Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Ginekolog dla nastolatki Kraków

Polecane posty

Gość Marta

Chciałam zapytać jakiego ginekologa polecacie w Krakowie na pierwszą wizytę dla nastolatki. Niestety moja córka nie chce iść do mojego ginekologa gdyż jest on mężczyzną a ona chce tylko do kobiety. Kogo możecie polecić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

A czemu nie chce do lekarza mężczyzny? To oznacza że coś spartoliłaś w jej wychowaniu. Poza tym masz władzę rodzicielską i to ty decydujesz do jakiego lekarza będzie chodzić. Więc jak ufasz twojemu lekarzowi to zaprowadź ją do niego. To ty decydujesz a nie małolata. Jak będzie chciała koniecznie do kogoś kto ma niebieskie włosy też będziesz kogoś takiego szukać mimo że dobry lekarz jest pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Nie wiem, czy kafeteria jest dobrym miejscem na zadawanie tego typu pytań. To jest forum, gdzie są osoby z całej Polski i nie tylko. Zanim ktoś z Krk się zjawi i dopowie to dużo czasu upłynie. Najlepiej zapytaj na forum twojego miasta, lub wejdź na portal znany lekarz i poczytaj opinie na temat kobiet ginekologów w twoim mieście. Ps. też wolę kobiety gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam ponad 30 lat o też chodzę tylko do kobiet. Dlaczego? Bo czuję się bardziej komfortowo, mam taki wybór, więc dlaczego miałabym sobie nie wybrać. Czy kobieta jest gorszym specjalistą? Bzdurą też jest to, że kobiety są niedelikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

My z córką jesteśmy zapisane do knapik-rybka.org.pl/. Córka miała poważną infekcję pochwy, jak się pierwszy raz kontaktowałam z ginekolog. Udało się bardzo szybko rozwiązać. Wystarczyła dobrze dobrana maść i odpowiednia higiena. Poszło później z górki. Ogólnie miły kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja zawsze chodzę do mojego lekarza. On jest czarnoskóry i zawsze jak mnie bada wyobrażam sobie, że go dosiadam tak jak na reklamie Old Spice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Miałyśmy taki sam problem. Moja koleżanka podsunęła mi dr Dorotę Niewęgłowską. Na początku byłam razem z córką a później Pani doktor poprosiła mnie opuszczenie gabinetu, żeby porozmawiać z córą 🙂 Madzia zadowolona po wizycie a była strasznie zestresowana. Także od tego czasu nasz ginekolog to Dorota Niewęgłowska.  Pani doktor to bardzo profesjonalna, rzeczowa i przede wszystkim pomocna, a przy tym uśmiechnięta i "wyluzowana". Chodzimy już kilka lat do niej i nie zamienimy na żadną inna. Musisz się jednak liczyć z długim terminem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×