Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alina

Waga na minusie

Polecane posty

Gość alina

Jestem w 19 tc i ciągle jestem na minusie. Dziecko dobrze się rozwija i moje wyniki są również dobre, ale waga nie chce się ruszyć. Macie może jakieś sposoby abym mogła trochę przytyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile ważysz i jaki wzrost?

Na minusie czyli chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spoko ja też tak miałam. Dopiero po 21 tc 1 kg przyszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina

Mam172 cm wzrostu i 49 kg (przed ciążą 51 kg), ale nie należę do osób chudych. Mam trochę ciałka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewleka

U mnie waga podniosła się dopiero w III trymestrze  (pierwsza ciąża) i to nie znacznie bo tylko 3 kg a dzieciątko urodziło się  3450 g. Teraz natomiast przyrost wagi 1,1 kg co miesiąc. Czekaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość alina napisał:

ale nie należę do osób chudych. Mam trochę ciałka

No to jest niedowaga więc nie wiem gdzie masz "tą trochę ciałka"?

A co lekarz na to mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka

Porozmawiaj z lekarzem lub z położną oni powinni coś zaradzić na tak niską wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.08.2019 o 14:09, Gość alina napisał:

Mam172 cm wzrostu i 49 kg (przed ciążą 51 kg), ale nie należę do osób chudych. Mam trochę ciałka 😉

No nie wiem jak możesz mieć trochę ciałka. Ja mam 167 cm wzrostu i ważę 49 kg. To jest u mnie niedowaga, wszystko że mnie spada, spodnie XS za duże, a tylek akurat mam. Nieduży, ale nie jest płaski, ładny jest. Biust za to malutki, mam rozmiar 75b, czasami 75a, w sumie to stanikow nie noszę zazwyczaj, bo po co. Chude szkapy jesteśmy po prostu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.08.2019 o 14:09, Gość alina napisał:

Mam172 cm wzrostu i 49 kg (przed ciążą 51 kg), ale nie należę do osób chudych. Mam trochę ciałka 😉

Wg BMI to jest wręcz wychudzenie a nie niedowaga. A ty jeszcze w ciąży jesteś.

Nie wierzę że lekarz nic na to nie powiedział.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Biust za to malutki, mam rozmiar 75b, czasami 75a,

Taki rozmiar przy podanej wadze świadczy, że masz kompletnie źle dobrany stanik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina

Mam 170 cm wzrostu i 50 kg przed ciążą, teraz jestem w 17 tc i waga 52 kg. Jem jak smok, wszystkie wyniki super. Lekarz prowadzący stwierdził, że czasami takie przypadki występują na świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda

Na str. szkoły prenalen znajdziesz tabelkę z BMI (Body Mass Index ) w której jest określone ile możemy przytyć w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

W ciąży ( teraz jest 3) miałam i mam to samo. W poprzednich ciążach przytyłam po 4,5 kg. Dzieci o wadze 3350 g i 3650 g. Wszyscy zdrowi. Moja waga zaczynała przybierać dopiero w 21-22 tc, wcześniej ta waga spadała (poranne wymioty nie sprzyjały tyciu). Dobrze, że  jesteś pod kontrolą lekarza lub położnej, oni będą monitorować wasz organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka

Propozycja z mojej strony jest taka :dziewczyno możesz jeść ile chcesz i co chcesz pod warunkiem że jest to zdrowe dla ciebie i maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A skąd ...yczny pomysł, że jak przytyjesz to dziecku będzie lepiej? to dziecko ma rosnąć, a nie ty.

Poza wszystkim - waga nie jest żadnym wskaźnikiem prawidłowości ciąży, moja mama przy porodzie ważyła 3 kg więcej niż przed ciążą, z tego ja 2800. Dodam, że jestem mega zdrowa, nie choruję w ogóle - jeśli nie liczyć dorocznego kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna

A czy koniecznie musisz przytyć, moja znajoma lekarka schudła w ciąży aż 7 kg. I to nie jest żaden fake news.Przed ciążą ważyła 66 kg a przed porodem  59 kg, dziecko 3850 . Waga po porodzie jeszcze spadła i obecnie waży 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×