Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Koleżanka mówi że nie powinnam być mamą jeśli nie chcę poświęcić tych elementów mojego stylu zycia

Polecane posty

Gość gosc
8 godzin temu, Gość Lola napisał:

Społeczeństwo woli patrzeć na ładne osoby. Dosrywaja im na każdym kroku typu jak ładna to głupia,  jak ładna to dzieckiem się źle zajmuje. Ale jednak ludzie częściej patrzą na ładnych niż na brzydkich. A najgorzej jak idzie taka baba z tłustym wlosami z mezem i mówi do niego 'ty pa jakie szpile, jak na szczudlach' ble ble ble a on 'aha'. A ja widzę jak pożera mnie wzrokiem...

a ona przeciez jest ubrana wygodnie :LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goźć
10 minut temu, Gość Lola napisał:

Społeczeństwo woli patrzeć na ładne osoby. Dosrywaja im na każdym kroku typu jak ładna to głupia,  jak ładna to dzieckiem się źle zajmuje. Ale jednak ludzie częściej patrzą na ładnych niż na brzydkich. A najgorzej jak idzie taka baba z tłustym wlosami z mezem i mówi do niego 'ty pa jakie szpile, jak na szczudlach' ble ble ble a on 'aha'. A ja widzę jak pożera mnie wzrokiem...

Lecz się pustakU

liczy się by dziecko.było. najedozne i czyste a nie jak mamusia. wygląda. I prawdziwy facet. Poszedł by do kobiety która. Jest dobra matka. A nie plastikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
5 minut temu, Gość Goźć napisał:

Lecz się pustakU

liczy się by dziecko.było. najedozne i czyste a nie jak mamusia. wygląda. I prawdziwy facet. Poszedł by do kobiety która. Jest dobra matka. A nie plastikiem.

Idź umyj włosy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Lola napisał:

Społeczeństwo woli patrzeć na ładne osoby. Dosrywaja im na każdym kroku typu jak ładna to głupia,  jak ładna to dzieckiem się źle zajmuje. Ale jednak ludzie częściej patrzą na ładnych niż na brzydkich. A najgorzej jak idzie taka baba z tłustym wlosami z mezem i mówi do niego 'ty pa jakie szpile, jak na szczudlach' ble ble ble a on 'aha'. A ja widzę jak pożera mnie wzrokiem...

Tłuste włosy wyglądają okropnie bez względu na to czy kobieta jest w szpilkach czy też nie.  Inna sprawa, że czasami te obcasy wyglądają śmiesznie np na Starym Mieście w Warszawie - chodzą czasami bidulka po tych kocich łbach i tylko nóżki im się wykrzywiają w różne strony.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No to super, że masz taka rodzinę, że możesz nadal być piękna i się dobrze czuć. Z czym koleżanka ma problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×