Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olala

Uciążliwi sąsiedzi!!

Polecane posty

Gość Olala

Mam swój dom, swoje podwórko, swoje owoce i warzywa, dzieci, psa i ławeczkę. Super? Nic bardziej mylnego. Nie jestem czepliwa, irytują mnie ludzie, którzy ciągle narzekają, ale już nie mogę! Wywieszam dzisiaj pranie na tarasie, a tutaj pełno dymu i smrodu... i tak przynajmniej kilka razy dziennie. Sąsiedzi zza płota palą czym popadnie żeby mieć ciepłą wodą do mycia. Dwoje nierobów, żyjących z prac dorywczych i grzebaniu w śmietnikach, oboje aby być razem zostawili swoje rodziny. Myślałam że szybko się wyniosą, bo przecież dom kosztuje a oni sobie siedzą w najlepsze. Okna nie można otworzyć, już im zwracałam uwagę a oni nic, jeszcze zaczęli mi robić na złość, np.wywieszają brudne dywany na płocie gdzie mam winogron i inne owoce i trzepią (tez im mowilam zeby trzepali gdzies indziej) albo jeszcz częściej palą. Co mam z tym zrobić, nigdy nie miałam takiej sytuacji a trochę lat już przeżyłam. Nie chcę wyjść na konfidenta czy świnię, ale mam na prawdę już dość! Co radzicie? Żadne rozmowy z nimi nie dają skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhjj

Zgłosić do Straży Miejskiej czy na Policję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgłosić na policję, ale anonimowo. Tyle się teraz mówi o smogu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zgłosiłam że sąsiedzi palą śmieci, dostali 500zł mandatu i problem znikł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Zgłosić, straż miejska ma obowiązek wejść, pobrać popiół z paleniska i jeżeli wyjdzie, że w popiele są resztki śmieci dostaną 500zł mandatu. Większość takich smrodzicieli później już uważa. Jak nie pomoże - zgłaszać i zgłaszać, aż do skutku. Nie wolno palić śmieciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to winogron? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala

U nas nie ma straży miejskiej, ewentualnie policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzwonić na policję, przecież chyba nic ci nie zrobią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Ja tez mam taki problem w sezonie zimowym z sasiadami. 3 domki obok siebie i dookola nikogo. Nie mam dowodow ze sasiad pali smieci ale tak sie dymi ze nie da sie oddychac. Ja na jesien musze okna wymienic bo sa stare i nieszczelne i jak sasiad pali to w domu sie dusze i mam siwo. Okna nie otworze, na ogrodku z dziecmi nie posiedze. Zglosze i bedzie wiadomo ze to ja bo kto inny? Nie wiem co robic.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Posadź tuje wzdłuż płotu i żyj tak jakby sąsiadów nie było 🙂 a co do palenia w piecu to dzwoń za każdym razem na straż miejską, tak jak Ci wyżej radzą.

1 godzinę temu, Gość Gosciu napisał:

Ja tez mam taki problem w sezonie zimowym z sasiadami. 3 domki obok siebie i dookola nikogo. Nie mam dowodow ze sasiad pali smieci ale tak sie dymi ze nie da sie oddychac. Ja na jesien musze okna wymienic bo sa stare i nieszczelne i jak sasiad pali to w domu sie dusze i mam siwo. Okna nie otworze, na ogrodku z dziecmi nie posiedze. Zglosze i bedzie wiadomo ze to ja bo kto inny? Nie wiem co robic.. 

Z tego co wiem to straż miejska prowadzi też kontrole wyrywkowo, nie tylko po zgłoszeniu. Przynajmniej u mnie tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Mam podobny problem sąsiedzi normalni ludzie non stop w kościele a truja wszystkich wkoło dymem że swoich śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie widziałaś co się dzieje w sąsiedztwie jak kupowałaś działkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To nie widziałaś co się dzieje w sąsiedztwie jak kupowałaś działkę? 

A Ty tak wszystko wiesz?! ŻAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozmowy nie pomogą to dzwoń i tyle. Ja nie mialabym problemu, że się dowiedzą, chociaż nie muszą. Nawet jeśli się domyśla to chyba nic dziwnego, że reagujesz, to przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

A Ty tak wszystko wiesz?! ŻAL!!!

Sorry, ale jak kupuje dom prawdopodobnie na większość życia, to staram się dowiedzieć co się dzieje w najbliższym sąsiedztwie. A twoje podejście, że liczyłaś że się szybko wyprowadza... ciężko coś takiego nawet skomentować. Jesteś jakaś ograniczona czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Sorry, ale jak kupuje dom prawdopodobnie na większość życia, to staram się dowiedzieć co się dzieje w najbliższym sąsiedztwie. A twoje podejście, że liczyłaś że się szybko wyprowadza... ciężko coś takiego nawet skomentować. Jesteś jakaś ograniczona czy co?

Ciężko to komentować twoje brednie! Ja mieszkam tutaj 16 lat, oni 7! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×