Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość slonko

fotowoltaika

Polecane posty

Gość slonko

Witam poszukuje informacji o firmie Columbus energy czy komuś z,was ta firma montowala panele fotowoltaiczne czy byliście zadowoleni czy to się opłaca mysle nad montażem tych paneli ze względu na wysokie rachunki za energie ale chce zasięgnąć porady osób które takie panele posiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikowaaa

My mamy podobną sytuację, wysokie rachunki i chęć zaoszczędzenia nami motywuje... A z firm to znajomym montowała PGM Fotowoltaika i polecali nam tę firmę właśnie. Jak się zdecydujemy, a myślę, że tak, to oni nam będą robić bo znajomi przetestowali u siebie ich usługi i zachwalali nam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Ja zgłosiłem się do firmy PV Projekt która została mi polecona przez znajomych. Jakość usługi i ogólnie kontakt z Panami na najwyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala44

My zdecydujemy się prawdopodobnie na firmę PGM Fotowoltaika, będziemy się umawiać na bezpłatny audyt fotowoltaiczny, a potem jeszcze postaramy się o dotację na fotowoltaikę. Skoro można część pieniędzy w ten sposób zdobyć, to czemu nie? Tym bardziej że z tego co wiem, to ta firma  w tym mocno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić FG Energy. Cała współpraca przebiegła bezproblemowo i ominęła mnie cała papierkowa robota związana z wniosek o dotacje na panele, ponieważ mój doradca pomógł mi wypełnić wszelkie formalności, firma załatwiła wszystko za mnie. Kosztorys dotarł po 2 dniach i byłam z niego zadowolona. Instalacja szybko przebiegła, a panele nadal działają bez żadnego problemu. Jeśli ktoś szuka dobrej firmy to zdecydowanie mogę polecić FG Energy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×