, bez roboty, na utrzymaniu matki. Oczywiście ty pracujesz, tylko  jaki robol ma tyle czasu na pisanie na forum? 

Nie zostanie tak cfeelu i tyle w temacie.Gowno mozecie mi zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrajacyWamDoRyja81
8 minut temu, Gość Kapnij, ze tak zostanie, napisał:

Bo jesteś cwelem poznańskim, pijak, bez roboty, na utrzymaniu matki. Oczywiście ty pracujesz, tylko  jaki robol ma tyle czasu na pisanie na forum? 

Jestes glupim i naiwnym smieciem jak zreszta wy wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
41 minut temu, Gość SrajacyWamDoRyja81 napisał:

Jestes glupim i naiwnym smieciem jak zreszta wy wszyscy...

Naiwny to ty jesteś, bo liczysz na poznanie kobiety. Niech matka ciebie z chałupy wypieprzy,  wtedy przestaniesz tu jęczeć a weźmiesz się za robotę ułomnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×