Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goska

Owulacja?

Polecane posty

Gość Goska

Hej kobiety 🙂 otóż chciałabym Wam. Opowiedzieć o swoim,, problemie ". Mija 4 miesiąc odkad staramy się z facetem o dziecko. W poprzednim cyklu kupiłam testy owu z allegro i robiłam je codziennie od 1 dc. Jednak nigdy kreski nie były identyczne. Wpadłam w panikę, że mam cykle bez owulacyjne w tym cyklu także kupiłam testy, ale te,, lepsze " z apteki DOMOWE LABORATORIUM. W poniedziałek wyszedł pozytywny, dwie kreski ciemne, identyko, więc myślałam, że owu tuż tuż i przystapilismy do działań. 😄 dziś jest niedziela, mój 17 dzień cyklu a ja zauważylam ciągnąć się przezroczysty śluz, jakby płodny. Dodatkowo klucie w jajnikach. Czyżby teraz dopiero doszło do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Moim skromnym zdaniem do zajścia w ciąże dobre jest mierzenie temperatury. Jako metoda anty to nigdy w życiu, ale w drugą stronę jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Jak możesz to zainwestuj w cyklotester myway, ja bez niego starałam się 5 cykli, kupiłam i w następnym już byłam w ciąży. Dokładny, precyzyjny no i wiarygodny, teraz po ciążach mam go jako uzupełnienie antykoncepcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×