Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123

Ile płacicie opiekunkom dzieci?

Polecane posty

Gość Gość

Ja bym w życiu nie zatrudniała żadnej ukrainki do opieki nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Maj

Kobiety uważajcie kogo wpuszczacie do domu... Opiekunki widza więcej niż myślicie 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

No właśnie ja bym ukrainki nie chciała tylko jakąś z zamieszkaniem co pomoże w sprzątaniu i gotowaniu i zajmie się dzieckiem. Najlepiej jakby po angielsku mówiła. Tylko nie wiem gdzie znaleźć. Wszędzie ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

15 zl za godzine, miasto 100 tys mieszkancow. Dziewczyna przychodzi dwa/trzy razy w tygodniu ma 3-4 godziny. Ja nie wiem skad wy macie te nianie po 10 zl za godzine, szukajac niani zadna pani nie miala takiej stawki, a rozmawialam z sześcioma... tylko jedna chciala 13 zl za godzine, ale byla jakas dziwna, cos mi w tej kobiecie nie pasowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

Wydaje mi się że 10zł to wsi ok, w mieście więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem autorka przedostatniego posta, ktora ma nianie za 15 zl/godz. Doprecyzuje ze mieszkam pod miastem 100 tysiecznym, na wsi (3 km do tego miasta), osiedle deweloperskie na wsi. Niania jest z mojej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja od sąsiadki sie dowiedziałam, że u nas małe miasto pod Warszawą 2500 zł za miesiąc - 9 godzin dziennie, bez weekendów oczywiście. Pytałam bo i ja niedługo bede szukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita

Wstyd to krasc. Jezeli jakas pani bylaby chetna byc z moim dzieckiem za 10 zl/godzine to co w tym zlego? Mam jej na sile proponowac wiecej? Czasem sasiadka chce sobie dorobic, albo jakas emerytka. Jak kupujesz chleb za 5 zl to tez mowisz ze wstyd za tyle kupowac i proponujesz piekarzowi 10 zl? Jak mozna zaplacic mniej niz wiecej to czemu nie.. nie zawsze oznacza to zla usluge. Poza tym sa rozne "dodatki": moja kolezanka placila niani 10 zl/h, ale niania zawsze jak przychodziła to miala podana pyszna kawke z ekspresu, obiad jadla w tym domu i byla najczesciej po pracy odwozona przez mame dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

NaughtyBitch, no sa dzieci z ktorymi i za 30 zl bym nie zostala jako opiekunka, coz ci moge na to poradzic. Dobrze ze dostrzegasz ze za opieke nad twoim nalezy zaplacic wiecej niz wspomniana w postach kwota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Skąd wy bierzecie takie stawki? Ja w Krakowie place ukraince 7 zł za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc

Seriiiooo? 7 zl? U mnie (miasto 80 tys mieszkancow) nawet Ukrainki biora po 10-12 zl za godzinę, Polki po 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

20/pl godzina. Niania przyprowadza dzieci ze żłobka i przedszkola - 2 h dziennie. Przedszkolanka, pracuje do 15, po pracy ogarnia moje dzieciaki. Super kobietka. Warszawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wyobrażam sobie ukrainki która by 10 złotych albo więcej zażądała bo od razu by ją pogonili

Ja polce tyle place 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka

Ale jest różnica jak jej płacisz 20zł za 2h a jak ma cały etat. Moja sama powiedziałą, że chce 10zł za godzinę. Umówiłyśmy że 10zł, a jak w tym czasie zajmie się też sprzątaniem, np jak dziecko śpi to jej dopłacam 10zł za godzinę sprzątania i wychodzi jej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie studentka z Gruzji bierze 6,50 za opieke i szprzatanie w Warszawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość inka napisał:

Ale jest różnica jak jej płacisz 20zł za 2h a jak ma cały etat. Moja sama powiedziałą, że chce 10zł za godzinę. Umówiłyśmy że 10zł, a jak w tym czasie zajmie się też sprzątaniem, np jak dziecko śpi to jej dopłacam 10zł za godzinę sprzątania i wychodzi jej więcej.

Ja place 10 jak dziecko nie śpi i 5 jak śpi nie ma szans że mnie poszuka bo mam kamery i wszystko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ukraince place 4 złote polce płaciłam 9/duże miasto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tyle placilas, ale chyba 10 lat temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam ukrainke z zamieszkaniem i wyżywieniem place jej 100 zł tygodniowo 

Bez przesady pokój w Warszawie o takim standardzie to ponad 1500 zł a wyżywienie pewnie około tysiąca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lublin studentka 12 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyna na wakacje 50 zł za cały dzień a to zależy jak potrzeba było czasem 8 czasem i 14 godzin się zdarzyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Studentka z ukrainy 6 zł na rękę jak się nie podoba to wracać do siebie nie będzie mi jakiś obdartus ze wschodu mówił ile mam palcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne jesteście z tym płaceniem. Za takie minimum ja bym tylko pilnował tj patrzyła czy dziecko sobie głowy nie rozwali i niech się samo bawi a ja w tym czasie bym sobie w telefonie siedziała, oczywiście jeść bym dała, młodsze też tyle ile trzeba higiena i jedzenie. To wszystko i tak tylko wtedy gdybym była bardzo zdesperowana i w kiepskiej sytuacji. Kiepska płaca kiepsk praca. Ja pracowałam kilka lat temu jako opiekunka w czasach studenckich, w wakacje opiekowałam się przedszkolakiem, dostawałam 20/h  za 9 godzin, mogłam korzystać z lodówki, mediów. Nie sprzątalam. W takiej pracy można się starać 😉 ja się  z tym z dzieckiem bawiłam kiedy chcialo, wymyślałam zabawy, spacery, płace zabaw czasem chodziliśmy w różne miejsca. A wy jak dziady dajecie grosze i opiekunka siedzi jak za karę a dziecko widzi. Żeby wam to bokiem nie wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Żałosne jesteście z tym płaceniem. Za takie minimum ja bym tylko pilnował tj patrzyła czy dziecko sobie głowy nie rozwali i niech się samo bawi a ja w tym czasie bym sobie w telefonie siedziała, oczywiście jeść bym dała, młodsze też tyle ile trzeba higiena i jedzenie. To wszystko i tak tylko wtedy gdybym była bardzo zdesperowana i w kiepskiej sytuacji. Kiepska płaca kiepsk praca. Ja pracowałam kilka lat temu jako opiekunka w czasach studenckich, w wakacje opiekowałam się przedszkolakiem, dostawałam 20/h  za 9 godzin, mogłam korzystać z lodówki, mediów. Nie sprzątalam. W takiej pracy można się starać 😉 ja się  z tym z dzieckiem bawiłam kiedy chcialo, wymyślałam zabawy, spacery, płace zabaw czasem chodziliśmy w różne miejsca. A wy jak dziady dajecie grosze i opiekunka siedzi jak za karę a dziecko widzi. Żeby wam to bokiem nie wyszło. 

Co to za trudność opiekować się dzieckiem? JAk by było za coe płacić to bym płaciła a nie za siedzenie na du pie i nakarmienie raz na dwie godziny i zmeinienie pieluszki. Trzeba się było uczyć i wyjechać na zachód jak sie polska nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka

zależy w jakim wieku, bo takie zaczynające chodzić to raczej na dupie nie posiedzisz. Ja się dużo bardziej męczę przez 4h z moim dzieckiem po południu niż całe 8h w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nic, moja mama pilnuje i dziecka, nie pracuje zawodowo to wnuka bawi przez 5 h  dziennie. Pieniedzy nie wzielaby nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Co to za trudność opiekować się dzieckiem? JAk by było za coe płacić to bym płaciła a nie za siedzenie na du pie i nakarmienie raz na dwie godziny i zmeinienie pieluszki. Trzeba się było uczyć i wyjechać na zachód jak sie polska nie podoba.

Hehehe, a podobno młode matki "padają na pysk" po dniu opieki nad dzieckiem, a tu nagle okazuje się, że raz na dwie godziny wystarczy przewinąć i nakarmić i masz święty spokój na kolejne dwie. 😄

Jakie wszystko jest proste na kafeterii. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Studentka z ukrainy 6 zł na rękę jak się nie podoba to wracać do siebie nie będzie mi jakiś obdartus ze wschodu mówił ile mam palcic

Tylko twój bachor bedzień siedzal w go nie przez 4 h :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×