Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duża

Podniecają mnie mniejsi faceci

Polecane posty

Gość Herkules
Dnia 21.08.2019 o 17:38, Gość Duża napisał:

No nie, to raczej niemożliwe dla kobiety osiągnąć taki rozmiar :)

Ćwiczę siłowo, ponieważ w ten sposób spala się najwięcej kalorii, a ja mam skłonności do przybierania na wadze ( przyznaję się - lubię jeść :) ).

A ile masz wzrostu? :)

Szpilki nie służą do dodawania sobie centymetrów, tylko do uwidaczniania nóg :)

Co mam zrobić żeby udowodnić ci że jestem kobietą?

Z witamina S i T dalabys rade 43 spokojnie.Tylko uwazaj dupsko boli jak cholera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
5 godzin temu, Gość Herkules napisał:

Z witamina S i T dalabys rade 43 spokojnie.Tylko uwazaj dupsko boli jak cholera 

Jeśli dobrze rozumiem to chodzi ci o sterydy? Nie zamierzam w to wchodzić, bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość 123 napisał:

Bardzo fajnie wyglądasz będąc taka wysoka

Chciałbym być wyższy bo czuje się jakby coś było ze mną nie tak i ogólnie z tego co zauważyłem to nie znajdę żadnej dziewczyny przez mój wzrost i czuje się też trochę gorzej przez to bo widziałem też tu na kafeterii wpisy że niski chłopak powinien zawszę być same i takie różne podobne wpisy :(

 

Bonaparte mial 156cm.. kobiety za nim sikaly..to nie o wzrost chodzi ale o charyzme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bonaparte mial 156cm.. kobiety za nim sikaly..to nie o wzrost chodzi ale o charyzme..

Z tego co pamiętam, to Napoleon Bonaparte miał mniej więcej 170cm, co było konkretnym wzrostem w jego czasach 🙂

ale zgodzę się - chodzi o charyzmę i "to coś", czego nie potrafię opisać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Duża napisał:

Z tego co pamiętam, to Napoleon Bonaparte miał mniej więcej 170cm, co było konkretnym wzrostem w jego czasach 🙂

ale zgodzę się - chodzi o charyzmę i "to coś", czego nie potrafię opisać 🙂

Masz racje. 168. Pomylilam chyba z Lesmianem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Masz racje. 168. Pomylilam chyba z Lesmianem...

W porządku, miło że potrafisz przyznać się do błędu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża

Podbijam temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
9 godzin temu, Gość Herkules napisał:

Z witamina S i T dalabys rade 43 spokojnie.Tylko uwazaj dupsko boli jak cholera 

No nie wiem ty mi powiedz.Zreszta  sama piszesz ze lubisz pakowac.Moze popakujemy Razem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
6 minut temu, Gość Herkules napisał:

No nie wiem ty mi powiedz.Zreszta  sama piszesz ze lubisz pakowac.Moze popakujemy Razem???

Haha, może.

Ale proszę cię, żadnych sterydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
4 minuty temu, Gość Duża napisał:

Haha, może.

Ale proszę cię, żadnych sterydów.

Nie boj nic,na sucho wszystko,zaintrygowalo mnie ze taka kobitka jak ty ma pociag do miniejszych facetow takie zjawisko jest rzadsze o przelatujacej komety.Mozesz mi powiedziec jak to sie obijawilo???kiedy zdalas sobie sprawe o tym???Ja mam 178 waga 85-90, W bicepsie 42?co myslisz o moich liczbach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Jak to jest z tym podnieceniem co do mniejszych facetów?  

To bardziej jakieś matczyne uczucie,  chęć opieki czy rzeczywisty pociąg fizyczny?  Czy jeszcze coś innego...

Wiesz,  prawie zawsze kobiety chcą większych od siebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules

Sorry za bledy nie zwracam uwagi na to jak pisze bo chce szybko odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Jak to jest z tym podnieceniem co do mniejszych facetów?  

To bardziej jakieś matczyne uczucie,  chęć opieki czy rzeczywisty pociąg fizyczny?  Czy jeszcze coś innego...

Wiesz,  prawie zawsze kobiety chcą większych od siebie... 

Ciężko to zdefiniować. Jednocześnie chęć opieki i pociąg fizyczny. Lubię takich niewinnych, nieśmiałych chłopców.

Ale tak, czuje do nich pociąg fizyczny, podnieca mnie to że są ode mnie mniejsi, słabsi i muszą się mnie słuchać.

Wiem jak głupio to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
3 minuty temu, Gość Herkules napisał:

Nie boj nic,na sucho wszystko,zaintrygowalo mnie ze taka kobitka jak ty ma pociag do miniejszych facetow takie zjawisko jest rzadsze o przelatujacej komety.Mozesz mi powiedziec jak to sie obijawilo???kiedy zdalas sobie sprawe o tym???Ja mam 178 waga 85-90, W bicepsie 42?co myslisz o moich liczbach?

Kawał z ciebie faceta 🙂

Kiedy sobie zdałam sprawę? Myślę że w liceum już się zaczęło, chociaż wtedy raczej nie spotykałam się z takimi chłopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
2 minuty temu, Gość Duża napisał:

Kawał z ciebie faceta 🙂

Kiedy sobie zdałam sprawę? Myślę że w liceum już się zaczęło, chociaż wtedy raczej nie spotykałam się z takimi chłopakami.

Bez przesady nie jestem typowym napakowanym osilkiem i sezonowcem robie to dla siebie.To co umowilabys sie z takim facetem jak ja???czy jednak jestem przy duzy jak dla ciebie.Chyba mnie krecisz tym co piszesz musisz byc wystrzalowa babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
Przed chwilą, Gość Herkules napisał:

Bez przesady nie jestem typowym napakowanym osilkiem i sezonowcem robie to dla siebie.To co umowilabys sie z takim facetem jak ja???czy jednak jestem przy duzy jak dla ciebie.Chyba mnie krecisz tym co piszesz musisz byc wystrzalowa babka.

Jesteś trochę za duży jak na moje standardy, ale jeśli byś miał miły charakter, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
1 minutę temu, Gość Duża napisał:

Jesteś trochę za duży jak na moje standardy, ale jeśli byś miał miły charakter, to czemu nie.

To jakie sa te twoje standardy???to schudne I przestane cwiczyc zeby miec z powrotem raczke jak kobieta.Dla takich kobiet warto się poswiecic.Cholera az mnie trzesie jak sobie pomysle jaka fajna dziewczyna musisz byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
1 minutę temu, Gość Herkules napisał:

To jakie sa te twoje standardy???to schudne I przestane cwiczyc zeby miec z powrotem raczke jak kobieta.Dla takich kobiet warto się poswiecic.Cholera az mnie trzesie jak sobie pomysle jaka fajna dziewczyna musisz byc.

Pisałam już gdzieś.

Co się tak napaliłeś, spokojnie. Już widzę że jesteś zbyt narwany, nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
5 minut temu, Gość Duża napisał:

Ciężko to zdefiniować. Jednocześnie chęć opieki i pociąg fizyczny. Lubię takich niewinnych, nieśmiałych chłopców.

Ale tak, czuje do nich pociąg fizyczny, podnieca mnie to że są ode mnie mniejsi, słabsi i muszą się mnie słuchać.

Wiem jak głupio to brzmi.

Dość wysublimowane gusta masz,  w sumie nie każdy musi mieć takie same. I dobrze że to taka mieszanka fizyczności i duchowości bo to zdrowe połączenie.  

Ale znając życie to spotkasz na swojej drodze dwumetrowego byczka, który się tobą zaopiekuje i będziecie mieli duże dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
1 minutę temu, Gość Duża napisał:

Pisałam już gdzieś.

Co się tak napaliłeś, spokojnie. Już widzę że jesteś zbyt narwany, nie podoba mi się to.

Nie rozumiem skad te twoje oburzenie mezczyzna interesuje sie kobieta to chyba normalne.Nic nie poradze ze taki jestem zawsze bylem bezposredni w kontaktach z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
3 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Dość wysublimowane gusta masz,  w sumie nie każdy musi mieć takie same. I dobrze że to taka mieszanka fizyczności i duchowości bo to zdrowe połączenie.  

Ale znając życie to spotkasz na swojej drodze dwumetrowego byczka, który się tobą zaopiekuje i będziecie mieli duże dzieci...

Mieszanka duchowości i fizyczności?

Haha, tak mi źle życzysz? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
2 minuty temu, Gość Herkules napisał:

Nie rozumiem skad te twoje oburzenie mezczyzna interesuje sie kobieta to chyba normalne.Nic nie poradze ze taki jestem zawsze bylem bezposredni w kontaktach z innymi.

Ja tylko mówię, że mi się to nie podoba, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
1 minutę temu, Gość Duża napisał:

Ja tylko mówię, że mi się to nie podoba, przykro mi.

To powiedz mi co ci sie podoba w "menach" ?Powsciagliwosc?typ charakteru stonowany czy taki bardziej dziki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Duża napisał:

Ja tylko mówię, że mi się to nie podoba, przykro mi.

babochłop już próbuje dominować, mam ochote wziąć pałke teleskopową i zdzielić ją po klacie tam gdzie cycki powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Duża napisał:

Mieszanka duchowości i fizyczności?

Haha, tak mi źle życzysz? 😄

Dlaczego źle?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
1 minutę temu, Gość Herkules napisał:

To powiedz mi co ci sie podoba w "menach" ?Powsciagliwosc?typ charakteru stonowany czy taki bardziej dziki?

Tak, powściągliwość, pohamowanie, stonowany charakter.

1 minutę temu, Gość gosc napisał:

babochłop już próbuje dominować, mam ochote wziąć pałke teleskopową i zdzielić ją po klacie tam gdzie cycki powinny być

Zachowaj tę uwagę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

Dlaczego źle?  

No z tym dwumetrowym byczkiem. Ja tu pisze czego bym chciała a ty mi wyjeżdżasz z czymś zupełnie przeciwnym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża
1 minutę temu, Gość Duża napisał:

No z tym dwumetrowym byczkiem. Ja tu pisze czego bym chciała a ty mi wyjeżdżasz z czymś zupełnie przeciwnym 🙂

Pomijając już fakt że nasze potencjalne dzieci byłyby chyba naprawdę wielkie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Duża napisał:

Zachowaj tę uwagę dla siebie.

nie zachowam su'ko i klękaj do penta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
7 minut temu, Gość gosc napisał:

babochłop już próbuje dominować, mam ochote wziąć pałke teleskopową i zdzielić ją po klacie tam gdzie cycki powinny być

Dlaczego jesteś taki nie miły? przecież Duża bardzo ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×