Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rogaty

Podnieca mnie cuckold

Polecane posty

Gość Rogaty

Jestem z dziewczyną od roku. Nigdy do tej pory nie rozmawialiśmy o byłych (ona jest moją pierwszą), ale w ten weekend po paru drinkach oraz po moich długich zapytaniach powiedziała mi o swoim. Gdy mi o nim opowiedziała strasznie spadło mi ego, koleś ponoć był wielki (mówiła ze miał ponad 190cm, ja jestem średniego wzrostu 174cm) i dobrze zbudowany, w sensie muskularny. Gdy zacząłem ją wypytywać jaki był w łóżku (wiem to głupie) strasznie się wkurzyla, ale powiedziała w końcu że "inny". Nie wiem co to znaczyło. Ale od tej pory wyobrażam sobie ich razem, że ja podnosi, r&*cha ją jak chce i gdzie chce, a mnie to strasznie podnieca. Czy to jest gejowskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja myślę że to całkiem normalne. Dużo facetów ma takie fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna
11 godzin temu, Gość Rogaty napisał:

Jestem z dziewczyną od roku. Nigdy do tej pory nie rozmawialiśmy o byłych (ona jest moją pierwszą), ale w ten weekend po paru drinkach oraz po moich długich zapytaniach powiedziała mi o swoim. Gdy mi o nim opowiedziała strasznie spadło mi ego, koleś ponoć był wielki (mówiła ze miał ponad 190cm, ja jestem średniego wzrostu 174cm) i dobrze zbudowany, w sensie muskularny. Gdy zacząłem ją wypytywać jaki był w łóżku (wiem to głupie) strasznie się wkurzyla, ale powiedziała w końcu że "inny". Nie wiem co to znaczyło. Ale od tej pory wyobrażam sobie ich razem, że ja podnosi, r&*cha ją jak chce i gdzie chce, a mnie to strasznie podnieca. Czy to jest gejowskie?

Hej inny w lozku znaczy lepszy :) mowila jkaieog mial czlonka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika

no dla mnie to p*...e, ale dużo facetów tak ma i nie jest to najgorszy z fetyszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogaty
10 godzin temu, Gość Inna napisał:

Hej inny w lozku znaczy lepszy 🙂 mowila jkaieog mial czlonka ?

Nie mówiła, ale wczoraj znalazłem jego zdjęcia na jej laptopie. Wygląda na dużo większego od mojego. To źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×