Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blanka11

Preejakulat

Polecane posty

4 dni temu uprawialam seks ze swoim chłopakiem 

Z takiej racji że ja bardzo się boję ciąży wchodzi we mnie na max2  minuty ale ostatnio naczytalam się w necie o preejakulacie  wiem że u niektórych są plemniki które mogą dotrzeć do komórki jajowej ale jest ich podobno zazwyczaj za mało 

Napewno we mnie nie doszedł bo wyciąga tak 7 minut przed I woli dokończyć ręką dla pewności 

Ale znowu spóźnia mi sie okres teraz niby tylko 1 dzień ale bardzo się denerwuje (ostatnio 17 dni) 

Tego dnia upraialismy seks 2 razy (1 dwie godziny przed drugim )I boję się że jakias minimalna ilość plemników mogła zostać mimo że na skórze podobno umierają niemal odrazu 

Mimo wszystko i mimo tego że mój chłopak zapewnia mnie że nic nie bylo I że mogę być spokojna ja panikuje bo jestem za młoda na dziecko i te sprawy  

Co sądzicie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Droga Blanko. Gdy jesteś podniecona, to jak z pewnością zauważyłaś, Twoja pochwa nawilża się, której zadaniem jest aby członek wchodził bez problemu. To samo dzieje się u mężczyzny. W czasie podniecenia wydziela się preejakulat, który służy identycznie do tego samego (czyli nawilżenia). Jak już z pewnością zdążyłaś się dowiedzieć, że znajdują się w nim plemniki. Pamiętaj, że nie ważne ile mężczyzna je wytworzy, komórkę jajową zapładnia tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najwazniejsze, ze antykoncepcji nie stosujecie bo inaczej pieklo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zacząć stosować antykoncepcję, radziłabym wybrać się do ginekologa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×