Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka

Zakochałam się w f acecie 60letnim

Polecane posty

Gość Anulka

Mam 40 lat, meza, dzieci i zakochalam się w faceci starszym o 20 lat.Mam już dosc bycia matka Polka i przykladna żoną,  która jest na zawołanie meza na każdym kroku.On jest rozwiedziony.Moze któraś z Was miała taką sytuację? Doradzcie coś, ale proszę bez krytyki bo to do niczego nie jest mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A on jeszcze może? Czy tylko kupuje ci ...enki kremówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka
17 minut temu, Gość Gość napisał:

A on jeszcze może? Czy tylko kupuje ci ...enki kremówki?

Właśnie,ze moze az się zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli nie jesteś taką pospolitą qrwą interesowną, tylko wyjątkową qrwą z zamiłowania i przekonania? - bo on nie dokłada do ciebie w pieniądzu i prezentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
1 minutę temu, Gość Anulka napisał:

Właśnie,ze moze az się zdziwiłam.

 Skoro już cię rypie to zostaw męża w spokoju.Załatw to  honorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona31
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czyli nie jesteś taką pospolitą qrwą interesowną, tylko wyjątkową qrwą z zamiłowania i przekonania? - bo on nie dokłada do ciebie w pieniądzu i prezentach?

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha idę majty przebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka
9 minut temu, Gość Ona31 napisał:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha idę majty przebrać

Miałaś taką sytuację?Jeżeli nie to po co zęby suszysz i się produkujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesjasz

Masz dziewczyno rację,skoro jest Ci z tym facetem dobrze to korzystaj ile wejdzie.Olej to co piszą tu ...i i ...ki.Jestem dojrzalym facetem i wiem ci to nuda w związku i wieczne oszczędności i wymówki.Nie jeden 60 cio latek jest leprzy od 40 to latka i to we wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Anulka napisał:

Miałaś taką sytuację?

Normalni, przyzwoici ludzie nie mają takich sytuacji. Wbrew pozorom, qrew pospolitych prostych mało jest na świecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Mesjasz napisał:

Masz dziewczyno rację,skoro jest Ci z tym facetem dobrze to korzystaj ile wejdzie.Olej to co piszą tu ...i i ...ki.Jestem dojrzalym facetem i wiem ci to nuda w związku i wieczne oszczędności i wymówki.Nie jeden 60 cio latek jest leprzy od 40 to latka i to we wszystkim....

Gość Mesjasz   -> a podagra już nie dokucza? A jak tam z prostatą? Nadal prosta? - czy pokrzywiona jak twoje poglądy erotyczne? Pampers ci sie chyba przekrzywił, bo aż tu daje skisłym moczem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka
18 minut temu, Gość Mesjasz napisał:

Masz dziewczyno rację,skoro jest Ci z tym facetem dobrze to korzystaj ile wejdzie.Olej to co piszą tu ...i i ...ki.Jestem dojrzalym facetem i wiem ci to nuda w związku i wieczne oszczędności i wymówki.Nie jeden 60 cio latek jest leprzy od 40 to latka i to we wszystkim....

Dziękuję Ci za tą odpowiedź.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psssssst
21 minut temu, Gość Mesjasz napisał:

Masz dziewczyno rację,skoro jest Ci z tym facetem dobrze to korzystaj ile wejdzie.Olej to co piszą tu ...i i ...ki.Jestem dojrzalym facetem i wiem ci to nuda w związku i wieczne oszczędności i wymówki.Nie jeden 60 cio latek jest leprzy od 40 to latka i to we wszystkim....

Mesjasz, dobrze się czujesz.? 

Skoro jesteś taki dobry we wszystkim, to dlaczego rozwiedziony? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość111

Jeszcze ci to bokiem wyjdzie. Nawija makaron na uszy, słodzi, bo za free rypanko. Dużo zrobi, zebyś mu nie umknęła Jak się znudzisz kopnie w du...ę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Psssssst napisał:

Skoro jesteś taki dobry we wszystkim, to dlaczego rozwiedziony? 

Bo on jest nie tylko dobry. On jest najlepszy (a właściwie był)!! W łajdaczeniu się.... podobnie jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka

Widzę,ze tu sami mądrzy, święci i bez grzechu piszą.Nic nie macie za uszami?Pewnie do nieba z butami pojdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

A co nas obchodzi, ze chcesz ssać ku,...sa starego pryka. Nikt ci nie broni. Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesjasz

Ale ja nie jestem rozwiedziony.......i nie mam 60 lat...napisałem że jestem dojrzałym facetem,czytajcie a nie domyślajcie się.......jesteście chyba zdesperowanymi 40 to latkami którzy nie wiele mogą albo nie mają wcale kobiet i zazdrościcie że dziewczynie odpowiada facet 20 lat starszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Anulka napisał:

Pewnie do nieba z butami pojdziecie.

A twoje buty do nieba pójdą same. Bez ciebie.  Dlaczego? Ze wstydu - że je taka qewa bezwstydna na swoich nogach nosiła. I mimo że będą śmierdziały moczem starego dziada i twoim śluzem - to odpuszczenie dostaną. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesjasz

ANULKA,popieram Cie w stu procentach.To są samotni desperaci którzy zagryzą się że to oni nie są na miejscu Twojego nowego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Mesjasz napisał:

Ale ja nie jestem rozwiedziony.......i nie mam 60 lat...napisałem że jestem dojrzałym facetem,czytajcie a nie domyślajcie się.......jesteście chyba zdesperowanymi 40 to latkami którzy nie wiele mogą albo nie mają wcale kobiet i zazdrościcie że dziewczynie odpowiada facet 20 lat starszy...

Że zacytuję klasyka: SPIEPRZAJ DZIADU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Nikt ci dobrze nie doradzi. Sama musisz to jakos przetrawic. Najgorsze to zrozumiec ze nie mozna zjesc ciastka I rowniczesnie go ciagle miec..Pewnie ze fajnie byc zakochana..ja juz nie mowie co bedzie za 10lat (bo za dziesiec lat swiat bedzie albo go nie bedzie), ale co bedzie jak juz sie wyprowadzisz od meza? Jak to bedzie bez tego nudnego bezpiecznego swiata? Jak ci sie bedzie zylo z k na co dzien? Nie bedziesz tesknila za mezem i waszymi przyzwyczajeniami? Jak k zapatruje sie na twoje dzieci? Beda mieszkac z wami czy zostana z mezem..? Pora takie przyziemne rzeczy przemyslec. Rozmawialas z k o waszym wspolnym zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Lola114 napisał:

Pora takie przyziemne rzeczy przemyslec. Rozmawialas z k o waszym wspolnym zyciu?

A po co? K o takich rzeczach nie myślą. K potem tylko się dziwią i mają "pretensje". Podobnie jak Q...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead
1 godzinę temu, Gość Mesjasz napisał:

Masz dziewczyno rację,skoro jest Ci z tym facetem dobrze to korzystaj ile wejdzie.Olej to co piszą tu ...i i ...ki.Jestem dojrzalym facetem i wiem ci to nuda w związku i wieczne oszczędności i wymówki.Nie jeden 60 cio latek jest leprzy od 40 to latka i to we wszystkim....

Chyba w sraniu na odleglosc.60 to juz pruchno i wiek poborowy.Moze jeszcze powiesz ze sa lepsi od 20 albo 30latkow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesjasz

....oczywiście że lepsi...bo mają mózg a nie jak ty...żel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead
2 minuty temu, Gość Mesjasz napisał:

....oczywiście że lepsi...bo mają mózg a nie jak ty...żel...

Tak se tłumacz.Chyba sam w to nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój mąz 60-latek to prawdziwe próchno. Zrobił się obleśny, zaniedbany, nie można ściągnąc z niego gaci do prania. Fuuuu...już dawno odstawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka
5 minut temu, Gość Mesjasz napisał:

....oczywiście że lepsi...bo mają mózg a nie jak ty...żel...

Bardzo dobrze napisałeś.Jeszcze o napompowanych sterydami mięśniach zapomniales.Nie chce mi się tu pisać, bo za dużo mądrych tu się pojawiło.Dziękuję Ci Mesjasz.Uciekam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead
6 minut temu, Gość Anulka napisał:

Bardzo dobrze napisałeś.Jeszcze o napompowanych sterydami mięśniach zapomniales.Nie chce mi się tu pisać, bo za dużo mądrych tu się pojawiło.Dziękuję Ci Mesjasz.Uciekam stąd.

Myslisz ze jak sie wali sterydy to miesnie sie same pompuja widac ze jestes kobietka o rozumku kubusa puchatka.Zmien papersa swojemu dziadkowi i zawczasu zamow boeinga viagry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddy

Ale qrwisko 😄

Omg... rypac sie z dziadkiem to trzeba miec leb roz...y...

W sumie lepsze to niz sex z psem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgoschosc

Hahahaha piona ziomal. Jeblem z łóżka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×