Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nikt mnie nie chcę lat 19

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jeśli mężczyzna chce intercyzę, to zaraz jest krzyk, że nie kocha, nie ufa i w ogóle jak tak można.

A dlaczego zawsze na swoim musi baba postawić? Ktoś ci każe ulegać? To facet się oświadcza więc to logiczne że on proponuje małżeństwo. To wasza wina. I po co ta cała szopka przy takim podejściu i zdradach? No idiőci 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A dlaczego zawsze na swoim musi baba postawić? Ktoś ci każe ulegać? To facet się oświadcza więc to logiczne że on proponuje małżeństwo. To wasza wina. I po co ta cała szopka przy takim podejściu i zdradach? No idiőci 🤣

Przecież kobiety zawsze staną po stronie takiej kobiety. I facet, który nie odpuści, będzie miał i tak zniszczone życie i reputację, wszyscy się od niego odwrócą. To on będzie tym najgorszym, który skrzywdził biedną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Przecież kobiety zawsze staną po stronie takiej kobiety. I facet, który nie odpuści, będzie miał i tak zniszczone życie i reputację, wszyscy się od niego odwrócą. To on będzie tym najgorszym, który skrzywdził biedną kobietę.

Szukaj normalnych kobiet a nie ...ek z dyskoteki gdzie głupotą przechodzi z jednej na drugą. Nie udawajcie pokrzywdzonych haha. Jak zwykle kobieta winna temu że chłop przed ołtarz poszedł. Jesteś taki bojazliwy i w obawie przed zła reputacja się zenisz 🤣🤣 beka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Szukaj normalnych kobiet a nie ...ek z dyskoteki gdzie głupotą przechodzi z jednej na drugą. Nie udawajcie pokrzywdzonych haha. Jak zwykle kobieta winna temu że chłop przed ołtarz poszedł. Jesteś taki bojazliwy i w obawie przed zła reputacja się zenisz 🤣🤣 beka 

No i tylko potwierdzasz to, co piszę. Co by kobieta nie zrobiła, to i tak wina faceta. Żałosne.

Nie szukam partnerek na dyskotekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No i tylko potwierdzasz to, co piszę. Co by kobieta nie zrobiła, to i tak wina faceta. Żałosne.

Nie szukam partnerek na dyskotekach.

Chcesz małżeństwa to się oświadczasz. Nie chcesz to nie i co maja naciski kobiety w temacie? Mózgu nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frek
8 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jeśli mężczyzna chce intercyzę, to zaraz jest krzyk, że nie kocha, nie ufa i w ogóle jak tak można.

Jak ona bezrobotna, a on 6000 przychodu i w drugą stronę jak on bezrobotny, a ona 6000 przychodu, to taka umowa jest elegancka.

Na dziecko wkładamy po połowie i heja. Bezrobotny opiekun znajduje zajęcie, aby włożyć swoją połowę.

Jak nie ma umowy, to bezrobotny nic nie musi włożyć, a robotny musi złożyć za dwoje. Wybraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chcesz małżeństwa to się oświadczasz. Nie chcesz to nie i co maja naciski kobiety w temacie? Mózgu nie masz?

Naciski kobiety nic. Ale wykazanie się mózgiem i olanie takiej kobiety powoduje, że do końca życia nie zaznaje się spokoju. Kobieta mści się, rozpowiada wszystkim, że mężczyzna ją bije itd., doprowadza do zwolnienia go z pracy i całkowitego zniszczenia mu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Naciski kobiety nic. Ale wykazanie się mózgiem i olanie takiej kobiety powoduje, że do końca życia nie zaznaje się spokoju. Kobieta mści się, rozpowiada wszystkim, że mężczyzna ją bije itd., doprowadza do zwolnienia go z pracy i całkowitego zniszczenia mu życia.

Nie zadawaj się z kobietami chorymi jaj sywlia to i problemów mieć nie będziesz tego typu. Niezrownowazona psycholke bierzesz za żonę to masz co chciałes . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie zadawaj się z kobietami chorymi jaj sywlia to i problemów mieć nie będziesz tego typu. Niezrownowazona psycholke bierzesz za żonę to masz co chciałes . 

To dopiero przy intercyzie wychodzi. A niestety większość kobiet taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek

Już jestem :) Mówisz,że ze Śląska, trochę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość kotek napisał:

Już jestem 🙂 Mówisz,że ze Śląska, trochę daleko.

Ja z okolic Warszawy autor tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek

Aha! Ja z kolei jestem ze Szczecina. W związku z tym, że jest już późno to zawieszam temat do jutra. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×