Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasta

Mąż po 6 latach małżeństwa po obudzeniu patrzy mi godzinę jak śpie/ zakochany od zawsze

Polecane posty

Gość jasta

Witam mój mąż jest nadal zakochany we mnie i patrzy na mnie tak jak w pierwszych dniach poznania, gdy ja jeszcze śpie to widzę że patrzy na mnie długo i muska mnie, to takie dziwne bo wszystkie kolezanki mi mówią jakich to mają złych mężów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaraz zazdrosnice beda mowily ze za 20 lat juz tak nie bedziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Ja tam mężem nie fascynowałabym się tak tylko Twoimi zdolnościami, bo ty podczas snu widzisz jak on na Ciebie patrzy to jest dopiero coś. Gratuluję zdolności, co jeszcze potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak spisz to widzisz? Masz zdolności których nie posiada 7,6 mld na kuli ziemskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej zbok. Jest taki fetysz z bzykaniem śpiącej laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaraz zazdrosnice beda mowily ze za 20 lat juz tak nie bedziesz miała

Dlaczego od razu zazdrośnice? Może po prostu realistki? Ale niech dziewczyna się cieszy tym, co ma. Po prostu, niech żyje chwilą a co przyniesie przyszłość, to się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonaW

Ja i moj maz jestesmy razem 16 lat, prawie 12 po slubie. 10letnie dziecko. mamy po 39 lat. 

codziennie calusjmey sie, przytulamy, slowa kocham Cie tez czesto padaja, na spacery chodzimy przewaznie za reke.  jak zdarzy sie, ze nie widzimy sie dluzej niz 2-3 dni  np wyjazdy sluzbowe, to tesknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie liczy ci zmarszczki i myśli "kurde, ona sie jednak starzeje". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Mizo napisał:

Dlaczego od razu zazdrośnice? Może po prostu realistki? Ale niech dziewczyna się cieszy tym, co ma. Po prostu, niech żyje chwilą a co przyniesie przyszłość, to się okaże...

HAHA no nie kazdy zyje w twoim smutnym swiecie 😄 Zawsze znajdzie sie taka, ze jak ona ma zle to inne tez na pewno 😄  ALBOWIEM POWIADAM WAM JEST OK CIESZ SIE BO SIE OKAZE ⚡⚡⚡⛈️🤣 Nostradamus!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

HAHA no nie kazdy zyje w twoim smutnym swiecie 😄 Zawsze znajdzie sie taka, ze jak ona ma zle to inne tez na pewno 😄  ALBOWIEM POWIADAM WAM JEST OK CIESZ SIE BO SIE OKAZE ⚡⚡⚡⛈️🤣 Nostradamus!!!!!!!!!!!!!!

Ja nie mam źle, mówię to wszystko na podstawie tego, co obserwuje. Chociaż oczywiście to są uogólnienia i każda historia to odrębny temat. A ta ironia zupełnie niepotrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co powiesz o miłości i namiętności po 30 latach małżeństwa?:)Takich par jest więcej w realu, tylko na Kafeterii -im gorzej, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość jasta napisał:

Witam mój mąż jest nadal zakochany we mnie i patrzy na mnie tak jak w pierwszych dniach poznania, gdy ja jeszcze śpie to widzę że patrzy na mnie długo i muska mnie, to takie dziwne bo wszystkie kolezanki mi mówią jakich to mają złych mężów 

Widzisz jak śpisz? Niesamowita zdolność,  powinnaś to jakoś wykorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym sie bała... ty śpisz..on stoi nad Tobą,patrzy, myśli, muska... typowy wątek o psychopatach w różnych trillerach 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zajebista sprawa widzieć mając zamknięte powieki. Zazdroszczę ci bardziej niż tego męża. Gdybym to też miała to w ogóle bym oczu nie otwierała. Nie potrzebowała bym okularów przeciwsłonecznych. W pracy bym sobie pracowała z zamkniętymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość jasta napisał:

Witam mój mąż jest nadal zakochany we mnie i patrzy na mnie tak jak w pierwszych dniach poznania, gdy ja jeszcze śpie to widzę że patrzy na mnie długo i muska mnie, to takie dziwne bo wszystkie kolezanki mi mówią jakich to mają złych mężów 

zupełnie jak mój pies 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość jasta napisał:

Witam mój mąż jest nadal zakochany we mnie i patrzy na mnie tak jak w pierwszych dniach poznania, gdy ja jeszcze śpie to widzę że patrzy na mnie długo i muska mnie, to takie dziwne bo wszystkie kolezanki mi mówią jakich to mają złych mężów 

a poza tym wszystko z nim w porządku? jakieś to dziwaczne i pi*dowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bajki Grażyny

"jak śpię to widzę co robi mój mąż"

byś się chociaż wysiliła z tymi bzdurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja bym sie bała... ty śpisz..on stoi nad Tobą,patrzy, myśli, muska... typowy wątek o psychopatach w różnych trillerach 🤣

A ona w dodatku śpi i to wszystko widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×