Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka

Zakochałam się w f acecie 60letnim

Polecane posty

Gość Gość

Straszna desperacja, żeby choć autorka 50 miała... to moze mozna oko przymknąć.  60 latek to raczej z viagrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

60 latek trąci już stęchlizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile lat mają ci co się wypowiadają o 60 latkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zakochalas się, ok, to piękne uczucie, ale co dalej? Czy dopuszczasz myśl o rozstaniu z mężem, rozbiciu rodziny dla tego faceta? Ja kiedyś tak mialam, zakochalam się w facecie, który zauroczony mną od jakiegoś czasu nalegal na rozmowę, komplementowal, adorowal. Wpadlam po uszy, przez chwilę świat nie istniał, ale nie mogłam w to wejść. Też był starszy, z 12 lat, przystojny, kulturalny, romantyczny, ale ja przysiegalam innemu...Taką walkę wewnętrzną toczylam jakiś czas, ostatecznie zdecydowanie ucielam znajomość. Zakochanie, zauroczenie, wszystko dla ludzi, ale kiedy ma się rodzinę, męża, dzieci, trzeba być odpowiedzialnym i  kierować się rozumem. Uważaj autorko żebyś nie zaszla za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka

Starszy facet nie znaczy gorszy.Też miałam starszego o 22 lata.Był cudowny w łóżku, wiedział co kobieta potrzebuje.Prawdziwy kochanek.Niestety wszystko się skończyło bo musiałam wyjechać.Dziewczyno jak jest fajny trzymaj i nie puszczaj.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkosz

Zdrady nie pochwalam ,ale to jej sumienie ,więc nic mi do tego . Trzeba sobie zadać pytanie ,jakiego spodziewasz się finiszu ? 1) mieć kochanka i taki układ trzymać ? On byłby od robienia ,mówienia ,słuchania tego czego nie chce mąż ? 2) mieć kochanka docelowo do rozwodu itd? A co ten kochanek na to ? Co mu pasuje ,jakie plany ? Rozbić swoją rodzinę łatwo ,ale realia życia po tym są trudne i wcale nie takie różowe jak teraz to widzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur
Przed chwilą, Gość Pajkosz napisał:

Zdrady nie pochwalam ,ale to jej sumienie ,więc nic mi do tego . Trzeba sobie zadać pytanie ,jakiego spodziewasz się finiszu ? 1) mieć kochanka i taki układ trzymać ? On byłby od robienia ,mówienia ,słuchania tego czego nie chce mąż ? 2) mieć kochanka docelowo do rozwodu itd? A co ten kochanek na to ? Co mu pasuje ,jakie plany ? Rozbić swoją rodzinę łatwo ,ale realia życia po tym są trudne i wcale nie takie różowe jak teraz to widzisz .

To provo mojego kaczorka😋.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Kaczorku chodź lepiej podziobać ullla grrrrr😋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@
Dnia 20.08.2019 o 20:53, Gość Mesjasz napisał:

Masz dziewczyno rację,skoro jest Ci z tym facetem dobrze to korzystaj ile wejdzie.Olej to co piszą tu ...i i ...ki.Jestem dojrzalym facetem i wiem ci to nuda w związku i wieczne oszczędności i wymówki.Nie jeden 60 cio latek jest leprzy od 40 to latka i to we wszystkim....

Zgadzam się ze wszystkim. Nigdy nie chciałabym mieć ani równolatka ani tym bardziej młodszego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×